Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nejoblíbenější karavanový eshop?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nejoblíbenější karavanový eshop?

Poslední aktualizace před 6 let

Anketa: Na kterém e-shopu nakupujete doplňky pro váš karavan?

    Karavany-kempovani.cz [0/120]0 %
    Karavan.cz [23/120]19 %
    SvětKaravanů.cz [38/120]32 %
    Campi-shop.cz [44/120]37 %
    MůjCaravan.cz [11/120]9 %
    Hellors.cz [1/120]1 %
    Doplnkyprokaravany.cz [1/120]1 %
    Karavany3nec.cz [0/120]0 %
    hykro.cz/e-shop/ [2/120]2 %
P
patrikburianČlen
Přidáno před 6 let
Kde nyní nakupujete doplňky pro váš karavan? Zvolte kde poslední dobou nejčastěji nakupujete doplňky a vybavení.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
No a kde je Lidl? :q
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
P
patrikburianČlen
Přidáno před 6 let
Lidl jsem tam nedával :-) Chtěl jsem vidět výsledky specializovaných shopů. To by tam pak mohl být amazon, ebay, alza apod.
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 6 let
No, nejvíce na SvětKaravanů.cz, dán hlas, ale ne vždy úspěšně. Například okna Micro Heki nedodali ani po 4řech měsících s tím, že nejede výroba atd. Po této době objednáno v
www.obytne-auta-o... a za 5 dní byla okna doma. ( nejsou ale bohužel v hlasovací tabulce )
Tímto nechci vyvolat žádnou diskuzi - jen ten můj hlas není " stoprocentní ":)
riki0832riki0832Člen
Přidáno před 6 let
Ta anketa je reklama na Burimex? :|
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vlasta1 napsal:

No, nejvíce na SvětKaravanů.cz, dán hlas, ale ne vždy úspěšně. Například okna Micro Heki nedodali ani po 4řech měsících s tím, že nejede výroba atd. Po této době objednáno v
www.obytne-auta-o... a za 5 dní byla okna doma. ( nejsou ale bohužel v hlasovací tabulce )
Tímto nechci vyvolat žádnou diskuzi - jen ten můj hlas není " stoprocentní ":)



Tímto se omlouvám SvětuKaravanů.cz, správně mělo být uvedeno www.Karavan.cz
Omlouvám se za dezinformaci.
Zjistil jsem pozdě a již nešlo opravit příspěvek.:|
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Za mě tam chybí Lidl,aukro a Ebay
pilinispilinisČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Za mě tam chybí Lidl,aukro a Ebay



A co Kobraz
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
P
patrikburianČlen
Přidáno před 6 let
Mě to tam již bohužel nejde přidat, tímto prosím admina, zda by tam kobras ještě dodal pokud je to možné.

Automatické sloučení 14.02.2018 18:07:
Reklama to může být jen těžko, když tam jsou všichni co jsem našel. Uživatelé hlasují sami za sebe kde nakupují a každý má jeden hlas. Je to celkem věcná anketa a na toto fórum se dle mého názoru hodí. Určitě víc než bitcoiny :)
Upravil patrikburian dne 14.02.2018 18:07, před 6 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Kobras..................:^
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
DavidFDavidFČlen
Přidáno před 6 let
nakupujete někdo na Obelink ?
Burstner Premio 495TK DoDo(2016) + Ford Tourneo Custom 2018 L1 96kW
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

DavidF napsal:

nakupujete někdo na Obelink ?

Ano, spokojenost. Náhradní díly pak na https://www.campingshopwagner.de/
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 6 let
Jednou na Hellors.cz, ale po zkušenosti s reklamací už nikdy více. Tak arogantní jednání jsem ještě nikdy nezažil. Nulová ochota řešit vlastní chybu. Peklo.
V přehledu chybí http://www.kobras...
Naopak dobrá zkušenost Karavan.cz a SvětKaravanů.cz
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Několik lidí tu píše, že chybí Kobras.cz. Já mám s Kobrasem tři osobní zkušenosti v průběhu cca. půl roku a z toho jednou dobrý, jednou na prd a jednou hrůza (včetně čekání několik týdnů, až se pracovníci rozhodnou, že mi zboží dodané dodavatelem prodají, místo aby ho nechali ležet na pobočce a ještě je prosit, aby se vůbec podívali po zboží, které měli dodat už před měsícem), takže tam už nenakupuju.
Od té doby používám Karavan.cz kde už mám více nákupů a rychlost dodání (i věcí, které nejsou skladem), komunikace a domluva je úplně jinde než u Kobrasu.
badbadČlen
Přidáno před 6 let
beru vše z karavan.cz spokojenost a bylo toho hodně ,okna díly na vodu, nohy od stolu vše ok Valda
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
J
Jirka WČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, kupoval jsem již několikrát v Burimexu, dojel jsem si a vždy naprostá spokojenost. Ochota, poradí, pomůžou. Velmi pozitivní dojem. (doporučil jsem několika kamarádům-stejný závěr) Jirka
P
paragČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

bad napsal:

beru vše z karavan.cz spokojenost a bylo toho hodně ,okna díly na vodu, nohy od stolu vše ok Valda


Já též velmi spokojen a p.Pelc ml.byl vždy velice ochotný a příjemný.Pro mne je velká výhoda,že to mám blízko.
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Za vším hledej člověka...
Rád nakupuji v CZ karavanshopech, ale jen pokud zboží mají skladem, potom to funguje. Zde, ale musím podotknout, že úroveň znalostí prodejců je poměrně nízká. Argumenty, že položek je moc apod., osobně neberu, pokud není snaha informace zjistit a dále pokračovat v obchodním jednání.

V opačném případě si zboží zařídím sám, objednám na eshopu mimo CZ a tato metoda mi zatím spolehlivě funguje a jsem spokojen.

Zvláštní kategorií jsou reklamace. Proč CZ prostřednictvím prodejců je "zase" unikátní ? Nevím, ale vím, že to dobře nefunguje a pokud reklamuji v zahraničí, tak je to nesrovnatelně lepší...
F
FMilanNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,ešte tam chýba KOBRAS.cz

Automatické sloučení 05.03.2018 18:41:
Pre mna je slušný aj Obelink a karavan3nec.Spokojnost.
Upravil FMilan dne 05.03.2018 18:41, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,018,432 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18090 sekund | Průměrně za: 0.1809 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB