Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Satelit: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Satelit

Poslední aktualizace před 6 let
V
Verka a MirdaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, doporučíte nám prosím, jaký automatický satelit na obytné auto ? Megasat, Maxview, Mobiltech .... ?
Díky Věrka
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let
Kouknul bych se sem: http://www.satcar... Český prodejce česká podpora.

Nebo:

http://eshop.kara...tomaticke/
Taky CZ podpora.

Je to na vás.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Megasat má velký útlum signálu v řídící jednotce. HD programy jsou na sílu signálu docela náchylné, Megasat nebrat.

Mobiltech (je to to samé co Zdeňkem zmíněný Satkaravan) dokud funguje, je super. Když se pokazí, je to peklo. Aktuálně jim úplně nefungují GPS moduly (soudě dle 4 zákazníků, kterým to řeším). Pro opravu je třeba vymontovat řídící jednotku z auta + GPS modul ze satelitu a odeslat na opravu. Pak znovu namontovat, tzn. 2x návštěva servisu při záležitosti, kterou jiné značky řeší přehrátím sw, které zvládnou zákazníci sami. U těchto satelitů platí známé, když kvalitní věc stojí X peněz a někdo vyrobí "totéž" za polovinu peněz, nikdy to nemůže být totéž.

Doporučuji držet se osvědčených značek: Oyster, Maxview možná Kathrein. Maxview bude mít od března novinku - satelit, který se bude automaticky aktualizovat přes mobilní telefon. Cena cca 48.000 Kč za 80cm parabolu.
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, mám několik let automat. satelit od firmy Satcaravan a nemám problém. S majitelem panem Ketzlem je výborná komunikace a v případě dotazu vám vezme telefon vždy a rád poradí. Toť moje zkušenost.
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
Měl jsem Teleco a momentálně Mecatronic a obě značky super..
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let
Na Mecatronic jsem sháněl pro někoho software, když se změnili frekvence na Astra 3, trvalo jim asi měsíc, než ho aktualizovali. Teleco je OK. Občas se ukrouti koax, ale to jen výjimečně.
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Satcaravan s GPS nema chybu. Je levny a maka po cele Evrope.
Miloš
V
Verka a MirdaNováček
Přidáno před 6 let
Děkujeme všem za informace. V+M
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tomas Brabec napsal:

Na Mecatronic jsem sháněl pro někoho software, když se změnili frekvence na Astra 3, trvalo jim asi měsíc, než ho aktualizovali. Teleco je OK. Občas se ukrouti koax, ale to jen výjimečně.


Mám nový model zařízení Mecatronic a software dávají při jakékoliv změně ihned na webovky a přes internet není problém stáhnou a nainstalovat..
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 6 let
[quote]Laciga napsal:

Ahoj, mám několik let automat. satelit od firmy Satcaravan a nemám problém. S majitelem panem Ketzlem je výborná komunikace a v případě dotazu vám vezme telefon vždy a rád poradí. Toť moje zkušenost.[/quote


Stejná zkušenost.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vlasta1 napsal:

[quote]Laciga napsal:

Ahoj, mám několik let automat. satelit od firmy Satcaravan a nemám problém. S majitelem panem Ketzlem je výborná komunikace a v případě dotazu vám vezme telefon vždy a rád poradí. Toť moje zkušenost.[/quote


Stejná zkušenost.



Mám od něho několik roků poloautomat a spokojenost
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Mel jsem Teleco a docela dobry.
Ted mam Oyster V premium 85 a je to velky rozdil.
Parabola se vetsinou otoci jednou dokola a ma signal.
Signal chytne i tam kde nema idealni podminky pro
prijem . Receiver je integrovany do TV. Krasny obraz v HD. Parabola ma ve sklopene poloze jen 17 cm. Za mme velka spokojenost. Muzu doporucit.


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let
Pardon, dovolím si krátké zamyšlení .... off-topic.

Domnívám se, že satelity v obytkách během velice krátké doby převálcuje příjem TV přes internet.
Testuji aktuálně Vodafone Video Pass za 164,- (199 s DPH) a v kombinaci např. s DIGI2OG za 89,- měsičně (po 5-tém měsíci), Stream.cz, Prima Play a dalších se mi to jeví jako cesta do budoucnosti.
Je jen otázkou času, kdy jednak nastoupí ostatní operátoři a dále to pak ještě zlevní.

Navíc bez karet, satelitních investic a problémy s laďením .... jen nasdíleno do TV, pokud je to vůbec třeba .... většině stačí jen velký tablet.
4.114683,118.628756
vcatvcatČlen
Přidáno před 6 let
mám satelit SNIPE,spokojenost az do ledna nechce se zastavit a stále hleda i když najde signál nezastavi se,nevi nekdo cím to je?
díky
Home Car CL641
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

vcat napsal:

mám satelit SNIPE,spokojenost az do ledna nechce se zastavit a stále hleda i když najde signál nezastavi se,nevi nekdo cím to je?
díky


Software velmi pravděpodobně. Přehrát ho je první krok. Pak konvertor.
tomasvtomasvČlen
Přidáno před 6 let
Tiež som uvažoval o satelite. Nakoniec som ho nedal. Navyše mi vadí, že umiestnenie TV by bolo vždy odveci, tablet si dám kdekoľvek a môžu byt aj dva a viac, kazdy môže pozerať čo chce. Teraz sa skôr pozerám po internete. V tablete ide všetko: Antik tv, HBOgo, Eurosport player, iTunes, ... telka už je prežitok.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

tomasv napsal:

Tiež som uvažoval o satelite. Nakoniec som ho nedal. Navyše mi vadí, že umiestnenie TV by bolo vždy odveci, tablet si dám kdekoľvek a môžu byt aj dva a viac, kazdy môže pozerať čo chce. Teraz sa skôr pozerám po internete. V tablete ide všetko: Antik tv, HBOgo, Eurosport player, iTunes, ... telka už je prežitok.


Řekl bych, že tel. po internetu je problém, s velkým objemem dat co tel. "sežere" a navíc např. když bude chtít někdo kouknout
na živé vysílání po netu zdaleka nemá moc velký výběr a už vůbec ne v cizině.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

tomasv napsal:

Tiež som uvažoval o satelite. Nakoniec som ho nedal. Navyše mi vadí, že umiestnenie TV by bolo vždy odveci, tablet si dám kdekoľvek a môžu byt aj dva a viac, kazdy môže pozerať čo chce. Teraz sa skôr pozerám po internete. V tablete ide všetko: Antik tv, HBOgo, Eurosport player, iTunes, ... telka už je prežitok.


Řekl bych, že tel. po internetu je problém, s velkým objemem dat co tel. "sežere" a navíc např. když bude chtít někdo kouknout
na živé vysílání po netu zdaleka nemá moc velký výběr a už vůbec ne v cizině.


Zdeňku,
psal jsem výše a zřejmě jsi to přehlédl.
Za 200,- máš už dnes Video Pass od Vodafone a o data se nestaráš - jsou na partnerské video a TV sítě zdarma bez omezení.
Problém je jen v tom, že si musíš zajistit ještě dodavatele té televize, pokud nechceš koukat jen na YouTube apod., ale na něco s normálním programem, což je otázka pár stovek také.

Převedeno do finanční hodnoty, tak nejlevnější automat je někde mezi 10-20 tisíci, ty nejelepší kousky viz. JiPe pak za desetitisice.
Video Pass si aktivuješ na dovolenou, pak deaktivuješ - výdaj nula nula nic, zbývá jen ta televize, ale zde se určitě časem dohodnou s oparátory všichni.
Navíc se tu ještě nabízí úspora váhy a volné místo na střeše.

Vezmeme-li třeba jako vzor Čínu, tak tam v metru na TV koukal skoro každý už tak před 3 lety ..... brzy to bude běžné myslím úplně všude ....
4.114683,118.628756
Z
ZamecniciNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, na konci ledna 2018 jsme pořídili našemu mazlovi satelit Maxview. Je už i vyzkoušený v
provozu a nemůžeme si to vynachválit. Myslim,že ta to značka je skvělá. TV jsme pořídili Finlux
a vše funguje jak má. Cena 39 900 + 5 500 práce
Petr
Roman, Petra a Lucka(14 let)
G
Gabina LadaNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím ,měl jsem na předchozím autě Megasat parabola 85cm a fungoval dobře .Ted mám na novám autě Oyster Cytrac a jediné co mě překvapilo, jak rychle se dokáže nastavit .Je to ani ne pul otočky a hotovo.Takže hlavní rozdíl je ceně.Je to asi na každym jak se chce rozmáchnout.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,017,480 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28418 sekund | Průměrně za: 0.28418 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.28MB/4MB