Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sprcha, teče pouze teplá voda.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sprcha, teče pouze teplá voda.

Poslední aktualizace před 6 let
P
PazdaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, anglický karavan,mám vestavěnou nádrž z pondělí.cerpadlem.Vse funguje až na sprchu teče jen tepla voda, když otočím kohoutek se studenou čerpadlo běží a voda neteče.Dekuji za radu.
:x
Oktavie combi1.9tdi compass magnum524
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
608 933 495:t
F
FidlosNováček
Přidáno před 6 let
Dobry den, mám úplně stejný problém :( . Vy už jste ho vyřešil? Moc děkuji za případné informace. Už jsem úplně bezradný jak problém vyřešit
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let
Vypadá to, že je to někde v přívodu ucpané.

1. Zkus odpojit přívodní hadičku studené vody u baterie. Pokud z ní po zapnutí čerpadla voda poteče, je ucpaný přívod ve směšovací baterii. Může tam být sítko, nebo jsou jen ucpané kanálky. Stane se to, když v kohoutu zůstane delší dobu, třeba přes zimu, voda a po jejím vyschnutí se tam udělá taková rezatá usazenina, která to ucpe. Pokud jde baterie rozebrat, je to dobré, pokud ne, pak jen zkusit kanálky prošťourat tenkým drátkem a nalít tam něco, co by mohlo usazeninu rozpustit.

2. Pokud voda z hadičky nepoteče, pak musíš jít proti proudu a hledat na hadičce místo, kde je třeba zalomená, skřípnutá, nebo kde by ve spojích mohla být něčím ucpaná.
Zdraví
Luboš a Dáša
1
AnonymČlen
Přidáno před 6 let
Mě se to taky jednou stalo a byla ohnutá (skříplá) hadička těsně pod baterií. Po rozebrání plastů v koupelně to bylo hned vidět.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pazda, caravanman, Fidlos, Lubos a Dasa, 1779-zrusen

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,043,141 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12932 sekund | Průměrně za: 0.12932 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB