Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Truhlářské práce: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Truhlářské práce

Poslední aktualizace před 6 let
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
nemáte prosím tip na nějakého šikovného truhláře okolí Slaný, Kladno a Rakovník ? S tím co jsem si našel, tak je velmi těžká spolupráce. Zinkasoval zálohu na materiál a už se měsíc jen vykrucuje. Chci to změnit. Jedná se o velmi jednoduchou vyndavací vestavbu do auta. Díky za případné tipy.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Ahoj,
nemáte prosím tip na nějakého šikovného truhláře okolí Slaný, Kladno a Rakovník ? S tím co jsem si našel, tak je velmi těžká spolupráce. Zinkasoval zálohu na materiál a už se měsíc jen vykrucuje. Chci to změnit. Jedná se o velmi jednoduchou vyndavací vestavbu do auta. Díky za případné tipy.


Partnerka spolupracuje s truhlářem z Roztoklat u Úval, již prý dělal i vestavbu do T5. Je to sice na druhou stranu, ale je s ním spokojená.
VW LT 35 maxi
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cibi napsal:

Citovat

Miroslav6 napsal:

Ahoj,
nemáte prosím tip na nějakého šikovného truhláře okolí Slaný, Kladno a Rakovník ? S tím co jsem si našel, tak je velmi těžká spolupráce. Zinkasoval zálohu na materiál a už se měsíc jen vykrucuje. Chci to změnit. Jedná se o velmi jednoduchou vyndavací vestavbu do auta. Díky za případné tipy.


Partnerka spolupracuje s truhlářem z Roztoklat u Úval, již prý dělal i vestavbu do T5. Je to sice na druhou stranu, ale je s ním spokojená.

Ahoj,
díky za tip. Pořád je to blíž, než k Dušanovi do Přerova. Když to nějak nepořeším , tak se na Tebe s dovolením obrátím. Nechci od truhláře už nic vymýšlet, plánky mám, jedná de mě jen o výrobu dle specifikace.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
OK, pak by možná stačilo poslat nákres a až tam pojede, tak mu to může ukázat, aby se vyjádřil, zda by to udělal (partnerka tam jezdí cca jednou za týden, 14 dní, jak kdy, vybavují nový hotel v Dobřichovicích ).
VW LT 35 maxi
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Tady ten chasník je šikovný: http://vejnywood.cz/
Je to snad Jičín.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

SignBoss napsal:

Tady ten chasník je šikovný: http://vejnywood.cz/
Je to snad Jičín.

Tak to vypadá super. Díky.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Jak jsi nakonec pořídil? I na www.domovnakolech.cz dělá vestavby a je někde tam od vás.
VW LT 35 maxi
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
nakonec jsem to doklopýtal s tím truhlářem co jsem to začal, ale bylo to na prášky. Již nikdy více nebudu nic dělat s cizím člověkem, kterého nemám prověřeného.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
HecikHecikČlen
Přidáno před 6 let
Jestli jsi čekal"jen měsíc" tak ti tiše závidím. Já čekám už skoro rok na vestavbu a to už to mám u druhé firmy. Snad to udělají, dám pak vědět jak jsem dopadl a jaká to byla firma.
Zdeněk,Božena a Šárka
Fiat Ducato
P
PpČlen
Přidáno před 6 let
Pls nevíte o nějakém truhláři na jednoduchou vestavbu do dodávky v Českých Budějovicích nebo jižních čechách?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Franta REZAC, Miroslav6, Cibi, Hecik, Pp

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,040,627 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20187 sekund | Průměrně za: 0.20187 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.91MB/2MB