Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jeden na dnes: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jeden na dnes

Poslední aktualizace před 3 roky
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Rozdíl mezi ženským a mužským přátelstvím:

Žena přijde domů až ráno a muž se ptá, kde celou noc byla. Žena řekne, že spala u kamarádky. Muž obvolá deset ženiných kamarádek a ty všechno popřou.
Muž přijde domů až ráno a žena se ptá, kde celou noc byl.
Muž řekne, že spal u kamaráda. Žena obvolá deset jeho kamarádů, osm potvrdí, že u nich spal a dva řeknou, že tam furt ještě spí.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
Dva údržbáři:
"Dej mi francouzák".
Klíč!!!!!!!!..ty kreténe!!!
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
fozykfozykČlen
Přidáno před 7 let
Potkaji se dva gayové na baru.
Jen se na sebe podívají a je to jasné.
Jdou tedy na záchod, svlečou se.
A jeden říká druhému: Odkaď si.
Druhý odpoví: z Brna.
První: Odkaď si!
Hymer B 644 + BMW K 1200 LT + SKYMAX CLUB DAX 125 ccm
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
Manželka se ptá manžela :
"Miláčku, co si mám vzít na pláž, abych zaujala ostatní ?"
Starej se otočí a řiká:
"Zkus lyže.''
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Dostal jsem lahev slivovice. Bál jsem se, že ji na kole rozbiju, tak jsem ji vypil. A dobře jsem udělal, pětkrát jsem cestou upadl!!
S
SmithČlen
Přidáno před 7 let
NZERÁT:
(Borec aspoň ví co chce a nebojí se to říct)
Mám bohatýho fotra, pěkný barák na Ořechovce s bazénem. Jsem sportovec, VŠ.
Hledám pichnu co mi nebude do všeho kecat. Nejlepší by byla chudá, neboť bohatých už mám plné zuby, furt pyskujou.
Měla by být šukavá a měla by kouřit a neměla by vyjednávat o orálním sexu.
Sex se dělá do píči pro radost a ne že tě vykouří za to, že s ní půjdeš na ples nebo do jiný prdele. Já jí taky neříkám, že jí vylízám když půjde se mnou na fotbal.
Neměla by být kráva a neměla by mít moc chytré a vyjebané kámošky. Nejlepší by bylo, kdyby kámošky neměla.
Neměla by být vysokoškolačka, to jsou krávy s vytahanejma kozama, co si myslí že jsou chytrý když přenesou 5x skripta z jednoho stolu na druhej.
Měla by umět používat MHD a mít aspoň 2 čísla na TAXI a neotravovat, když si potřebuje svoji prdel přesunout z baru do fitka.
Ještě by neměla otravovat s tím, jaké mají problémy při píchání její kamarádky. Mně to vůbec nezajíma. Jsou to krávy.
Jestli se nějaká najde, tak ať se přihlásí. V případě spokojenosti dostane stará pyksla padáka a slečna může nastoupit okamžitě.
Hymer Eriba SwingSmile
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
"A vy jste dvojčata?"
"Proč myslíte?"
"Že vás maminka oblékla stejně, jste sladcí."
"Vystupte si a připravte si řidičský a technický průkaz."

