Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Naftový bufík: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Naftový bufík

Poslední aktualizace před 6 let
Puclik 308Puclik 308Člen
Přidáno před 6 let
Mám v autě namontován naftový bufík EBERSPAECHER D3L C COMPAKT 36W 12V 3200W a přestala mi fungovat regulace topí vše funguje ale topí jen naplno.Máte někdo dobrou radu či pomoc. Mockrát díky.A ještě jeden technický dotaz mám lednici na 220v jak silný a jaky je nevhodnější měnič z 220/12V měřil jsem odběr lednice při zapnutí náběhu do 50W při provozu 40W.Ještě jednou díky za jakoukoliv radu či pomoc.
Puclik 308Puclik 308Člen
Přidáno před 6 let
Nikdo nic :c
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Bufik nevim ale u menice se nenech zlakat na nejakou mrnku. Stacil by 600W ale pak budes chtit zapnout neco silnejsiho a jsi vedle.
Ono se zda ze nic nebudes potrebovat ale pak prijde manzelka s fenem nebo jinou potrebnou veci a jsi vedle
Miloš
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
Já zas nechápu, proč to dáváš ke mě do akademie.
Měnič bych použil od cca 500W sínus. Modifikáč bych nedával.
Bufík nevím. Ebry nedělám.
prcek123prcek123Člen
Přidáno před 6 let
A ja už se těšil jak tu Karel rozebere Eber bufíky :-)

Jaký používáš ovladač?

Bud je problém v něm (lze proměřit na odpojeném ovladači odpor mezi piny: A7 Grey/red A8 Brown/white)
nebo dostává ECU špatné info o teplotě nasávaného vzduchu. Jde to taky zdiagnostikovat přes NTB. Ozvi se mi na p.maly@post.cz
Upravil prcek123 dne 26.01.2018 16:40, před 6 let
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Puclik 308 napsal:

Mám v autě namontován naftový bufík EBERSPAECHER D3L C COMPAKT 36W 12V 3200W a přestala mi fungovat regulace topí vše funguje ale topí jen naplno.Máte někdo dobrou radu či pomoc. Mockrát díky.A ještě jeden technický dotaz mám lednici na 220v jak silný a jaky je nevhodnější měnič z 220/12V měřil jsem odběr lednice při zapnutí náběhu do 50W při provozu 40W.Ještě jednou díky za jakoukoliv radu či pomoc.


Jak dlouho ti to vydrží akumulátor? Co myslíš , nevidím v tom smysl neuvádíš o jakou se jedná asi obyčejná z obchodu ?Určitě čistý sinus jak bylo zmíněno . Zavolej www. karavany Hrachovec má tam opravenou pěknou troj kombinační lednici .
Žijeme jen jednou.
mekiemekieČlen
Přidáno před 6 let
Doufám, že to admin přehodí někam jinam, protože jestli se Karlova akademie zaneřádí takovýma blbostma, tak další bohulibý záměr dopadne špatně.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

mekie napsal:

Doufám, že to admin přehodí někam jinam, protože jestli se Karlova akademie zaneřádí takovýma blbostma, tak další bohulibý záměr dopadne špatně.

:^
T
TomasStejskalNováček
Přidáno před 6 let
Pravděpodobně u toho topení odešlo teplotní čidlo nastaveného vzduchu,. Již jsem taky u svého topení řešil
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JurajSK, TomasStejskal, mekie, prcek123, Laky, Karel Prokop, Puclik 308, Garda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,813,551 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18769 sekund | Průměrně za: 0.18769 (0) sekund | Dotazy: 92 | Použitá paměť: 1.95MB/2MB