Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Oravice: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Oravice

Poslední aktualizace před 6 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,tak jsem se vrátil z ORAVICE,k vůli parkování jsem byl za vedoucím,přeptat se zda lze -nebo nelze.Odpověď ze 3důvodu nelze,1,OA zabere moc místa,2,nepořádek-vypouštění vody,3,malá kapacita parkoviště(je to pořád plné),dá se zadara parkovat 100m před parkovištěm u koliby,stojí tam i autobusy.Byl jsem i v kempu,zbytečná debata(20e za parkování nedám)kdo psal,že je to super-tak za mě né..Jinak další možnost je za 2 E na parkovišti u starých termálu(to je v pohodě).Jinak někteří najeli i přes zákaz na parkoviště a v 22hod museli opustit..konec krátkého hlášení-jinak lyžovačka super.starý termál za 5 E taky...čau pepa
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
My v piatok 16.2 ideme na Oravice do kempu pridá sa niekto ?
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
My, ak zdravie dovolí, skúsime Ski Makov. Nevypada to tam zle, aj sneh by mal byt. Je to nas prvý lyžiarsky výjazd.:z
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Ano Pepo.Mě na skoroprázdné P nepustili v loni na podzim z důvodu že dlažba je vyhřívaná a že bych ji mohl poškodit svou váhou.Obytek přibývá a bude přibývat a zákazy pro ně mě odrazujì tam jezdit.Nesnáším komerci a na Oravici už dorazila.Nejsem stanař aby mě hnali do kempu.Vrátil jsem se z 10seti deního putování po Oravě a příjemný objev pro mě -Oravská Lesná ,mám rád "zapadákovy",kopce dobré a trochu té předražené teplé vody nahradilo červené.Další nový zákaz pro nás skialpinysty na Spálené.Nesmì se šlapat nahoru v době provozu lanovky.Ráno to tolerují.
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman Alasram napsal:

My, ak zdravie dovolí, skúsime Ski Makov. Nevypada to tam zle, aj sneh by mal byt. Je to nas prvý lyžiarsky výjazd.:z

V Oraviciach máš výhodu aj kúpania nie len lyžovania a kemp je fakt super

Automatické sloučení 14.02.2018 21:20:
Od piatka 16.2 do 18 .2 vyrážame na Oravice do kempu pridá sa niekto ?
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
Upravil Michal Levice dne 14.02.2018 21:20, před 6 let
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Asi sa tam stretneme. Tiez plánujeme v piatok výjazd do Oravíc. Príjazd vidím okolo 19:00. Len nejdeme do kempu ale budeme niekde pod zjazdovkou. Tak dufam ze nas nevyhodia. Mam ale mailom potvrdené; ze p. prevádzkar v nasom pripade spravil výnimku. Takze za to palec hore. :z:g
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman Alasram napsal:

Asi sa tam stretneme. Tiez plánujeme v piatok výjazd do Oravíc. Príjazd vidím okolo 19:00. Len nejdeme do kempu ale budeme niekde pod zjazdovkou. Tak dufam ze nas nevyhodia. Mam ale mailom potvrdené; ze p. prevádzkar v nasom pripade spravil výnimku. Takze za to palec hore. :z:g

No super ! Tak dobehnite na dobre víno alebo domácu my klasika kemp príjazd cca 16 tej
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Michal Levice napsal:

Citovat

Roman Alasram napsal:

Asi sa tam stretneme. Tiez plánujeme v piatok výjazd do Oravíc. Príjazd vidím okolo 19:00. Len nejdeme do kempu ale budeme niekde pod zjazdovkou. Tak dufam ze nas nevyhodia. Mam ale mailom potvrdené; ze p. prevádzkar v nasom pripade spravil výnimku. Takze za to palec hore. :z:g

No super ! Tak dobehnite na dobre víno alebo domácu my klasika kemp príjazd cca 16 tej
Ahoj i v mém případě p. prevádzkar v nasom pripade spravil výnimku. Takze za to palec hore,ale....ještě ,že jsem tak líny a nechtělo se mi přejíždět,ve 22hod dojel majitel a všichni ven-jinak policie-nepomohlo kamarádům ani povolení ..Tož tak:_
A
alfredNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Michal Levice napsal:

My v piatok 16.2 ideme na Oravice do kempu pridá sa niekto ?



My dorazíme v sobotu 16.2. s kemperom ale skúsime najprv stáť na parkovisku , pokiaľ sa nevybije batéria.
Možno dáme pivo u bazénov :)
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všetkým ! My sme sa dnes vrátili z Oravíc bolo super ! V sobotu slniečko svah upravený vo wellness voda tepla jedlo bombové v kempe socialky čisté akurát nás bolo v kempe ful to som tam este nezažil ! Keď este bude sneh tak 2.3 sme tam zase
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Tak aj my sme sa včera vrátili z Oravíc. Bolo super. No aj napriek potvrdeniu, ze mozeme parkovať pri termáloch, to tak nakoniec nebolo. Druhý prevadzkar, iné pravidla. Parkovali sme pri penzióne Hubertka, bolo tam asi 5 karavanov. Rano sme sa presunuli pod svah ku termalom.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Roman Marsala, Michal Levice, Pepi, alfred, zemanekpetr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,407 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19856 sekund | Průměrně za: 0.19856 (0) sekund | Dotazy: 95 | Použitá paměť: 1.95MB/2MB