Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Volby v CZ se zlepšují: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Volby v CZ se zlepšují

Poslední aktualizace před 6 let
ivan613ivan613Člen
Přidáno před 6 let
Žijem trvalo v ČR už takmer 34 rokov.Volieb sa nezúčastňujem pretože nemám české občianstvo.Ak mám napísať pravdu tak pohľadom nezúčastneného človeka druhé kolo volieb mi prišlo že nebolo koho voliť.Kandidát jedna pán Zeman.Na prví pohľad chorí človek ktorý by pre mňa z ohľadom na zdravotný stav bol nevoliteľný.Na druhú stranu jeho názory sú jasné.Kandidát dva pán Drahoš.Človek od ktorého bolo najviac v debatách a rozhovoroch počuť slova neviem a niesom si istý.Preto pre mňa opäť nevoliteľný.Kandidát na prezidenta by takéto slová nemal vôbec používat.Mal by mať pevné a jasné názory.Je to samozrejme len môj pohľad z pozície človeka ktorí nevolil.Pekný deň všetkým.
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
ivan613
Nechci komentovat jiného ,jen technickou poznámku .
Zeman tam je už několik let a Drahoš nemůže vědět vše co se tam do detailu odehrává , jaké jsou smlouvy a jiné dohody . A z medii ty správy nejsou vždy věrohodné , proto volil tato slova než říct nepravdu !!
Žijeme jen jednou.
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Naprosto souhlasim s Hermanem,jenze to si spoustu lidi neuvedomuje...nevim jestli volici Zedmana na to mají aby si to uvedomili

Automatické sloučení 29.01.2018 08:56:
A uz opravdu poslední poznámka a uz to ukoncim..Zeman stejne placal hovadiny a lhal..i když vi jak to chodi..a lhat bude porad,on uz je takovy...tak pánbůh s nami
Upravil Vladimir dne 29.01.2018 09:56, před 6 let
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem,
dovolím si také vyslovit svůj názor k tomuto tématu. Pan prezident Zeman v druhé přímé volbě už podruhé používal zbraně a názory, které předvádí stále, lež, strašení, urážky a překrucování. Tím se mu podařilo oslovit "většinu" voličů a zvítězil. Neměl to však tak lehké s hledáním špíny a vymýšlením konspirací jako v minulé volbě. protivník nemá německou manželku, je v dobré formě a vlastně nemá žádnou politickou minulost. Tak se alespoň na poslední chvíli vytáhnou migranti a je to. Při první volbě nejvyšší soud konstatoval, že některé výroky pana prezidenta nebyly pravdivé. Předpokládám, že letos to bude podobné. Považuji to za fauly, za které se ale v politice netrestá. Vyhrává se všemi prostředky. Pokud ale zůstanu u té sportovní symboliky, pokud se i dodatečně u sportovce zjistí doping, je mu medaile odebrána. V politice to je ale jinak a s tím se musíme smířit. Pro mne je pan Zeman můj prezident jen na papíře, můj respekt a úctu nemá. Co mě ale na celé kampani šokovalo je to, kolik zloby, špíny a urážek se všude objevilo (hlavně na soc. sítích) a to z obou stran. Značí to, že největší problém máme sami se sebou.
Na závěr bych ale chtěl všechny upozornit, že to, co nás čeká se stárnoucím Zemanem není ani odvárek toho, co nás čeká s tím žralokem Babišem, toho bychom se měli bát všichni a případně se pokusit to změnit.
Toť můj názor,.. a jdu plánovat, na které krásné místo se pojedu podívat.
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,mluvis me ze srdce...presne tak to citim,...jdu hledat auto,ponevadz jsem svoje prodal a uz se tesim na další...uz je na obzoru,a tesim se az vyjde slunicko...snad nekdy i nad naší zemi...Vladimir
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 6 let
Kdyby býval Drahos místo té suity hýkajících oslů, kteří jen měli rudo před očima ve spojitosti se Zemanem, řekl nějaké vlastní názory kromě vyzdvihované slusnosti, myslenky. Kdyby alespon poslední slova v kandidátské debatě směřoval k lidem- k těm vidlakum z vesnice za něž je jeho voliči rádi označují- mohl sedět na hradě on.
Takhle ti zhnuseni zustali sedet doma a nezvolili nikoho, další minimálně třetinu těch nerozhodnych(volicích v prvním kole jiného než Zemana) přesvědčil, že Zeman je alespoň čitelný.
Na 5 let je jasno. Pochybuji, že se dočkáme radikální změny behem teto doby.
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
No...zuzi77a,vubec tvému prispevku nerozumim...a snad ani nechci...
DuskoDuskoNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Vladimir napsal:

