Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Truma combi 6 - dotaz na bojler bez vody: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Truma combi 6 - dotaz na bojler bez vody

Poslední aktualizace před 6 let
hamonyhamonyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, dnes se nejspise synovi povedlo prepnout na cca 5min ovladac na topeni + ohrev vody, pricemz vodu nemam vubec zadnou, bojler je komplet prazdny, pred zimou jsme vse vyfoukali kompresorem. Stalo se neco nebo je to chytre? :) dekuji
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let
Další ....
hombredavidhombredavidČlen
Přidáno před 6 let
Nic se nestalo , je to chytre... nemusis mit obavy.

David
hamonyhamonyČlen
Přidáno před 6 let
Hombredavid: diky za ochotu :)
Majli: nevim co tim myslis, kazdopadne v navodu nic neni, tak se omlouvam, ze jsem se zeptal
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hamony napsal:

Hombredavid: diky za ochotu :)
Majli: nevim co tim myslis, kazdopadne v navodu nic neni, tak se omlouvam, ze jsem se zeptal


Nic, jenom že se to tu řeší každou chvíli, naposledy 27.1. předtím 22.1. :_
hamonyhamonyČlen
Přidáno před 6 let
Tam se ale resilo, jak topit bez ohrevu vody v obou poslednich vlaknech, nicmene tam nebylo nic o tom, co se stane, pokud omylem zapnes i bojler bez vody.
RostaDRostaDČlen
Přidáno před 6 let
Hamony,když něco nevíš tak se klidně zeptej ,ještě se tady najdou normální lidi co ti odpoví a na ty ostatní se vy..r. Ahoj Rosťa
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

RostaD napsal:

Hamony,když něco nevíš tak se klidně zeptej ,ještě se tady najdou normální lidi co ti odpoví a na ty ostatní se vy..r. Ahoj Rosťa


NO ty umíš poradit , nic se nestalo a nikoho tam neposílej je tam tma .Chce to také přečíst návod k obsluze pokud ho má , nebo zadat do vyhledávače a vytisknout si jej ,pro případ jiných poruch a následných oprav jak se je dají hledat a kde je problém .Přes zimu to zapomene a na jaře se ptají na to samé , ještě že je to tak odolné proti neznalosti.

http://www.atradi...bi_4_6.pdf
je tam vše co se ti bude časem hodit - vytiskni si to a dej do vozu.
Žijeme jen jednou.
J
Jarda36Člen
Přidáno před 6 let
Moc nepíšu, ale nyní nějak musím. Tento dotaz tu skutečně už několikrát byl, tak jako už tisíc jiných. Zeptal se, třeba neumí hledat, nebo se mu nechce hledat pokud nechci neodpovím, ale odpovědět stylem ,, najdi si to" nikomu nic nepřinese, Je to právě o tom pokecu co tyhle stránky drží funkční. Jinak některá témata mají 200 i 500 odpovědí a stačily by skutečně tak do 10. 95% tu už dle mého bylo projednáváno, včetně techniky, vaření, výjezdu a td. a pokud ne tak strýček googl to určutě najde. Diskutujme a nebo jenom čtěte, ale s inteligencí arogance by tu neměla být. Jenom je zajimavé že ta arogance a urážky jsou pouze na stránkách na výjezdech jsem se snad nikdy s takovým člověkem nesetkal naopak každý mi rád něco ukázal, poradil. Bohužel anonimita dělíá hodně. Jen se ptejte .....
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Jarda36
Máš pravdu tady na stránkách se to dost špatně hledá a zabere to hodně času i mně . Proto jsem mu zadal odkaz kde si to vše přečte i to co neví dnes , stačí na to jen kliknout a udělat si poznámky nebo vytisknout .Vím o čem mluvím , já volám servisákovi kolegovi a máš vidět jak to vždy schytám ,dnes už méně ale začátky byly jiné .
Žijeme jen jednou.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Ano Hamony.Já byl taky dle návodu nejistý a raději zatelefonoval odborníkům zda můžu.......Raději se 2x"blbě"zeptat než jednou "chytře "něco odpálit.Sám mám strach s uštěpačných poznámek když se na něco ptám ,ale už to tady není běžné a doufám źe to zmizne úplně.Ale zpět k problému.Ano topit se dá bez vody ale pustit vodu do takto roztopeného topení(bojleru) není to pravé ořechové.Na to bych si dával pozor.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Laky, zemanekpetr, RostaD, Jarda36, hamony, Majli, hombredavid

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,676,885 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15413 sekund | Průměrně za: 0.15413 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.95MB/2MB