Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 NOVÝ PORTÁL O KARAVANINGU: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

NOVÝ PORTÁL O KARAVANINGU

Poslední aktualizace před 6 let
Materov153Materov153Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj všichni. Nepatřím dlouho mezi vás. Obytku máme 2 roky, stejně jako účet na C24.cz. Nechci se vůbec nikoho ze zakládajících členů dotknou, protože je zřejmé, že tento portál stál mnoho úsilí a to i dobrovolnického, ale jsem přesvědčený, že struktura a funkce portálu jsou zastaralé. Velmi těžko se zde hledají relevantní informace a tisíce se jich opakují.
Jakmile si pořídíte karavan nebo obytku, všichni řešíte, kam vyrazit a přitom se nesplést, prostě zážitek na první dobrou.
Je tu 10.000 členů a každý už jsme byli na super místech ale také máme všichni katastrofální zkušenost. A já se ptám?? Proč tady nebo někde jinde není vedený vlastní, precizně strukturovaný katalog, míst kde jsme(te) byli. LÉTO/ZIMA - STÁT - KRAJ - KEMP/DIVOKO - HODNOCENÍ Body. - 5x FOTO. (Filtrem potom ANO/NE bazén, WC, přípojky, atd)

Prostě kvalitní český seznam s možností filtrování. Zejména místa na divoko i neoficiální. Většinu hnusných českých kempů můžeme vynechat. To už se dočtete na dokempu.cz

Jsem ochoten se na tom finančně podílet. Pokud máte někdo nápady, podněty budu rád. Pokud by šlo C24.cz tímto způsobem upradovat, přispěju.

Díky za pozornost Martin Tomín idpoint@idpoint.cz
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj. Tento web neumí využít ani již reálného a naprosto ojedinělého potenciálu foto příspěvků k zařazení alespoň do základních kritérií.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Materov153Materov153Člen
Přidáno před 6 let
Přesně tak. Asi nízký rozpočet a zastaralá struktura c24.cz je tím hlavním limitem a je to velká škoda. Je také na administrátorech jestli mají ambice někam to posunout.
Martin
Upravil Materov153 dne 17.02.2018 20:33, před 6 let
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
v podstatě máš pravdu ale ..... jedna krásná fráze říká ,,co pro to uděláš??" tady asi neuděláš nic, protože o třídění nové fotogalerie jsem žádal, prosil a škemral asi třikrát a ne jenom já. Bylo mě doporučeno Funem abych hledal přes google.

Takže jestli s tím chceš něco udělat, nezbude ti nic jinýho než rozjet vlastní www stránky a jen čas ukáže jestli bude lepší. Tohle neber jako ironii nebo špičkování, ale jako fakt.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Jen k nápadu.........ve velkém zvěřejňovat místa ke stání na divoko. Nikdy, potom už to nebude nadivoko. Pokud placy vůbec zůstanou přístupné.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

TomTP napsal:

Ahoj. Tento web neumí využít ani již reálného a naprosto ojedinělého potenciálu foto příspěvků k zařazení alespoň do základních kritérií.

To ani nebude umet...
C24 je jen sw aplikace zdarma jako diskusni forum. Asi to budes vedet, ale zaregistrujes domenu, pronajmes si prostor s webhostingem a nainstalujes stazeny sw. Naklad cca 1000-1500 Kc rocne.
A zacnes nastavovat a nastavovat. U projektu toho typu music cekat zda se to chytne nebo ne. Nasledne az ziskas cleny ziskavas reklamu (to zde jiz nelze prehlednout) a z reklamy mas penize. Proc ne, pracovat zadarmo nebo pro dobry pocit neni dobra cesta....
Ty ovsem by jsi rad neco, co soucasna sw aplikace neumi a neni pro tyto ucely vytvorena.
Co to znamena: najit nejakou free aplikaci, ktera dela to co chces (m.j) takove jsou take... nebo naprogramovat na miru takovou aplikaci, ale to je hromada penez nebo to sam musis umet a pujdes do toho s vidinou:
- udelam to pro lidi zdarma a budes rad, ze se jim to libi a prijimat kritiku nespokojenych
- vytvorim to, spustim a budu se snazit z toho ziskat oceneni...
- zavedu to a podarili se prodam data, nejlepe cely web
- ...
Za me forum dobre, ale dale nic od toho zasadniho nelze ocekavat.
Je otazkou, je tento web zastaraly ? Neni, forum je forum.
Lze neco vylepsit? Lze, je to o casu a jsou to penize.
Pod carou:
Sleduji, ze nejvetsi problem delaji fota, pridavani k clankum.
Problem neni ve foru, ale ve znalosti lidi, neumi upravit velikost - rozmer fota tak, jak forum vyzaduje.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Děkuji. Zajímaly by mě ještě připomínky s výjezdům.
Fun
Smile
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Nemilany napsal:
To ani nebude umet...


