Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Stabilizační nohy Linnepe: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Stabilizační nohy Linnepe

Poslední aktualizace před 5 let
A
Arny62Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj všichni, zdravím a mám otázku: přemýšlím instalovat stabilizační nohy obytného vozu Linnepe. Má někdo zkušenosti? Stojí to za to?

Díky moc.
Arnost
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let
ahoj, asi pred tydnem jsem je koupil, chystam namontovat hned jak se otepli

myslim, ze to bude urcite lepsi, nez bez nich, pri pohybu v OA
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Arny62 napsal:

Ahoj všichni, zdravím a mám otázku: přemýšlím instalovat stabilizační nohy obytného vozu Linnepe. Má někdo zkušenosti? Stojí to za to?

Díky moc.
Arnost


Mas na mysli elektricke, hydro, nebo ruco na kliku ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
BartBartČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, není to přímo k tématu, ale je to podobné.... Mám nainstalované nohy Goldschmitt a jsem s nimi nad míru spokojený. Auto se po stabilizaci vůbec nehýbe, absolutně tuhé, další výhody poznáš při výměně kol letní za zimní a naopak, není třeba použití heveru. Lze to po nivelaci i zamknout PIN kódem, takže to mají stížené potenciální nenechavci, kteří by si chtěli bydlík půjčit.... Jediná, pro mě zatím nevýhoda je (ale to bohužel vychází z technické konstrukce vozidla a nohou), že s sebou vozím dřeva na podkládání nohou v tom případě, kdy je sklon terénu větší, než je maximální výsuv nohou pro nivelaci. Jinak absolutní spokojenost.
tomasvtomasvČlen
Přidáno před 6 let
Mám Goldschmitt. To zamknutie na PIN je dobrá informácia, to som nejak prehliadol, to pozriem. Dík. Ináč najlepšie minuté peniaze v karavane. Tie dosky som si tiež vymenil za hrubšie dosky. :-)
Upravil tomasv dne 19.02.2018 13:23, před 6 let
A
Arny62Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem,

děkuji za názory. Na mysli mám ručně ovladatelné nohy. Potom co čtu tak asi počkám až bude nové auto s automatickými....

Díky
Lada a VendulkaLada a VendulkaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Bart napsal:

Ahoj, není to přímo k tématu, ale je to podobné.... Mám nainstalované nohy Goldschmitt a jsem s nimi nad míru spokojený. Auto se po stabilizaci vůbec nehýbe, absolutně tuhé, další výhody poznáš při výměně kol letní za zimní a naopak, není třeba použití heveru. Lze to po nivelaci i zamknout PIN kódem, takže to mají stížené potenciální nenechavci, kteří by si chtěli bydlík půjčit.... Jediná, pro mě zatím nevýhoda je (ale to bohužel vychází z technické konstrukce vozidla a nohou), že s sebou vozím dřeva na podkládání nohou v tom případě, kdy je sklon terénu větší, než je maximální výsuv nohou pro nivelaci. Jinak absolutní spokojenost.


Ahoj, kde si koupil, případně instaloval?
Láďa a Vendulka
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Ty rucni na kliku jsem mel a pouzil jsem me skutecne jen parkrat. Za mne vyhozeny penize. Casto prejizdime a kdo by se s tim porad otravoval. O neco lepsi stabilitu to samozrejma ma, ale ....
Tem s pohonem bych rozumel, ale jsou taky za uplne jinou cenu a pro toho kdo honi kila i tezsi.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
T
thomash1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Bart napsal:

Ahoj, není to přímo k tématu, ale je to podobné.... Mám nainstalované nohy Goldschmitt a jsem s nimi nad míru spokojený. Auto se po stabilizaci vůbec nehýbe, absolutně tuhé, další výhody poznáš při výměně kol letní za zimní a naopak, není třeba použití heveru. Lze to po nivelaci i zamknout PIN kódem, takže to mají stížené potenciální nenechavci, kteří by si chtěli bydlík půjčit.... Jediná, pro mě zatím nevýhoda je (ale to bohužel vychází z technické konstrukce vozidla a nohou), že s sebou vozím dřeva na podkládání nohou v tom případě, kdy je sklon terénu větší, než je maximální výsuv nohou pro nivelaci. Jinak absolutní spokojenost.

Jaká je +- cena na auto to co máš?
Hymer BMC I 600
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
Mám elektrický a je to fakt super, auto se ani nehne. Ani když je silný vítr. Samo se to srovná do roviny a případné nerovnosti vyrovnávám přifouknutím měchů.
Tady je odkaz: http://www.linnep...toLift.pdf
Lada a VendulkaLada a VendulkaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Sapuki napsal:

Mám elektrický a je to fakt super, auto se ani nehne. Ani když je silný vítr. Samo se to srovná do roviny a případné nerovnosti vyrovnávám přifouknutím měchů.
Tady je odkaz: http://www.linnep...toLift.pdf


Ahoj, kde si koupil a ev. instaloval? Orientačně cena?
Láďa a Vendulka
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
Lada a Vendulka: SZ
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Sapuki klidne dej cenu s montazi i misto verejne. Prinosna informace pro pripadne zajemce.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
BartBartČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj. Montovali mi to v Caravan Metropol Praha, naprostá spokojenost. Vzhledem k velikosti a váze obytky, tak mi montovali nohy s větší nosností. Výhoda je, že Goldsmitt má podle typu podvozku montážní sady, které pasují na daný typ auta bez jakýchkoli úprav. Cena za nohy (cca kolem 160 000,-) je celkem vyšší, ale radosti si člověk dělat musí.... Jinak jsem před instalací poptával na výstavě ve Stuttgartu snad všechny výrobce v SRN včetně montáže, ale v ČR mi vyšla cena nejlépe.
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
Když jsem auto koupil, už tam el. nohy byly. Cena elektrických je cca 75tis. + montáž.

Viz: https://www.svetk...e-autolift
frankia 680frankia 680Člen
Přidáno před 6 let
Ja som montoval hydraulické od hpc a zatiaľ to mam asi 2 mesiace a úplne super som rad ze som ich namontoval aj keď cena je vysoká 5000€ plus montáž ale za mna určite ci el alebo hydrauliku su super stoji to za tie peniaze auto sa ani nepohne
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 6 let
Máme tyto a mohu je vřele doporučit.

https://www.karavan.cz/_87686-stabili...predni.htm

Mám k tomu golu, a instalace je na pár vteřin.
A
ArchiNováček
Přidáno před 5 let
Ahoj můžete mi říci, kteří jste si je už pořídili jak cenově vychází nivelace hydraulická a elektrická a jaké jsou výhody a nevýhody obou. Mám auto 4500kg. Díky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tomkop, frankia 680, Sapuki, Lada a Vendulka, JiPe Highlanders, Bart, martulin, tomasv, Arny62, thomash1, Archi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,818,110 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22542 sekund | Průměrně za: 0.22542 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB