Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Řecko 2018: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Řecko 2018

Poslední aktualizace před 6 let
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Jel bych letos do Řecka, cca koncem 6 měsíce a začátkem 7 měsíce.
Rád bych zkusil i mimo kemp,pár dnů,atd nemám nic naplánováno.
Pokud někdo s dětmi jede,rád bych se přidal.

Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
LadesekLadesekČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

leosmalik napsal:

Ahoj,
Jel bych letos do Řecka, cca koncem 6 měsíce a začátkem 7 měsíce.
Rád bych zkusil i mimo kemp,pár dnů,atd nemám nic naplánováno.
Pokud někdo s dětmi jede,rád bych se přidal.

Leoš

Taky přemýšlíme o Řecku, pokud nepojedeme do Chorvatska, které je taky v plánu. Kdyby se někdo našel na Řecko, tak se necháme inspirovat :g
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Super, tak pojďme něco naplánovat.
Mám spoustu představ a nápadů,¨
Napiš číslo,zavolám.
Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

leosmalik napsal:

Ahoj,
Jel bych letos do Řecka, cca koncem 6 měsíce a začátkem 7 měsíce.
Rád bych zkusil i mimo kemp,pár dnů,atd nemám nic naplánováno.
Pokud někdo s dětmi jede,rád bych se přidal.

Leoš


Taky zvazujeme nekam na Chalkidiki ,ale potrebuji na to vymenit vuz. Kam mas plan? Pokud nevadi ze jsme bez deti. M.
Mirek a Lenka + Carado T334
Kofa72Kofa72Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj. Pojedu se sedmiletým klukem na Chalkidiki v polovině června asi tak na měsíc. Loni jsme to absolvovali zcela bez kempů. Rádi se k někomu přidáme.
Pepa
Knaus 450
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
My letos chceme vyjet pocatkem cervna, cil Chalkidiki.
LadesekLadesekČlen
Přidáno před 6 let
No tak to můžeme udělat fajn kolonu. Taky se nám líbí termín červen - červenec. Délku pobytu ještě přesně nevíme. Dá se říct, že nevím ani cestu !o . Pro nás velká neznámá. Karavan téměř připraven na divoko, už jen odpadní nádrž a je to. A tahoun to snad dá :D
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
S kolonou to moc dobré nebude.I když ,proč ne,ale já bych rád jel do It. a pak trajektem dál.
Jen nevím zda tyto trajekty jsou třeba bukovat dopředu nebo ne.Nejspíš ano.
Teď jsem objednával trajekt na srpen Rostok - Trelleborg a sice si strhly asi 340e, ale potvrzení nepřišlo, a to je už skoro týden.
Prachy fuč, a trajekt nejistej.
Dobře pokusím se zjistit a naplánovat přesněji, potom se spojíme telefonicky.
Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Na Chalkidiki by asi bylo vhodnejsi jet po ceste. Jinak 2/3 cesty se odjede nez z CR dojedu do IT na trajekt. Tak mi to nejak vychazi.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

leosmalik napsal:

Ahoj,
S kolonou to moc dobré nebude.I když ,proč ne,ale já bych rád jel do It. a pak trajektem dál.
Jen nevím zda tyto trajekty jsou třeba bukovat dopředu nebo ne.Nejspíš ano.
Teď jsem objednával trajekt na srpen Rostok - Trelleborg a sice si strhly asi 340e, ale potvrzení nepřišlo, a to je už skoro týden.
Prachy fuč, a trajekt nejistej.
Dobře pokusím se zjistit a naplánovat přesněji, potom se spojíme telefonicky.
Leoš