Stará fotogalerie tak fungovala a pokud by současná nemohla, určitě by to fun napsal a bylo by to vyřešené. Pokud to provést lze, ale není poptávka pak to pochopím taky. Ale zatím jsem četl úplně něco jiného viz https://www.carav...d_id=18098
Samozřejmě je to pouze věc administrátora u kterého jsme na "návštěvě", nicméně si stojím pevně za svým názorem, že to je skutečně veliká škoda.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Tome, to členění se mi prostě nepovedlo. Nefunguje tak jak jsem zamýšlel. Ale vyhledávání slov bude již brzy. Časově jsem na tom nyní konečně lépe.
Fun
Smile
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Nechcem tu nikomu nahrávať my sme tu nový no som spokojný a rad že niekto vytvoril takéto fórum a že nás tu toľko je ! Len tak dalej a za nás Dakujem administrátorom dufam že ich budem môcť pozvať v Dvur Kralove na našu domácu !
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
ivoiivoiČlen
Přidáno před 6 let
Podobná platforma akú hľadáš existuje. Nájdeš ju na park4night.com. Určite sa v nej dá zorientovať a nájsť (alebo aj pridať) množstvo parádnych lokalít po celom svete.


Čo sa týka Fóra C24, tak to je z môjho pohľadu viac zamerané na riešenie technických záležitostí, potom organizovanie výjazdov, burzu a až v poslednom rade na zážitky z ciest.
Viem si predstaviť koľko času Funovi zaberie starostlivosť o toto fórum, tak mu aspoň takto poďakujem :)

Viem si predstaviť aj pustiť sa do vývoja webu a aplikácií podobných park4night.com so všetkými vymoženosťami ktoré tu máme v roku 2018. Len ešte vyriešiť model financovania :)
ivoi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

ivoi napsal:

Podobná platforma akú hľadáš existuje. Nájdeš ju na park4night.com. Určite sa v nej dá zorientovať a nájsť (alebo aj pridať) množstvo parádnych lokalít po celom svete.


Čo sa týka Fóra C24, tak to je z môjho pohľadu viac zamerané na riešenie technických záležitostí, potom organizovanie výjazdov, burzu a až v poslednom rade na zážitky z ciest.
Viem si predstaviť koľko času Funovi zaberie starostlivosť o toto fórum, tak mu aspoň takto poďakujem :)

Viem si predstaviť aj pustiť sa do vývoja webu a aplikácií podobných park4night.com so všetkými vymoženosťami ktoré tu máme v roku 2018. Len ešte vyriešiť model financovania :)


Obávám se, že by to bylo nošení dříví do lesa, ale záslužná činnost by to určitě byla...
I zde na foru převládá názor, že místa "nadivoko" přece nebudeme zveřejňovat .... a tak dále.
Park4night je přesně opakem, že to funguje.
Už byly a jsou pokusy něco takového vytvořit (již i v CZ fungují aplikace podobné), ale zásadní problém je v tom, že:
1. prvotně se naplní databáze vstupnímu daty, (obykle se data ukradnou...) z něčeho co již funguje
2. v CZ, nevím jak v SK, je největší problém, aby uživatelé vkládali aktuální data
3. není jen vhodné mít www stránky, ale apky na IOS, Android

Rád použivám Park4nihgt a přispívám na jeho provoz, sám dávám podklady to této aplikace, ale CZ záznamů je tam opravdu málo. Hold takoví obecně prostě jsme, a nebo se mýlím...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ivoi, hymer662, Materov153, TomTP, Joza, Franta REZAC, Fun, Michal Levice

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,825,069 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22566 sekund | Průměrně za: 0.22566 (0) sekund | Dotazy: 106 | Použitá paměť: 2.06MB/2MB