Automatické sloučení 15.04.2017 10:57:
,,Šéfe, vy máte ale krásné auto,,

,,Ano, já vím. A když budeš celý rok pilně pracovat, dělat přesčasy a soboty, tak si koupím ještě lepší...,,
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 15.04.2017 09:57, před 7 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
"Jak člověk stárne, život je čím dál lepší. Když jsem se onehdá stavil v kavárně na šálek kávy, začalo mi najednou hučet v útrobách a já jsem si uvědomil, že si naléhavě potřebuji uprdnout. Místnost byla plná lidí, ale hudba hrála velmi hlasitě. Abych se neztrapnil, prděl jsem podle rytmu hudby. Po pár skladbách jsem se začal cítit mnohem lépe. Když jsem dopil kávu, zpozoroval jsem, že se na mě všichni v místnosti dívají. V tom okamžiku jsem si uvědomil, že mám v uších sluchátka a poslouchám hudbu ze svého smartphonu.
Takové věci se bohužel stávají, když staří lidé začnou používat moderní technologii."
F
ferdasanČlen
Přidáno před 7 let
Mikey-neboj ,taky se možná tý doby dožiješ.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
U přijímacího pohovoru.
Pracovní náplň je vám tedy jasná.
Na závěr otázka.
Jakou máte představu o měsíční mzdě?
No asi tak 30.000 čistého plus telefon a auto.
Moment, zřejmě si nerozumíme. Já nehledám společníka.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Když jsem před odjezdem na dovolenou balila do kufru své nové senzační bikiny, maminka řekla: „Já mít zamlada takové plavky, jako máš ty, tak jsi dnes byla o šest let starší."
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Šéfe já chci přidat !
Není problém. Tak přidej.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Několikrát jsem své vietnamské kamarádce navrhovaL, že bych si s ní dal "69".
Pokaždý ale přijde s gyrosem a rejžovejma nudlema...
BeranBeranČlen
Přidáno před 7 let
Lord Beaverbrook s lordem Winstonem hrají golf.Po jednom odpalu zaletí míček až ke hřbitovní zdi a zrovna jde okolo pohřební průvod.Lord Winston smekne,postaví se do pozoru a čeká až průvod přejde.Lord Beaverbrook se zamyslí a za chvíli říká: vždycky jsem věděl,že jste gentleman.Ale to,jak jste vzdal poslední poctu tomu neznámému mrtvému,to mě dojalo k slzám.A lord Winston odpoví:jakýpak neznámý mrtvý,čtyřiapadesát let mi byly věrnou ženou.
Samotář
BeranBeranČlen
Přidáno před 7 let
Lord Beaverbrook s lordem Winstonem hrají golf.Po jednom odpalu zaletí míček až ke hřbitovní zdi a zrovna jde okolo pohřební průvod.Lord Winston smekne,postaví se do pozoru a čeká až průvod přejde.Lord Beaverbrook se zamyslí a za chvíli říká: vždycky jsem věděl,že jste gentleman.Ale to,jak jste vzdal poslední poctu tomu neznámému mrtvému,to mě dojalo k slzám.A lord Winston odpoví:jakýpak neznámý mrtvý,čtyřiapadesát let mi byla věrnou ženou.
Samotář
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Chlap volá domů ženě - honem přijeď za mnou do práce, mám na to hroznou chuť, rozdáme si to na pracovním stole.
Žena: Vždyť tam máš sekretářku...
Manžel: Fakt? Můžu? Tak díky a ahoj....
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
V posteli:
Ty budeš určite anesteziolog !
Ano, jak jsi to poznala?
Že nic necítím!!!
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Fábio si hrál s míčem. Míč se však zakutálel na vozovku. Škoda Fábia....
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Na Slovensku se bude výrábět nový model od Škodovky.
Bude se jmenovat Škoda Slov .


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
M
Mito67Člen
Přidáno před 7 let
Co robit ak zena predtieraju orgazmus?
Predstierajte erekciu!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bousovaci, PepaK, matus, Petr a Lucie, mitrak, Doskocil, Vita, tronic, MichalJ, Lefik, Fun, Rudy, Viktor, Janek, Roman a Jana, Hunyady, Drakous, MRAZIRNA, Michal, JurajTT, operativec, petlin, merfan, Hroch, Robert, petr a jarka, broucci, jojo, Jirkac, michal a jitka, stepan, Mila, buml, viera a vlado, jmesser, zdenek a Irena Lbc, Mikey, kamenak, Jira 48, Zdobik 88, jarda77, simcha, merkur, Petr a Mirka, michalina, Petr a Natali, midlum, cyrma, jirhav, ajfelaci, JardaMajka, Pluhar, ogar, fozyk, malina, Franta REZAC, looser, JiPe Highlanders, Cattani, Jirka a Jarka, TomTP, camper, Martin TT, dalibor, Hatiti, liborvo, Abuk, Baja, arto, Bombici, Mirek57, Vasu, miro, Satelit, Tomyk, zuzi777a, libri, Charlie, copy, traktor, zdenek zehnalek, ekb1975, traktorista2, Traper, Roland, rop, stanley_mosquito, juroba, Bedynka, vlk-cz, Kopecny, MTS, Habasek, TomA, Mirek a Iva, honza_vy, nugisek, Smith, lada721, Laky, tuareg, Jarda a Maru, fedaBA, jamaca, Hrib, fedexjs, Discoverfun, Kapitank1400, liborlipa, Lubos a Dasa, Ro-Mi, upotreblenci, hrnecek, Sumec, najk, Deda Lebeda, petridas, Lubino, MaPa Friends, Lojzove, PetrK, tibi, jirkaj19, ScooterMarty, lechem, MR, floridan79, mb, Yetti, Dyfer, Jirka Canon, Houfi, Martin Mrak, chodac, _P_H_, Gerbera, Hlemyzd Matej, bleriot11, jirka dagmar, pachta, poldaj, cody, alapa, Emh, gut, priborj, mile, Honza11, Dudla, Lukas a Petra, funjemachr, Espero, Milan a Marketa, tom74, vladimir1, ivan613, Zdenek a Alena, eblazek, ferdasan, Rudla, Honzin007, PetrDubi, milosduris, PPPmyto, Pepek28, Honza Palasek, Honza H, PATRIKaMISA, jiri61, mstr, Beran, Mito67, Tandy, petr63, kajman111, Vlasta49, Radovan, maria, Bozetech, Joe King, lusy, PabloGS, Chlapi_sobe, kremilek, oltcitak, fido, Willik68, 1779-zrusen, Roomster, hasky, tomas86, prcht, DDT

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,025,805 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.32740 sekund | Průměrně za: 0.3274 (0) sekund | Dotazy: 129 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB