Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kompozitová láhev Kralupol: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kompozitová láhev Kralupol

Poslední aktualizace před 6 let
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Společnost Kralupol nově nabízí kompozitovou láhev s hmotností 5,5 kg k bezplatnému pronájmu (za vratnou zálohu). Láhev je plněna topným propanem. Více informací zde: http://www.karavankompozit.cz/.
Sdílím jen informaci, osobní zkušenost nemám. :_
Ještě doplnění: Telefonickým dotazem u jednoho z prodejců jsem zjistil cenu vratné zálohy (2 400,- Kč) a výměny náplně (479,- Kč). Jedná se o doporučené ceny, především u náplní se cena u jiných prodejců může lišit.
Upravil Rudy dne 31.01.2018 16:38, před 6 let
BuerstnerBuerstnerČlen
Přidáno před 6 let
Na fotkách má lahev německý závit.
petr999999petr999999Člen
Přidáno před 6 let
Zdravím,používám už cca od léta a naprostá spokojenost,jen když jsem chtěl u prodejce 3ks tak mi je musel objednat:)
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 6 let
Ano, láhev má německý závit, v karavanu není potřeba další přechodka. Používáme od loňska a paráda :^
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Kromě toho, že je lehčí, vidím jenom nevýhody.
Fun
Smile
dablikhasicdablikhasicČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Kromě toho, že je lehčí, vidím jenom nevýhody.


a to například?
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Kromě toho, že je lehčí, vidím jenom nevýhody.


A nejde hlavně o hmotnost? Navíc v tomto modelu pronájmu neřešíme platnost tlakové zkoušky atd. Jen užíváme a to lehkou láhev s homologací a propanem - nevidím žádné minusy. Navíc nulová počáteční investice.
Ixeo 710 i, Fiat
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Používám ocelové. Můžu je měnit u kdejaké pumpy i v neděli nebo o svátkcích. V zimě kupuji propan za velmi nizkou cenu v Kostelci. Těch cca 10 kilo navíc není problém.
Jistě že co vyhovuje mně, nemusí vyhovovat někomu jinému a naopak.
Fun
Smile
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Ještě se prodávají plnící kompozitky. Tak ty mají velkou výhodu, že se dají naplnit u LPG stanic. Také kdykoliv i ve svátek.

Ps: ten propan beru asi za 330Kč
Fun
Smile
Upravil Fun dne 31.01.2018 21:21, před 6 let
surficisurficiČlen
Přidáno před 6 let
Jen pro zajímavost.Počáteční investice 2400.kč záloha na lahev.Výměna jen některé čerpačky není jich mnoho a cena za výměnu 480,kč Aloha
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Je to samozřejmě otázka osobních preferencí. Já preferuji čistý propan před LPG. Ten stejně všude nedoplníš.
Já si tu kompozitku pořídím na léto, kdy s váhou bojuji. Navíc mi v létě vystačí jen jedna láhev. Rozdíl 100 Kč na láhvi řešit nebudu. Spotřebuji jen pár láhví za celou letní sezónu.
V zimě s váhou problém nemám, vozím dvě ocelovky s čistým propanem. PB (LPG) nechci, špiní hrnce, čoudí v lednici, vyžaduje filtry před regulátorem.
Upravil Rudy dne 31.01.2018 22:41, před 6 let
R
renoltČlen
Přidáno před 6 let
A co takhle při nárazu, jak se asi bude chovat?, co na to řeknou při kontrole od nás na západ?
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

renolt napsal:

A co takhle při nárazu, jak se asi bude chovat?, co na to řeknou při kontrole od nás na západ?

Láhev má určitě příslušné EU certifikace, nedovedu si představit, že by je neměla. Ty platí nejen směrem na západ ale i ve směrech ostatních.
Navíc se zdá, že je částečně průhledná, lze tedy snadno kontrolovat množství zbývajícího propanu.
Abych to uvedl na pravou míru, nemám s Kralupolem nic společného, nemám potřebu mu zde dělat reklamu. Jen jsem měl pocit, že by se informace o této láhvi mohla někomu hodit. Pokud je to reklama v rozporu s pravidly, klidně to Fune smaž. :_
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

Rudy napsal:nemám potřebu mu zde dělat reklamu. Jen jsem měl pocit, že by se informace o této láhvi mohla někomu hodit. Pokud je to reklama v rozporu s pravidly, klidně to Fune smaž. :_

Rudy, já ti děkuji. V žádném případě neporušuje příspěvek pravidla. Znovu děkuji za informace, kterých není nikdy dost a hodí se nám všem. I když třeba já preferuji jiné řešení, to neznamená, že bych si o kompozitkách rád nepřečetl.
:^
Fun
Smile
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Rudy napsal:

Společnost Kralupol nově nabízí kompozitovou láhev s hmotností 5,5 kg k bezplatnému pronájmu (za vratnou zálohu). Láhev je plněna topným propanem. Více informací zde: http://www.karavankompozit.cz/.
Sdílím jen informaci, osobní zkušenost nemám. :_
Ještě doplnění: Telefonickým dotazem u jednoho z prodejců jsem zjistil cenu vratné zálohy (2 400,- Kč) a výměny náplně (479,- Kč). Jedná se o doporučené ceny, především u náplní se cena u jiných prodejců může lišit.



U nás Auto Kelly Beroun cena stejná - vratná záloha 2400,-Kč náplň 479,-Kč, skladem mají pouze dvě lahve o navýšení prý neuvažují - pouze v případě většího zájmu. Raději tedy předem telefonicky objednat.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
J
JagrovciČlen
Přidáno před 6 let
Kompozitové láhve také používám k plné spokojenosti již druhým rokem. Také používám celoročně pouze čistý Propan a neřeším rozdíl ceny. to mi plně nahradí bezproblémový a čistý provoz spotřebičů.
Pro případné zájemce máme nějaké skladem v Rynolticích u Liberce
Osobně jsem na žádné mínusy nepřišel, zatím pouze samé +.
Jaroslav, Zdena a Nikolka (59/72/00)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jagrovci, Cattani, Rudy, Fun, renolt, surfici, Petr Macek, dablikhasic, Jirka Vospalek, Buerstner, petr999999

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,063,739 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23670 sekund | Průměrně za: 0.2367 (0) sekund | Dotazy: 127 | Použitá paměť: 2.18MB/4MB