Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Carado T132 - zkušenosti: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Carado T132 - zkušenosti

Poslední aktualizace před 6 let
T
ThonomadNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj všem Karavanistům,

jsem na tomto foru nově a než jsem si dovolil založit nové vlákno prošel jsem forum až do stránky 50 a nenašel diskusi na téma Carado. V případě, že tu již je, prosím o smazání tohoto vlákna.

Chceme si s manželkou koupit Carado T132 (Carado je vlastěno HYmmerem). Jsme 2, děti nemáme, máme jen psa. Větší auto tedy pro nás nedává smysl. S dodávkou a karavanem máme něco naježděno v Americe, Australii, Evropě atd.
Vše bylo z půjčovny. Karavan jdeme kupovat poprvé. Chceme nový.
Chci vás všechny požádat o názor a zkušenost se značkou Carado. Námi vybrané auto zde - http://www.schaff...T/132.html

Kam budeme jezdit - hory (léto, zima) v zimě maximálně na 4 dny. Léto 2 až 3 týdny.
Atlantické pobřeží (Fra, Spain, Portugal, Anglie, Irsko) max 1 měsíc v kuse.
Auto v nabídce na odkazu výše má vyhřívanou odpadní nádrž, plynové topení, zdvojenné okna, garáž - tady mě trochu zaráží, že okolo postele je cca 0,5 cm mezera. Chápu, že je to kvůli odvětrávání, ale neutíká tudy v zimě moc teplo, když je garáž otevřená? Auto nemám dvojitou podlahu. MOtor 2.3 Multijet 130koni 96KW.

Předem díky za vaše názory a přeji fajn den.

Tomáš
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
a/ je okolo postele řádně vyveden výdech topení?? my jsme ve Weinsbergu ze stáje Knaus/Tabbert žádné vytápění zadních lůžek neměli, na léto OK ale po první zimě se musel dodatečně dodělat..
b/ "přelejzací postel" má značnou nevýhodu...ten zadní spí pod skříňkami a může mít pocit "mála vzduchu" a pak má-li v noci ten zadní potřebu si odskočit, nutně tak vzbudí toho druhého, kromě toho když se zapomene, tak se o ty skřínky praští třeba do hlavy...my jsme naši první obytku zrovna z tohoto důvodu prodali...
P
paragČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

RudyH napsal:

Ahoj,
a/ je okolo postele řádně vyveden výdech topení?? my jsme ve Weinsbergu ze stáje Knaus/Tabbert žádné vytápění zadních lůžek neměli, na léto OK ale po první zimě se musel dodatečně dodělat..
b/ "přelejzací postel" má značnou nevýhodu...ten zadní spí pod skříňkami a může mít pocit "mála vzduchu" a pak má-li v noci ten zadní potřebu si odskočit, nutně tak vzbudí toho druhého, kromě toho když se zapomene, tak se o ty skřínky praští třeba do hlavy...my jsme naši první obytku zrovna z tohoto důvodu prodali...
o

Thonomad se neptal jak je to ve Weinsbergu,ale na zkušenosti s Carado T132.
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 6 let
to PARAG

sorry, já se příště polepším!)
JmcicaJmcicaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,

mám rok Carado 464, v garáži je výdech topení a je tam teplo, zima od spodu nejde.
Zpracování mi přijde v pohodě. Vše funguje. Jsou drobnosti, které doufám seřídí na garanční prohlídce.
Také jsem dovážel ze SRN, trochu otrava s přihlášením.
Přelézání v posteli je nic moc. Také bych raději volil postele podél.
Jirka 40,Bára 32,Šimon 7,Amálka 3
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: RudyH, Jmcica, parag, Thonomad

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,915,131 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11710 sekund | Průměrně za: 0.1171 (0) sekund | Dotazy: 72 | Použitá paměť: 1.8MB/2MB