No...zuzi77a,vubec tvému prispevku nerozumim...a snad ani nechci...




A cemu pak Vladimire nerozumis ? Pan Drahos se obklopil lidmi z umelecke branze, kteri maji neustale potrebu nekoho poucovat a rikat co je spravne a koho volit.
Pan Sverak zaspival "Neni nutno aby bylo primo veselo" jenze on v dobe kdy vyhazovali Zemana z VS za referat o Masarykovi, vstupoval do KSC a tocil jeden normalizacni film za druhym.
Pan Horacek jako redaktor Mladeho sveta cestoval na zapad (NSR, USA udajne) mel cestovni dolozku, jakpak ji ziskal? Bolek Polívka se prý nechal slyšet, že by nikdy nemohl volit za prezidenta člověka,
který chlastá jako duha a obklopuje se divnými kamarády, mluví kurvahoši jako sprosťák. Navíc mu prý vadí, že se kamarádí s Babišem,
který prošustroval milionové dotace ve své farmě, což by on nikdy neudělal. A nakonec tam chybel snad jen pan Bartoska (mimochodem podepsal antichartu) a nedavno nabadal k obcanske
neposlusnosti spolu s panem Dykem, demokracie nedemokracie.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

ivan613 napsal:

Žijem trvalo v ČR už takmer 34 rokov.Volieb sa nezúčastňujem pretože nemám české občianstvo.Ak mám napísať pravdu tak pohľadom nezúčastneného človeka druhé kolo volieb mi prišlo že nebolo koho voliť.Kandidát jedna pán Zeman.Na prví pohľad chorí človek ktorý by pre mňa z ohľadom na zdravotný stav bol nevoliteľný.Na druhú stranu jeho názory sú jasné.Kandidát dva pán Drahoš.Človek od ktorého bolo najviac v debatách a rozhovoroch počuť slova neviem a niesom si istý.Preto pre mňa opäť nevoliteľný.Kandidát na prezidenta by takéto slová nemal vôbec používat.Mal by mať pevné a jasné názory.Je to samozrejme len môj pohľad z pozície človeka ktorí nevolil.Pekný deň všetkým.


Ono je více slov které by prezident neměl používat.ale jak je vidět ,vadí Vám slova která nejsou hrubá ,opovrhující...atd.J vidět ,že jsme opravdu jinde.V háji.....když to stavíte takhle....
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Zuzce rozumím co chtěla vyjádřit ,snad to mohlo být stručněji podáno .

PROSÍM :NEROZVÍJEJTE debatu o jiných lidech , herci , politici ,umělci ,komici .kterých se to netýká .
Žijeme jen jednou.
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Stále tomu nerozumim...co to placa napr.Dusko..to nejsou argumenty ale nesmysly...ale uz opravdu koncim..nase společnost je nemocna a je to videt i tady
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Zuzko snad to nedopadne jako u Italu tady .

https://www.email...180685.mp4
Žijeme jen jednou.
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Ze vas to bavi se takto žlučovat. Ani jeden z nich neni karavanista tak proc?
Nemohl jsem volit, protoze moderni zpusoby voleb by nasim genialnim politikum nevyhovovaly. Do Madridu to mam 650km a neni tam kde s obytkou zaparkovat. Neni mi nic platna datova schranka ani el.podpis.
Drahos si to podle me prohral sam. Kdyz jsem sledoval diskuzi na ct tak bylo jasne ze nema co rict!
Navic kdyz skoro vsechny sdelovaci prostredky a Kalousek zduraznovali ze kdo voli Zemana je hlupak a buran, tak si myslim, ze to lidi udelali naschval prazakum.
Jo a nemlatte me.
A jeste urcite to organizoval Putin
Miloš
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Garda napsal:

