Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nové Ducato na vestavbu - Combi ?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nové Ducato na vestavbu - Combi ?

Poslední aktualizace před 6 let
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let
Založím raději nové téma, abych to nemusel psát vedle do toho tématu: L2H2 na každodení ježdění viz zde: https://www.caravan24.cz/forum/viewth...d_id=33862

V pořízení auta na vestavbu mám ve velikosti už jasno chci 150 k Ducato L2H2.

Mám v hlavě ale dvě varianty.
1- koupit klasickou N1 do které si nechám ofiko přidat další dvě vyndávací sedadla a to tady http://www.presta...
a dodělám další věci potřebné na přepis u pana Kahouna z N1 na M1 zvláštního určeni- obytné

2- připlatím cca 80 tisíc a koupím verzi Combi 5 míst což bude M1 a nechám jen namontovat ty nové vyndávací sedačky se zápisem do TP na místa k sezení 2-4.

Akorát mi tam bude líto u toho Combi tam oddělávat hned ten strop a plastové boky. Doufám, že by se pak nekroutili u nějaké případné reklamace.

reakce od walibuka:
vo firme eastwander za zhruba dvojnásobok ceny dvoch sedadiel / čo si dal odkaz/ namontujú dvojsedadlo ktoré sa dá rozložiť na lôžko a vraj robia prestavbu z N1 na osobné.

moje reakce:
to walibuk: Díky za Tip - Já ale budu potřebovat ty sedadla jednoduše a rychle vyndat, protože budu auto z 85 % používat i jako pracovní a v prostoru druhé řady sedadel budu vozit drobnější elektro materiál a nebo občas potřebuji rychle nasadit sedačky abych měl kam posadit techniky a odvést na nějakou vzdálenější instalaci. Zabývám se instalací počítačových sítí a internetu a tak naštěstí jde o většinou celkem "čistou práci" a tak to auto nebude tolik trpět.

Automatické sloučení 28.01.2018 09:14:
Nevíte někdo nakolik šroubů je přidělané to trojsedadlo ve druhé řadě v novém Ducatu Combi ?
Jak lehce to jde oddělat a vyndat. Asi je to potřeba vyndávat ve dvou lidech ne ?
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
Upravil Marlo dne 28.01.2018 10:14, před 6 let
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
já mám v Ducatu druhou řadu sedadel jenom naklapnutou - žádné šrouby, ale ta lavice je dvouchlapová
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let

Citovat



já mám v Ducatu druhou řadu sedadel jenom naklapnutou - žádné šrouby, ale ta lavice je dvouchlapová


Prosim tě a jaký typ a ročník máš ? Máš klasiku Combi M1 ? viz: http://www.fiatprofessional.cz/images...mbi_m1.pdf
A to tam jsou jen nějaké páčky na odcvaknutí ?
A ještě bych měl jednu prosbu kolik je (tedy ve verzi L2H2) vzdálenost od opěráku toho sedadla v druhé řadě ve výšce 1m od podlahy k zadním dveřím ? Mohl by jste mi to někdo změřit ?
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
mám dovoz z německa a je to L2H2 maxi ve verzi combi - poloprosklená původně 5 míst
( ukecal jsem 6 místi když je zatím nepotřebuji)
momentálně mám sedadla vyhozený z auta, tak to bohužel nezměřím.
zkusím aspoň přibližně - odpoledne na to mrknu
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let
To budu rád když mi to změříš.
A mám ještě další dotazy, ty jsi sundával i ten strop co je ve verzi Combi ?
Jak to jde sundat a co je pod tím jak jsou ty výdechy ve stropě pro druhou a třetí řadu sedadel ?
Já to chci sice objednat bez zadní klimatizace i bez zadního topení, ale nevím jestli tam pak nebude něco pod stropem co nedokážu sundat.
A ještě udávaná vnitřní výška základního Ducata bez stropu je 193 cm, je to výška pod nosníky, nebo až úplně nahoru pod plech střechy ? Kolik tak jsou ty nosníky vysoké ?
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
W
walibukČlen
Přidáno před 6 let
Ja mám L2H2 osobné, polopresklené, trojlavica je tam len zaklapnutá, ale to musíš tak objednať z výroby. Ak ti budú robiť rozšírenie N1 3 na 5-6 sedadiel v ČR, tak neviem či majú lavicu zaklapávaciu a nie na šrouby. Dnes sa dá uplatniť DPH aj z osobáku, ak teda si plátca DPH, tak je to jednoduchšia cesta objednať voz už takto z fabriky. Odpadne ti ďalší výdaj na prestavbu a na zmenu z N1 na M1.
Aj ja mám lavicu už vonku, ale odhadom od lavice po zadné dvere je 150 cm. Aj pred lavicou je prekvapujúco vela miesta, europoaleta tam vojde v pohode.
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
od zadních dveří po sedadla 205 cm
W
walibukČlen
Přidáno před 6 let
Úchytov, prelisov v podlahe na zadnú lavicu je tam viac, takže môže byť aj viac vpredu, alebo menej, závisí na pásoch.
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Joza napsal:

od zadních dveří po sedadla 205 cm

Vřelé Díky, Já tam potřebuji minimálně 190, tak že se mi to tam v pohodě vejde.

Jinak pak plánuji objednat : Ducato Combi M1
2.3 MTJ 150k SCR E6 3500 kg L2H2 Combi 746 500 Kč základní cena bez DPH
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
W
walibukČlen
Přidáno před 6 let
Takže kabinku wc + sprcha tam nebudeš robiť.
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let
Ne WC bude jen na náhlé případy Porta Potti Qube 365.
My jezdíme hlavně do kempu. Auto budu v 85 -90 % používat hlavně v práci a navíc tam chci raději samostatné podélné sklápěcí postele než kabinku s WC a sprchou kterou by jsme asi stejně moc nepoužívali.

Automatické sloučení 30.01.2018 18:23:
Prosím může mi někdo zkusit odpovědět na tyto dotazy ?

1 - Sundával někdo ten strop co je ve verzi Combi ? (pokud možno tak v novém modelu)
Jak to jde sundat a co je pod tím jak jsou ty výdechy ve stropě pro druhou a třetí řadu sedadel ?
Já to chci sice objednat bez zadní klimatizace i bez zadního topení, ale nevím jestli tam pak nebude něco pod stropem co nedokážu sundat.

2 - Udávaná vnitřní výška Ducata H2 bez stropu je 193 cm, je to výška pod nosníky, nebo až úplně nahoru pod plech střechy ? Kolik tak jsou ty nosníky vysoké ?

Děkuji za info.
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
Upravil Marlo dne 30.01.2018 19:23, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: walibuk, Marlo, Joza

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,658,134 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16431 sekund | Průměrně za: 0.16431 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.92MB/4MB