Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zajimava TV: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zajimava TV

Poslední aktualizace před 5 let
L
lusyČlen
Přidáno před 6 let
Do obytnaku se nejcasteji pouziva Finlux, ale je pomerne draha. Komu se vejde 22", tak dobra koupe je toto

https://www.phili...l-benefits

Mam ji a ok. Napajeni12V. DVB-T2, DVB-S2. Levnejsi nez Finlux. VMakru byla v akci za 3700. Ale na netu se da za 3900.
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
Nema DVD.
L
lusyČlen
Přidáno před 6 let
to nema. Ale usb ano a prehraje vse. Vyzkouseno.
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let
Vypadá super, jen jsem nikde neobjevil, jestli umí napájet DVB-T anténu (5V) .
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

Hroch napsal:

Vypadá super, jen jsem nikde neobjevil, jestli umí napájet DVB-T anténu (5V) .

Neumí. To DVD je již přežitek, ne?
Fun
Smile
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

lusy napsal:

Do obytnaku se nejcasteji pouziva Finlux, ale je pomerne draha. Komu se vejde 22", tak dobra koupe je toto

https://www.phili...l-benefits

Mam ji a ok. Napajeni12V. DVB-T2, DVB-S2. Levnejsi nez Finlux. VMakru byla v akci za 3700. Ale na netu se da za 3900.



Docela dobrá, DVD asi nevadí, ale nikde jsem nenašel jaký má pozorovací úhel, nemáš to někde v manuálu?
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
ivoiivoiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Docela dobrá, DVD asi nevadí, ale nikde jsem nenašel jaký má pozorovací úhel, nemáš to někde v manuálu?


IPS panel, 178° - celkom zaujímavý model
https://www.displayspecifications.com...el/59e8f82
L
lusyČlen
Přidáno před 6 let
Pozorovaci uhel je ok ze strany. Pokud ale bude u stropu, tak nic moc pri pohledu zezdola. Tech 5V na antennim konektoru zmerim a dam vedet.
ivoiivoiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

lusy napsal:

Pozorovaci uhel je ok ze strany. Pokud ale bude u stropu, tak nic moc pri pohledu zezdola. Tech 5V na antennim konektoru zmerim a dam vedet.


178° platí pre horizontálny ale aj vertikálny pozorovací uhol. Toto je štandard pri profesionálnych grafických monitoroch a problém by som v tom určite nehľadal.
Prípadne treba držiak s možnosťou náklonu.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím.Mám ji asi půl roku a v pohodě.Ze strany koukání super.Mám ji v úrovni očí,tak že pohled ze spoda nevím.Citlivost tuneru dobrá.Vypadávat(kostičkovat)začíná až při 10,6 voltu.Za mě spokojenost.
Hasky
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let
Je to dobrá televize, vyzkoušeno. Ale těch 5V nevím, k ničemu jsme je nikdy nepotřebovali.
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 6 let
Ještě jedna otázka do diskuze, a to přechod na novou digi normu DVB-T2.
Není DVB-T2 jako DVB-T2 + HEVC
"Aby toho nebylo málo, tak Vaší televizi nestačí jen DVB-T2 tuner. Vaše televize musí umět kombinaci DVB-T2 + HEVC. Co to znamená? DVB-T2 říká, že signál bude šířen podle nového standardu a televize ho tím pádem bude umět zachytit. HEVC (nebo též H.265) je obrazový formát v kterém budou programy kódovány do digitální podoby. Je to něco podobného jako kódování MPEG2 a MPEG4, ve kterých se televizní signál šířený pozemním vysíláním kóduje nyní. Takže televize s DVB-T2 bez podpory HEVC Vám bude k ničemu, protože sice kanál naladíte, ale obraz neuvidíte."
Takže pokud umí vše toto, tak je to super.
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let
Umí, to bylo první na co jsem se díval. Těch 5V pro napájení antény je super věc pro lidi, kteří stejně jako já nechtějí využívat satelitní tuner. Když jsem zesilovač v anténě napájel 5V externě, v místech s příliš silným signálem byl problém (samozřejmě jsem to vyřešil pomocí regulace napájení, ale byla to pruda). Když si jej napájí přímo TV, tak si s tím poradí.
M
Matyas FrkanČlen
Přidáno před 6 let
Zdroj alza.sk

Typ tuneru DVB-T2 - HEVC, DVB-T, DVB-S2, DVB-C

Takže by to mala vedieť
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
tv mě zaujala, musím řešit výměnu tv na jaře, Jen mám problém s chybějícím dvd. Vím ,pokrok nezastavíš, ale vnučky mají desítky oblíbených pohádek na dvd. Na flešku mě díky ochraně autorských práv přehrát nepůjdou. Stahovat to vše znovu z internetu na to nemám nervy. Existuje nějaká externí mechanika nebo malý dvd přehrávač bez nutnosti napájení 230V ? Ideálně na 12V . Aby to fungovalo s touto tv. Prosím místní odborníky o radu popřípadě odkaz na něco co by mě pomohlo vyřešit tento problém.Tato problematika není opravdu můj šálek čaje. Díky.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
použij nějaký program pro převod videa. Dej hledat například Format Factory. Ten program spustíš, dáš do mechaniky DVD, zvolíš převod DVD a pak už jenom počkáš. Program je myslím dokonce v češtině a je dělaný pro používání lidmi, kteří o tom moc nevědí. Když se trošku zorientuješ, tak nic těžkého. Můžeš ho použít i pro konverzi videa, které ti tv neumí přehrát.
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Tu TV má v autě kolega, je opravdu dobrá, levná, lehká, malý příkon, hezký obraz i pozorovací úhel, až mi odejde ta má a pokud bude tato ještě k mání, určitě jí koupím. jediné co bych jí vytkl je zvuk, ale to je problém všech malých TV.
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 6 let
já koupil tuto SENCOR SLE 2464TCS, tunery má všechny i na Skylink, napájení antény asi ne, což nepotřebuji.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
RobertRobertČlen
Přidáno před 6 let
Nechal jsem se zlákat a tu televizi koupil. Hraje hezky (koupit dnes televizi, která hraje blbě, snad ani nejde), ale zklamala mě. Umí sice kde-co, ale po naladění potřebuji vymazat "plevelné" programy (u mne německé a rádio) a zbytek seřadit. Tak tuhle základní věc to neumí!!!, takže mám teď třeba ČT1 na čísle 47 atd - naprostý chaos. Případní kupci by s tím měli počítat. :o

Automatické sloučení 19.03.2018 13:54:
Omlouvám se za včerejší příspěvek. Jsou tu šikovní členové, kteří dovedou poradit, takže programy lze posouvat. !M!t:g
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
Upravil Robert dne 19.03.2018 14:54, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,728,171 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21188 sekund | Průměrně za: 0.21188 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.33MB/2MB