Partner Caravan24

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Únor 2018 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
TOPlist
Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 24

· Členové on-line: 5
RIVA, Pepi, pilinis, PetrM, Martin a Johanka

· Registrovaní členové: 11,004
· Nejnovější člen: PetraSvobodova

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

zajoch
20.02.2018 12:05
ahoj, mate nekdo zkusenosti s poloajtomatickym satelitem? tim co ho pry snadno naladite zevnitr pres dalkove ovladani...

fun
13.02.2018 10:20

lubos129
05.02.2018 12:11
Děkuji za gratulaci.

Feromont
04.02.2018 11:06
Vše nejlepší pro Luboše lubos129 k narozeninám a hodně šťastných kilomet- rů v nadcházející první sezóně přejí rodiče mavam Narozky

joko
26.01.2018 21:48
Vážení kolegové, chci všechny upozornit na podvodné inzeráty, nabízející za výhodnou cenu obytky! Např. https://www.autom.
..c-c1244992
, nebo https://www.a

Zdenek a Irena Lbc
23.01.2018 19:44
Zdenek z Liberce moc děkuje za přání! mavam

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » OSTATNÍ » Pokec
 Vytisknout diskuzi
Mýto vs.známka
radek argos napsal:

Miroslav6 napsal:

Filipos ortx napsal:

Zdravím,pořídil jsem nový stroj s celkovou max.hmotností 4,2 tuny a teď řeším s tím spojené dálniční poplatky.
Jde mi o to jestli systém mýtných brán má přistup do registru vozidel,tudíž jestli mě odhalí,pokud budu jezdit
pouze s dálniční známkou? :-)

díky za info

Ahoj,
celá diskuze mě připadá, že jsi si koupil opici a zjistil jsi , že žere banány.

Asi to není jen o těch banánech, je to asi o systému !!!! Chodíš do práce, stát ti sebere část mzdy, jdeš si nakoupit potraviny, stát má z toho DPH, jdeš si natankovat a stát má z toho DPH a spotřební daň a potom si koupíš vozidlo ( z kterého má stát DPH) nad 3,5 T abys neporušoval zákon a nebyl přetížený no a stát po tobě chce platit mýto, za to že chceš jet na víkend po rozmlácený a ucpaný D1 někam s rodinou na odpočinek za vydělaný peníze a pro jistotu, ti ještě zvedne mýto v pátek na nekomerční vozidlo ( vozidlo není za účelem výdělku tak to mají Němci neplatí) protože je jasný že nebudeš čekat do soboty.
Tebe to nesere ????? Zdá se ti tohle spravedlivé ????? Koukni kde je Německo jakou mají dálniční síť a neplatíš tam s obytkou vůbec nic ani tu známku ( zatím) a svez se po jejich silnicích !!!!!
Tak tohle mi fakt sere !!!!! Jsme tu jako tupé stádo a necháme ze sebe dělat ovce.
Koukni kolik stojí provoz mýta, kolik vydělává K.... a kolik dává zato, že to může provozovat.
A vždycky se najde nějaká klička, aby to nevzal někdo lacinější. A zákonodárci ....... to nevíš jestli jsou zhulený, nebo tak zaplacený co dokážou prosadit a navrhnou. Já bych řekl že nám ukazují tu aroganci a nadřazenost tu moc. Každopádně neprosadí nic, co tobě by pomohlo nebo ušetřilo peníze.
Tak mi neříkej, že ty budeš platit mýto s úsměvem a spokojeností.
Můžu mít třeba 100 mega na účtu, ale mýto mi stejně bude srát. At platí mýto pouze vozidla co vydělávají co slouží za účelem výdělku, ty používají dálnici za účelem výdělku.
Stát by měl taky něco dělat pro lidi a ne je pořád jen dojit a dojit.

umiumiumi

Upravit
Filipos ortx napsal:

Miroslav6 napsal:

Filipos ortx napsal:

Zdravím,pořídil jsem nový stroj s celkovou max.hmotností 4,2 tuny a teď řeším s tím spojené dálniční poplatky.
Jde mi o to jestli systém mýtných brán má přistup do registru vozidel,tudíž jestli mě odhalí,pokud budu jezdit
pouze s dálniční známkou? :-)

díky za info

Ahoj,
celá diskuze mě připadá, že jsi si koupil opici a zjistil jsi , že žere banány.

Ahoj,
pak teda nevím proč se zapojuješ do konverzace,moc dobře jsem věděl kolik stojí mýto nad 3,5t.A o banány nejde jde o system,nebudu tady sponzorovat Kapsch a Řsd...

Automatické sloučení 11.02.2018 17:42:

Automatické sloučení 11.02.2018 17:46:
Díky všem co mi k tomu měli co říct..a u mě je to jasný,dokud se tady něco nezmění budu jezdit na známku a podstupovat riziko,že mě lapnou asi jako každej třetí co jede přetíženej..

Ahoj,
hluboce se Ti omlouvám za svůj příspěvek, netušil jsem, že způsobím svoji uštěpačnou poznámkou překážku Tvoji snaze vyřešit tady na fóru systém mýtných bran. Domníval jsem se, že se tady můžeme normálně bavit a k tomu prostě patří i nějaký ten vtípek. Jsem prostě takový. Promiň.
Míra a ZuzkaTáborák

Upravit 1
Určitě to není stejný přestupek jako přeložit auto z hlediska zákona. Nahradit výkonové zpoplatnění zpoplatněním časovým má ještě jednu nevýhodu. Protože je pohyb vozidel snímán kamerami a následně ukládán, tak je jisté, že celníci kromě pokuty budou požadovat zpětné uhrazení mýtného. Ale o tom není třeba spekulovat. Provozovatel takového vozidla musí počítat s tím, že dříve nebo později bude odhalen. To už je ale každého riziko a čistě jeho věc. Je jisté, že kontrola nad mýtným systémem je hodně propracovaná a že je to jen otázka času.
MĚŠEC CZ:
Co tedy dokáží mýtné brány udělat s vašim soukromím? Sledují přesně váš pohyb podle SPZ, zaznamenávají fotografii vašeho obličeje, pořizují časovou mapu vašeho pohybu. Jsou umístěny tak, abyste se jim nevyhnul jejich prostým objetím na exitu. Tyto záznamy pak budou sloužit k vašemu vydírání ze strany státu a pokuty budou platit všichni, ale opravdu všichni.
Standa2

Upravit
PŘIJDOU NA TO URČITĚ , JE TO JEN OTÁZKA ČASU, MNĚ ZASTAVILI CELNÍCI UŽ TAK PŘED SEDMI LETY, PROTOŽE V REGISTRU BYLO MÉ AUTO ZADÁNO ŠPATNĚ, S CELKOVOU HMOTNOSTÍ PŘES 3,5T A JEL JSEM NA ZNÁMKU.
OD TÉ DOBY TO ASI JEŠTĚ DOLADILI.

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.24 sekund
159,166,373 návštěv