Ahoj, loni jsem jel trajektem do Iqumenitsy z Benátek a zpět z Patras do Ancona. 502 €

cena v pohodě , ale přece jen cesta trvala 30 hodin. Výhoda- žádný hranice a čekání. Je fakt , že se člověk těší až sedne za volant a pojede podle svého. Ale na Chaldiki je určitě lepší po ose.
Myslím, že časově to vychází skoro nastejno a finančně - záleží odkud jedeš. Předtím jsem jel na pohodu po pobřeží od Zadaru a přes ČH, Albánii a taky to nebylo špatný. TAk štastnou cestu hlavně si to užijte Petr
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
S
SebuzinaciNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj letos v červnu cca od 10.6 se chystáme též na Chalkidiky do kempu Thalatta. Loni jsme byli na doporučení a bylo to super:-). Máme 4 děti a karavan. Klidně poskytneme více info. Už se hrozně těšíme:-)
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj nebyl by nějaký odkaz na kemp Thalatta. Díky M.
Mirek a Lenka + Carado T334
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Petr Z napsal:

Citovat

leosmalik napsal:

Ahoj,
S kolonou to moc dobré nebude.I když ,proč ne,ale já bych rád jel do It. a pak trajektem dál.
Jen nevím zda tyto trajekty jsou třeba bukovat dopředu nebo ne.Nejspíš ano.
Teď jsem objednával trajekt na srpen Rostok - Trelleborg a sice si strhly asi 340e, ale potvrzení nepřišlo, a to je už skoro týden.
Prachy fuč, a trajekt nejistej.
Dobře pokusím se zjistit a naplánovat přesněji, potom se spojíme telefonicky.
Leoš


Ahoj, loni jsem jel trajektem do Iqumenitsy z Benátek a zpět z Patras do Ancona. 502 €

cena v pohodě , ale přece jen cesta trvala 30 hodin. Výhoda- žádný hranice a čekání. Je fakt , že se člověk těší až sedne za volant a pojede podle svého. Ale na Chaldiki je určitě lepší po ose.
Myslím, že časově to vychází skoro nastejno a finančně - záleží odkud jedeš. Předtím jsem jel na pohodu po pobřeží od Zadaru a přes ČH, Albánii a taky to nebylo špatný. TAk štastnou cestu hlavně si to užijte Petr


Ahoj,
Myslel jsem jet podobně jako jsi jel Ty, měl jsi ty trajekty dopředu zabukovaný?
A jak se Ti ti dole líbilo?Má vůbec cenu tam jet?
To Ti závidím že se těšíš za volant, já jsem to měl dříve taky tak,ale dnes už jsem nějakej pohodlnější, a tolik mě to nebaví.I když teď mám nové tažné auto, s komfort,sedačkama atd. tak se to snad vylepší.
Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

mikivan napsal:

Ahoj nebyl by nějaký odkaz na kemp Thalatta. Díky M.

https://www.thalattacamp.gr/en/news
OldJuhyOldJuhyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, též vyrážíme na první Řecko, po vlastní ose od 15.6. do 6.7. ve dvou bez dětí. Pod Nikiti.
Citroen C5 Tourer 2,2 HDi + Hobby Excellent 495 UFE
☆☆☆ CB - 10 ☆ PMR 1/7 ☆☆☆ volačka « oldjuhy boršov »
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

OldJuhy napsal:

Ahoj, též vyrážíme na první Řecko, po vlastní ose od 15.6. do 6.7. ve dvou bez dětí. Pod Nikiti.


Ahoj jaký kemp pod Nikiti ? M. !f
Mirek a Lenka + Carado T334
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

leosmalik napsal:

Citovat

Petr Z napsal:

Citovat

leosmalik napsal:

Ahoj,
S kolonou to moc dobré nebude.I když ,proč ne,ale já bych rád jel do It. a pak trajektem dál.
Jen nevím zda tyto trajekty jsou třeba bukovat dopředu nebo ne.Nejspíš ano.
Teď jsem objednával trajekt na srpen Rostok - Trelleborg a sice si strhly asi 340e, ale potvrzení nepřišlo, a to je už skoro týden.
Prachy fuč, a trajekt nejistej.
Dobře pokusím se zjistit a naplánovat přesněji, potom se spojíme telefonicky.
Leoš


