Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Domontovanie spustacej postele: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Domontovanie spustacej postele

Poslední aktualizace před 6 let
frankia 680frankia 680Člen
Přidáno před 6 let
Prosím poraďte môj kamarát si kupil integrovaný karavan ale v prednej časti ma skrinky a chce tam spúšťaciu posteľ.
Niekde som čítal ze to niaka firma dorába len to neviem nikde nájsť
Ďakujem !n
C
CeklisNováček
Přidáno před 6 let
Dobry den.

Nikto o tomto nic nevie?
Ide to vobec dorobit?
D
Duro103Člen
Přidáno před 6 let
Ja mam vyhliadnuty polointegral ale nema v predu spustaciu postel.

Dalo by sa to tam dodatocne dorobit?
Moze byt aj eletricka ale aj manualna.
Vyrobca pri novom takuto moznost ponuka.
Pri kupe noveho na tam da namontovat ta spustacia postel.

Ze by som kupil u vyrobcu spustaciu postel a ci by to nirkto vedel domontovat.

Dakujem.
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 6 let
Nevim jak u jinych vyrobcu,ale treba u LMC jsou u stejneho pudorysu 2 aut kde jedno ma spousteci postel...jine bocni steny se zabudouvaným kovovym nosnym ramem spousteci postele.
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
D
Duro103Člen
Přidáno před 6 let
Ahaaa to ma zmysel.
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
Kámoš o tom uvažoval u integráče. Odhad ceny byl cca 120 tis. Jak je napsáno výše, musí tam být výztuže a musí se vyndat přední okno, protože to tam jinak nedostaneš. Lepší je vyměnit auto.
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Nějaká výztuž tam být musí, má postel má nosnost 250 kg... Já osobně bych to nedodelaval... Buď se s tím smířit, nebo výměna auta.
ufonCZufonCZČlen
Přidáno před 6 let
např. Carado má v tom sendviči zesílení a uložení pro kovová ramena z výroby. Viděl jsem náhodou bouračku v servisu kde měli podobnej sendvič prolomenej komplet dole, namísto izolace je tam na několika místech výztuž, řekl bych že to někdo i spočítal a vyzkoušel...

Udělat to stejně jako ve výrobě nejde, proto nejde ani doobjednat dodatečně.

Určitě by to šlo udělat i jinak, ale určitě to nebude tak hezké a bude fakt hodně práce na zakázku.
Viděl jsem to homo-domo uděláné, nad ridičem kotveno na každé straně a uprostřed na vrchní kovovou část kabiny na panty, vzadu to mělo 2 kovové skládací nohy a zasouvali se do rámu sezení (vedle kuchynky) kde jsou namontované bezp.pásy, některá auta tam mají masivní ocelovou konstrukci, aby si při bouračce něco lidi drželo, je to ukotveno až na podlahu. Tak ten pán si tam navařil prodloužení a jednoduše zasouval do joklu 2x nástavec, jeden u zdi a druhej úplně vpravo u druhé sedačky, a to drželo nejvetší váhu té postele, na druhé straně měl nad veře takovou hliníkovou plotnu 10x20 a na ní háček, do kterého dosedla postel jenom aby se nepříčila, nejvetší váha byla vepředu a na těch jeklech...
Nosnost ani praktičnost neřeknu, byl to němec a potkal jsem ho na dovolenéí někde v Italii....

Rozhodně to chce někoho, kdo ví co dělá :_
Vlado + Ivča s Kubíkem a Martínkem po světě v Hymer BMC 680
R
renoltČlen
Přidáno před 6 let
No..... a jak ji tam chceš dostat, já ji zase naopak chci demontovat a nemám šanci :)
plhaplhaČlen
Přidáno před 6 let
Určitě bych se zeptal u výrobce auta. Ten bude nejlépe vědět, jak je konstrukce udělaná. Jen něco pro zasmání. Když jsem objednával auto, tak na dotaz kolik by stálo postel vůbec z výroby nemontovat je příplatek 40.000,-
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sapuki, Koralovci, ufonCZ, renolt, plha, Duro103, karlosVW, Ceklis, frankia 680

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,329,114 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18633 sekund | Průměrně za: 0.18633 (0) sekund | Dotazy: 96 | Použitá paměť: 1.98MB/2MB