Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2018 Maďarsko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
Prohledávání webu:

DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2018 Maďarsko

Poslední aktualizace před 4 dny
R
RudyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Cca jeden km z dal. prechodu Rajka na odbocku na Rajku je stale pod platbou dalnice pro cele Madarsko ?

Ano. Značka je hned za hraniční čárou.
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 5 let
Trochu to tu oživím. Před měsícem jsme jeli do Řecka a u malé pumpy,po předložení OTP, jsem platil D1. Teď jel kámoš se stejným autem (4místa,do 3,5t M1), zpátky a na dálnici vnutili D2. Myslím, že sami Maďaři v tom mají pěkný szegedin. Podle mě je to D1,do 3,5t a do 7míst. O obytné autě nikde nic není.
Sapuki Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
MajliMajliČlen
Přidáno před 5 let
Ano, M1 do 7 osob a do 3,5 t je v kategorii D1. Nejlépe kupovat dopředu https://ematrica....utdij.hu/. Lepší, než se dohadovat s maďarem na pumpě :o
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, potvrzuji. Obytné M1 do 3,5t a 7 míst sezení je D1. Dnes mi přišel mail z Maďarska, který si díky uživateli Rudy, vytisknu a vezu s sebou. Vignettu koupím dopředu přes net. Kdo něvěří, ať si tam napíše. Odpověď mi přišla druhý den !!!
Ixeo 710 i, Fiat
M
mikemNováček
Přidáno před 7 dní

PabloGS napsal:

@PabloGS - Osobák + karavan je D1.
To U se vztahuje ke kombinaci s D2.

D1 = motorcycles, ≤ 3.5 t automobiles for up to 7 persons, and their trailers
D1 = motocykly, ≤ 3,5 t automobily až pro 7 osob a jejich přívěsy

-


ten počet sedadel se bere podle TP (9), nebo když ta sedadla v autě vůbec nemám (5), tak se nepočítají ? jen se ptám pro ujištění, abych neplatil zbytečně.
M
mstrČlen
Přidáno před 4 dny
Podle TP.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
42,724,249 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18913 sekund | Průměrně za: 0.18913 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.84MB/4MB