Ahoj, loni jsem jel trajektem do Iqumenitsy z Benátek a zpět z Patras do Ancona. 502 €

cena v pohodě , ale přece jen cesta trvala 30 hodin. Výhoda- žádný hranice a čekání. Je fakt , že se člověk těší až sedne za volant a pojede podle svého. Ale na Chaldiki je určitě lepší po ose.
Myslím, že časově to vychází skoro nastejno a finančně - záleží odkud jedeš. Předtím jsem jel na pohodu po pobřeží od Zadaru a přes ČH, Albánii a taky to nebylo špatný. TAk štastnou cestu hlavně si to užijte Petr


Ahoj,
Myslel jsem jet podobně jako jsi jel Ty, měl jsi ty trajekty dopředu zabukovaný?
A jak se Ti ti dole líbilo?Má vůbec cenu tam jet?
To Ti závidím že se těšíš za volant, já jsem to měl dříve taky tak,ale dnes už jsem nějakej pohodlnější, a tolik mě to nebaví.I když teď mám nové tažné auto, s komfort,sedačkama atd. tak se to snad vylepší.
Leoš



Ahoj, jo měl jsem ho bukovaný cc a 2 měsíce předem Minoan. Mě se líbilo, jeli jsem po pobřeží přes Lefkadu na Pelopones. Ale Řecko je pěkné všude a chytli jsem zrovna sklizeň melounů, takže melounové hody:-) Ahoj Petr
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
OldJuhyOldJuhyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

mikivan napsal:

Citovat

OldJuhy napsal:
Ahoj, též vyrážíme na první Řecko, po vlastní ose od 15.6. do 6.7. ve dvou bez dětí. Pod Nikiti.


Ahoj jaký kemp pod Nikiti ? M. !f


... do kempu Mitari, využití karty ACSI, 7=6 atd.. Mimo sezonu hledáme kempy ACSI. Tady jsou vetsinou za 17€.
Citroen C5 Tourer 2,2 HDi + Hobby Excellent 495 UFE
☆☆☆ CB - 10 ☆ PMR 1/7 ☆☆☆ volačka « oldjuhy boršov »
LadesekLadesekČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj přátelé cestování :-)
takže už je téměř rozhodnuto, pokud se nic zvláštního nestane, tak se pojede do Řecka někdy začátkem června, tak cca na měsíc. Bude nás celkem 5. Děti, holky 14 a 10let, kluk 2,5let. Ještě nevíme přesně kam, ale chceme něco i vidět, takže nějaký přejezd určitě. Budeme rádi za každou radu, kde se dá po cestě do Řecka přenocovat, kde zastavovat a kde už to bezpečné není. Pokud se někdo přidá, tak jen dobře...
Paja_LukaPaja_LukaNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny cestovatelský postižené lidi

Automatické sloučení 01.03.2018 14:51:
Zdravím všechny cestovatelský postižené lidi

Automatické sloučení 01.03.2018 14:55:
Zdravím všechny cestovatelský postižené lidi

Automatické sloučení 01.03.2018 15:09:
Zdravím všechny cestovatelský postižené lidi.
Dost bylo Korsiky, je třeba změnit destinací - Řecko. Chystáme se na konci června (22.) a na 3 týdny. Synkovi je 6 let. Tam bychom jeli po ose přes Srbsko - zpět asi trajektem. Do kempu se nám nechce, raději na divoko. Déle jak 2 noci málokdy setrvame. Jelikož jedem tímto směrem poprvé, ocenil bych od vás zkušenějších, pár typů kam se po cestě podívat, co zajímavého vidět případně kde se dá vykoupat či v klidu přespat. Jedem s obytnou dodávkou. Rádi bychom se i k někomu v podobný termín přidali. Ve dvou,ve třech....se to lépe táhne...
Pavel,Simona,Šimon
Paja_Luka_OK1PKL
Upravil Paja_Luka dne 01.03.2018 16:09, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rohlik2017, Paja_Luka, Jira 48, Ladesek, OldJuhy, mikivan, leosmalik, hymer662, Petr Z, Sebuzinaci, Kofa72, ferry944, milanp

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,710,030 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23481 sekund | Průměrně za: 0.23481 (0) sekund | Dotazy: 149 | Použitá paměť: 2.35MB/4MB