Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 tahoun 4x4: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

tahoun 4x4

Poslední aktualizace před 6 let
J
jimikČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, kolikrát jste při tahání karavu využili, že máte 4x4?
CharlieCharlieČlen
Přidáno před 6 let
Každú zimu, každý prejazd horskými cestami (Makov, Donovaly ...), každý výjazd z mokrej záhrady. Pri veľkom karavane je to super.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
I když karavan táhnu běžně ,zapínám 4x4.Mám z té jízdy prostě lepší pocit.V jednom kempu po dešti mě s předokolkou museli další spolukaravaníci ručně vytlačit,kdybych měl tenkrát čtyřkolu tak by to bylo v poho.Ačkoli ani čtyřkolka není všemocná,málem jsem ji utopil v blátě a to jsem táhnul jen prázdný vozík.
Upravil bleriot11 dne 25.01.2018 17:18, před 6 let
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 6 let
4x4 není nutnost, ale výhoda.
Mám Golf Variant 4x4, např. při loňském výjezdu do kempu v Děčíně jsem vyjížděl po trávě na které už padla večerní rosa,
jel jsem na místo, které bylo v mírném kopečku. Díky 4x4 jsem vyjel bez problémů i na tomto kluzkém povrchu.
Chvíli po mě přijel kolega se Superbem a s předním náhonem, na vybrané místo najížděl asi na 5x, a když pominu rozježděnou trávu, tak zkrátil životnost spojky o min. 10tis.km.

Pokud nemáš 4x4, tak doporučuji mover.

Samozřejmě není problém jezdit s karaven s předokolkou, jezdil jsem taky tak, ale 4x4 je stabilnější při tahání jak na suchu, tak na mokru a za zhoršených podmínek v kempech.
Navíc máš možnost využít i místa, na která by jsi s předokolkou jen těžko vyjel
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
Z
zlydedecekČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,

využiješ určitě - třeba i v Chorvatsku - sjezd respektive výjezd z některých zajímavých kempu do kopce je bez čtyřkolky skoro nemožný :)
mich@lmich@lČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, tak se přidávám a doporučuji 4x4. Stačí kolikrát prašná cesta, špatný výjezd, zatáčka...
Pokud je těžší vlek, tak určitě výhoda.
Michal a Martina + dva kluci 17 a 12
V
VerkoČlen
Přidáno před 6 let
Vyuzivam stale... v zime na lyze a v lete na kazdom mokrom povrchu s karavanom:^
patapataČlen
Přidáno před 6 let
Jizda s 4x4 je urcite stabilnejsi, 2x4 jezdim jedine po dalnici, v kempu je redukce a 4x4 super jelikoz nenicim spojku a travnik. Nemam rad, kdyz nekdo vyora pul kempu jen proto, ze je po desti a ma sjete gumy.
BountyBountyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

jimik napsal:

Ahoj, kolikrát jste při tahání karavu využili, že máte 4x4?


V Nórsku veľmi často. Šiel som tam s karavanom do takých kopcov a po takých cestách, až mi vlasy dupkom vstávali. Často sa stalo, že som musel zastať na mieste určenom na vyhýbanie a pustiť auto z protismeru. Bez 4x4 by som sa už hore kopcom nepohol (na mokrej ceste za dažďa).

Plus samozrejme v kempe na tráve je 4x4 veľká výhoda. Už som raz vyťahoval karavan kolegu, ktorý mal auto s náhonom vpredu a akurát rozryl trávnik ...
VW Touareg V6 + Weinsberg 480 QDK
---------------------------------------------------
www.collies.sk
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pata, Bounty, Verko, zlydedecek, mich@l, Roman ST1, bleriot11, jimik, Charlie

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,019,750 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20779 sekund | Průměrně za: 0.20779 (0) sekund | Dotazy: 85 | Použitá paměť: 1.88MB/2MB