Ze vas to bavi se takto žlučovat. Ani jeden z nich neni karavanista tak proc?
Nemohl jsem volit, protoze moderni zpusoby voleb by nasim genialnim politikum nevyhovovaly. Do Madridu to mam 650km a neni tam kde s obytkou zaparkovat. Neni mi nic platna datova schranka ani el.podpis.
Drahos si to podle me prohral sam. Kdyz jsem sledoval diskuzi na ct tak bylo jasne ze nema co rict!
Navic kdyz skoro vsechny sdelovaci prostredky a Kalousek zduraznovali ze kdo voli Zemana je hlupak a buran, tak si myslim, ze to lidi udelali naschval prazakum.
Jo a nemlatte me.
A jeste urcite to organizoval Putin


Promiň, Miloši, myslím, že když jsi nevolil, měl by jsi se zdržet diskuse....Tvoje názory jsou opravdu od správného důchodce, který nemůže volit, neboť je dlouhodobě v zahraničí, byť pouze ,, obytkou"...
Nechápu ???
Taky MILOŠ, ale ne z hradu (naštěstí)
A pozdravuj tam Putina, užívejte :_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
No nejsem z tech co k volbam nechodi. Chodim vzdy kdyz jsem doma. Jenze bohuzel volby jsou vzdy kdyz je cestovatelska sezona.
Proto me stve, ze nejsou schopni udelat neco pro lidi kteri nemohou volit v miste bydliste. Prukaz neni univerzalni reseni a koncim tohle sem nepatri!
Miloš
Gumidek2002Gumidek2002Člen
Přidáno před 6 let
Prvně jsem nechtěl vůbec reagovat, ale poté mi to nedalo. Velice se mi líbil článek pana Klause ml., kde napsal, že jedno jeho dítě volilo pana Zemana a druhé pana Drahoše. Jsou to moje děti a mám je obě rád. Ano. A tak by to mělo vypadat. Každý jsme svobodně měli právo si zvolit toho svého kandidáta. A tak jsme i učinili. Teď bychom měli respektovat výsledky voleb, ať dopadly jak dopadly. Budeme se na sebe dívat na srazech přes prsty jen proto, že on volil toho koho já ne ? Myslím, že toto téma tady nebylo "asi" zvoleno proto, abychom se tady jakkoliv napadali, hašteřii se či poplakávali- V jednom zábavném pořadu, myslím si, že to byl Lasica a Satinský to krásně řekli: " Ať jsme si, co jsme si, vypime si. :-)
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 6 let
Sem z vesnice a dopadlo to jako před 5ti lety ve finále nebylo volit co ?? koho ?? ale čeká mě důchod a vidina cca 350 éček měsíčně takže bylo jasno:o
jinak mě politika vůbec nebere a už se těším na For Caravan 2018 !t
Upravil prcek61 dne 29.01.2018 23:12, před 6 let
B
belcantoČlen
Přidáno před 6 let
no z mého pohledu tu šanci zahazujeme už 28 let. Nechali jsme si nakukat, že demokracie spočívá pouze ve svobodných volbách, kdy si vybereme jednou za čtyři roky nějakou stranu a pak necháme vítěze nerušeně do příštích voleb vládnout. Necháme se chlácholit, že se o nás bude premiér nebo prezident starat. A klidně si necháme říkat spodních deset miliónů a ještě jsme na to kdovíjak hrdí. Ale tak to přece není! My tu přece nejsme pro politiky, my tu nejsme pro prezidenta, oni jsou tu pro nás! My jsme je delegovali, aby nám poskytovali služby a poměrně královsky je za to platíme. Ale celé ty čtyři roky ( u prezidenta pět let ) je nekontrolujeme, nechceme po nich, aby nám neustále skládali účty, aby nám neustále dokládali, co pro nás dělají. Máme třetí nejvyšší počet policistů v Evropě a klidně si necháme vysvětlovat, že nám jich ještě minimálně čtyři tisíce chybí. Tak kde jsou? Zažili jste někdo dopravní nehodu, nebo vykradení bytu, prodejny nebo firmy? Pomáhat a chránit? To je ztraceno v překladu, to anglosaské heslo je Chránit a sloužit! Ministr dopravy nám neustále vykládá, že máme špatné silnice, protože tři roky před ním tam byl někdo jiný. Ale on za čtyři roky ve funkci neudělal nic, nepostavil ani kus dálnice, neopravil ani tu stávající. Ministr financí nám říká, že jsme všichni zloději, že všichni krademe a tak musíme neustále on line dokazovat, že to tak není. A co on? Je premiérem! Proč ne, stačí, když nám bude místo skládání účtů dostatečně často opakovat, jak bojuje za nás proti korupci a my mu to zase do té urny hodíme. Vždyť je to miliardář, přeci by nekrad!? A že se prezident nechová tak, jak by se měl jako nejvyšší státní úředník chovat a jít příkladem, no proč ne, vždyť je vtipnej, lidovej a tak trochu jeden z nás. A proč by dělal nějakou volební kampaň, stačí pravidelný čtvrteční pořad na vybrané televizi, příjemně servilní "komentátor" a víc než půl je hotovo. Pak trochu postrašíme tím, jak by to ten někdo nový vlastně ani neuměl, jak on nás ochrání před těmi několika uprchlíky, kteří se k nám přihrnuli a je vystaráno. Takže bychom se neměli utěšovat, že to má jen na pět let a víc už ne. Jestli si neuvědomíme, že demokracie není jen právo, ale i povinnosti pro všechny rovným dílem, bude už jenom hůř a vyhraje jen ten, kdo ještě vyjede a už se nestačí vrátit!
V
Vendula12Nováček
Přidáno před 6 let
Velice jednoduché Zeman vyhrál už v prvním kole.Byl to celkem velký náskok a přeběhlíci už to nezachránili tak není třeba plakat.Proto buďme rádi že nevyhrál ten zcela neznámy akademik kterého bych nepustil vyučovat děti ani na základni školu.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vendula12 napsal:

Velice jednoduché Zeman vyhrál už v prvním kole.Byl to celkem velký náskok a přeběhlíci už to nezachránili tak není třeba plakat.Proto buďme rádi že nevyhrál ten zcela neznámy akademik kterého bych nepustil vyučovat děti ani na základni školu.


a jak posuzuješ jeho odbornost ?Jak víš ,že je zcela neznámý?Je fakt že po tomhle pohledu na věc je více než jasné,že Tvé děti by se k němu opravdu nedostali.Takže by jsi jim nemusel ani nic určovat kdo koho a jak může učit....

Pánové nechte to vlákno smazat.Nebo se ukáže je tu i spousta nic nevědoucích lidí,kteří se opravdu nechají utáhnout na vaené nudliččce .

To procento je podobné,jakoo ve volbách.
to belcanto-máš naprostou pravdu a souhlasím s Tebou.Lidi hledají pořád vůdce,mesiáše který je zachrání.ale před čím?Vždyť se většina má dost dobře.Existenční starosti pokud se nedostali sdo finanční vrtule nemají,žrát co je,a dělá si každý co potřebuje.a pálí ho dobré bydlo.
Sranda je,že nejvíc opět nadávat budou Ti ,kteří volit nešli.a jsou tak nějak bez názoru.ale vše je a bude vždy špatně.
Věřte,Zeman nic nezachrání,jede na jiné noty.Na své.a na lidi sere už dlouhá léta.Je zodpovědný ve svých vládách za kauzu OKD.Byl předseda vlády.Již v té době kauza olovo,atd.Spousta lží a svinstev.a s babišem již tenkrát nej kámoš.Včetně Klause....
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,673,347 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21823 sekund | Průměrně za: 0.21823 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB