Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vzduchove perovani goldschmitt: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vzduchove perovani goldschmitt

Poslední aktualizace před 6 let
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Koupil jsem obytne auto s plne vzduchovym perovanim goldschmitt,ovladani je ovladacem,r.v. 2010,nedostal jsem k tomu navod a potreboval bych tomu plne rozumet,nemate nekdo navod,nekde jsem cetl ze se da udelat i upgrade celeho systemu...predem diky za rady Vladimir
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
TADY JE vše zavolej nebo pošli SZ
LANA napsal:

Mohu Ti nabídnout novou kompletní sadu na dvouokruhový systém vzduchového pérování Fiat Ducato včetně spojovacího materiálu(hadice, spojky, manometry,odpouštěcí ventilky) za cenu 7000,-Kč.

Telefon - 773616322
Žijeme jen jednou.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Zastupce Goldschmitt je J.M. Trading Praha.
Tady by jsi se mel obejit.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Diky panove,v pondeli to obvolam...
G
Gabina LadaNováček
Přidáno před 6 let
Dobrý den,máte vzduchem odpruženou i přední nápravu?
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Ano,mam kompletni vduchove odpruzeni,ma to snimace vysky na kazdem kole,dalkovy ovladac,moznosti nastaveni tri vysek,atd... je to vyrobek GOLDSCHMIT bylo to na auto namontovane jako objednany doplnek pri koupi noveho vozu,nekde jsem cetl ze se da na tomto systemu udelat i upgrade...asi bych to chtel vsechno prehrat a zkontrolovat,pokud nekdo mate nejakou radu budu rad Vladimir

Automatické sloučení 11.02.2018 13:05:
Nejsou tam vubec pruziny,je to vsechno na vzduchovych mechach...

Automatické sloučení 11.02.2018 14:01:
http://manualzz.c...hannel---4
mam cryrkanalove perovani
Upravil Vladimir dne 11.02.2018 15:01, před 6 let
RadimORadimOČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vladimir napsal:

Koupil jsem obytne auto s plne vzduchovym perovanim goldschmitt,ovladani je ovladacem,r.v. 2010,nedostal jsem k tomu navod a potreboval bych tomu plne rozumet,nemate nekdo navod,nekde jsem cetl ze se da udelat i upgrade celeho systemu...predem diky za rady Vladimir


Ahoj, v jednoduchosti je síla.
Přeji ti, aby ti tento automatický systém dlouho fungoval. My jsme ho už vícekrát předělával na manuální ovládání. Při poškození řídicí jednotky či kompresoru je auto nepojízdné, jelikož se nedá uvést do provozního stavu nouzovým dofouknutím jak u běžného systému. Navíc u poškození měchu které bývá u těchto typů běžné, protože se měch ruluje do sebe i s nečistotami auto je opět nepojízdné jelikož je nadoraz sednuté k zemi. ( V předu bez pružin a vzadu je pouze rameno které drží jenom zadní nápravu a neslouží k pérování.) Po takovémto poškození doporučuji odpojit měch a místo něj jenom kvůli výšce vozila vsunout nějaký pevný doraz, který vymezí výšku vozidla aby se dalo nouzově dojet do servisu, který je na toto zaměřený. :^
Upravil RadimO dne 11.02.2018 19:04, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: RadimO, JiPe Highlanders, Vladimir, Gabina Lada, Laky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,726,196 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14907 sekund | Průměrně za: 0.14907 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.87MB/4MB