Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 PB/Propan/filtr: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

PB/Propan/filtr

Poslední aktualizace před 6 let
HAF22HAF22Člen
Přidáno před 6 let
Zdravím vás, předem se omlouvám za triviálnost své otázky, ale jsem začátečník a v plynu se nevyznám. Je nutné, když se topí propan-butanem, před regulátor montovat ještě nějaký filtr? Nebo je lepší topit propanem i v teplejších měsících? Ledničku mám kompresor a o vařič asi tolik nejde, mám jen strach o Trumu, aby se nějak nezanesla. Předem děkuji za odpověď.
Pössl Summit 600 Plus, Standa, Lenka, Filípek
Meda BedaMeda BedaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

HAF22 napsal:

Zdravím vás, předem se omlouvám za triviálnost své otázky, ale jsem začátečník a v plynu se nevyznám. Je nutné, když se topí propan-butanem, před regulátor montovat ještě nějaký filtr? Nebo je lepší topit propanem i v teplejších měsících? Ledničku mám kompresor a o vařič asi tolik nejde, mám jen strach o Trumu, aby se nějak nezanesla. Předem děkuji za odpověď.


Filtr je vždy nutností. Buď brzy nebo později ti může odejít regulátor a pak si už nezatopíš. Opravit se nedá a jedině výměna. Psalo se to o tom tu už dříve. Používám pouze propan a i v něm je "bordel" mastnota, která casem zničí regulátor. Ve filtru je i odkalovací nádržka a v té se sráží mastnota. Dá se vyčistit a mastnota nezasáhne filtrační vložku. Určitě se vyplatí investovat do něj. :-)
M
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
No je to vec osobniho nazoru. No vetsina obytek zadny filtr nema. Pokud ovsem budes mit nadrz, tak to lze doporucit.
Regulator odejde vetsinou na butan, protoze nabobtnaji sedylka. Propan to nedela protoze nekondenzuje v regulatoru.
Navic filtr pred regulator musi byt na vysoky tlak ne ten co se dava za regulator. Dle me pokud jedes na bomby ta nutny neni. To ze regulator odejde je tim, ze nic nevydrzi 30let.
Miloš
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Garda napsal:

No je to vec osobniho nazoru. No vetsina obytek zadny filtr nema. Pokud ovsem budes mit nadrz, tak to lze doporucit.
Regulator odejde vetsinou na butan, protoze nabobtnaji sedylka. Propan to nedela protoze nekondenzuje v regulatoru.
Navic filtr pred regulator musi byt na vysoky tlak ne ten co se dava za regulator. Dle me pokud jedes na bomby ta nutny neni. To ze regulator odejde je tim, ze nic nevydrzi 30let.


Dovolím si trochu poopravit tento příspěvek. Předpokládám, že tazatel měl na mysli plynový filtr Truma. Ten se montuje před regulátor a určitě má smysl jej tam dát. Pokud máš dvě plynové lahve, potřebuješ dva filtry. Já jsem si je nechal namontovat za velmi příjemnou cenu u autorizovaného zastoupení Truma zde : https://www.matse...-karavany/ . Viděl jsem zničený regulátor starý 6 měsíců, na který pochopitelně výrobce záruku neuzná, jelikož se stačí podívat dovnitř.
Je úplně jedno, jestli budeš používat jen propan, nebo PB, v obou plynech jsou obsaženy nečistoty, které se ti usazují ve filtru. Pokud budeš filtry pravidelně čistit, bude vše O.K. Já používám celoročně PB a nikdy jsem neměl problém (mám plnící AluGas lahve ve vyhřívané schránce). Vyzkoušeno i v -16°C a odpařilo se vše.
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Nemám ostře vyhraněný názor ale v podstatě souhlasím s tím, co napsal Garda.
Používám výhradně propan, filtr nemám a zatím u dvou aut po 8 letech žádný problém s regulátorem nenastal. Po deseti se musí vyměnit tak jako tak, protože bude mít propadlou certifikaci.
Já budu na podzim regulátor měnit (právě z důvodu stáří) a v tuto chvíli nejsem zcela přesvědčen, zda tam budu filtry doinstalovávat. Především z rozměrových důvodů a proto, že bude složitější vysokotlaký rozvod (rozuměj větší možnost úniku) ale taky proto, že cena filtrů a náhradních vložek se za cca 5 let vyrovná ceně nového regulátoru (DuoComfort CS). U plnících lahví nebo nádrže bych však ten filtr určitě dal.
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 6 let
Vkládám pár fotek co může být v propanu. Zákazník je z Brna a tankuje jen a výhradně na plničce čistého propanu na Cejlu.

Společnosti které kšeftují s plynem, při přepravách a skladování příliš nerozlišují jestli jde o propan nebo propan-butan. Vozí to stejné cisterny apod. To stejné plničky. Jeden den plní stejným stojanem propan, pak přehodí vstup z jiné cisterny a jedou do bomb propan butan.

Proto ty filtry doporučuji na všechny regulátory Truma MonoControl nebo Truma DuoControl bez vyjímky.

Kéž by vydržely 30 let. Stačí aby vydržely předepsanou životnost 10 let. Nové regléry Truma utopené v oleji měníme běžně už po roce.

Spousta aut má obyčejné regulátory GOK kde filtry potřeba nejsou, protože nesmí být otevřené za jízdy a nemají bezečnostní systém. Takže se tam nemá téměř co pokazit. Kdo má ale Trumu riskuje.

Spotřebiče v autě při používání za jízdy bez filtrů to časem ničí také a zalepuje ventily. už se to tu psalo x krát že má někdo slepený ventil a necvaká.
STMax Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj taky jsem si myslel,že filtry není potřeba,až mi začal zhasínat gril,potom kamna.Když to rozebrali ve Zlíně tak jsem tomu navěřil..Po 4 r.provozu,jinak cena to není hrozná a skutečně ten přístup ve Zlíně byl suprový.Filtry -doporučuji..čau pepa:_
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Teda to koukam co se najde za sajrajt v plynu. Ja jsem si pred par lety koupil plnici flasku a v aute jsem mel jeste nemeckej mozna skoro 30 let starej regulator, proste jsem to spojil a od ty doby funguju nepretrzite, beru LPG - v 98 procentech vzdy na ONO v Praze. Flasku mam uvnitr v aute takze kdyz si topim v zime tak je ohrata tudiz nezustava zadnej butan ale nikdy jsem ji nedobral az do konce. Vzdy jen doplnuju kdyz mam min nez ctvrtku, aby byla plna. Pred mesicem jsem ji dobral do konce tak si rikam venku ji otocim vzhuru nohama a vycakam z ni co tam zbylo at vidim.... Vse co se stalo ze foukal ciry plyn chvilku a nevytekla ani kapka niceho tekuteho, zadnej sajrajt, nic.... Neni mozne ze ty propanovy stanice jsou proste prasata??? Beru obycejnej LPG z benzinky a nikdy me nic takovyho nepotkalo abych vubec musel uvazovat o filtru.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Určitě ten filtr význam má, o tom nepochybuji. Čím více člověk tankuje u neověřených zdrojů tím větší. To nijak nezpochybňuji. jenže kupecké počty jsou taky nezpochybnitelné:

DuoControl CS = 4500,- Kč
2x Truma filtr s montáží =3 000,-Kč + od druhého roku 2x 500,- za vložky = 5 000,- Kč/3roky.

Takže přežije-li regulátor tři roky, je i jeho případná výměna levnější než instalace filtrů. Ať počítám jak počítám, vychází mi to tak :x

Případný argument náhlé poruchy na cestě u mne taky neobstojí, mám na hadici ke grilu obyčejný GOK, v nejhorším jím dočasně nahradím poškozený DuoControl.

Jde však o mnou zvolené riziko. Jsem smířen s tím, že pokud mi regulátor odejde dříve, budu mít s reklamací smůlu.....!)
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Kolik aut ma vyhrivany kaslik, regulator a dvojitou podlahu kudy rozvod jde?
Pokud jsem mel nadrz a cerpal Pb, tak plny pytel problemu s butanem a monokontrol vydrzel cca 10 mesicu. Protoze jsem chtel zjistit co se stalo, tak jsem ho rozebral. Na prvnim stupni nabobtnala gumicka na sedlu tak, ze neproslo nic. Zbytek cisty.
Rekni mi jak by se bezne mechanicke necistoty vyparily vznesly se v lahvi a skoncily v regulatoru? Tedy krome toho smradlavyho sajrajtu co tam davaji.
Mit neco co vetsina ostatnich nemaji, tedy vyhrivane vsechno, pak to ale nelze zobecnovat, ze je to dobre a nutne pro vsechny ostatni.
Kdo o tom nic nevi, tak pak lita po servisech a cpe do toho zbytecne prachy.
Miloš
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Rudy napsal:

Určitě ten filtr význam má, o tom nepochybuji. Čím více člověk tankuje u neověřených zdrojů tím větší. To nijak nezpochybňuji. jenže kupecké počty jsou taky nezpochybnitelné:

DuoControl CS = 4500,- Kč
2x Truma filtr s montáží =3 000,-Kč + od druhého roku 2x 500,- za vložky = 5 000,- Kč/3roky.

Takže přežije-li regulátor tři roky, je i jeho případná výměna levnější než instalace filtrů. Ať počítám jak počítám, vychází mi to tak :x

Případný argument náhlé poruchy na cestě u mne taky neobstojí, mám na hadici ke grilu obyčejný GOK, v nejhorším jím dočasně nahradím poškozený DuoControl.

Jde však o mnou zvolené riziko. Jsem smířen s tím, že pokud mi regulátor odejde dříve, budu mít s reklamací smůlu.....!)


Filtry se měnit nemusí poud se filtr pravidelně kontroluje a olej se vylévá pryč.

Je to každého věc jak s informacemi naloží. Jen mi pak postupně nevolejte že máte druhý den odjíždět, regulátor nejde, Truma zalepená a manželka je nasraná že hold bude v autě zima nebo nepůjde lednička. Takových případů neustále řeším tolik až hrůza. A vše je jen z nevědomosti nebo najivity. Pak tu stojíte a už neřešíte kolik stojí oprava. Takže filtry nedávejte, aspoň budeme mít my servisáci práci.
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let
[quote]STMax napsal:

Vkládám pár fotek co může být v propanu. Zákazník je z Brna a tankuje jen a výhradně na plničce čistého propanu na Cejlu.

Společnosti které kšeftují s plynem, při přepravách a skladování příliš nerozlišují jestli jde o propan nebo propan-butan. Vozí to stejné cisterny apod. To stejné plničky. Jeden den plní stejným stojanem propan, pak přehodí vstup z jiné cisterny a jedou do bomb propan butan. [quote]


Možná blbý dotaz ale když plníte lahve na pumpě jak poznáte že vám tam dává čistý propan a ne levnější pb ? Pokud měním lahev kus za kus tak má navařenou plombu z plnírny. Asi se to dá taky ojebat ale to už je jiné téma.
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Garda napsal:

Kolik aut ma vyhrivany kaslik, regulator a dvojitou podlahu kudy rozvod jde?
Pokud jsem mel nadrz a cerpal Pb, tak plny pytel problemu s butanem a monokontrol vydrzel cca 10 mesicu. Protoze jsem chtel zjistit co se stalo, tak jsem ho rozebral. Na prvnim stupni nabobtnala gumicka na sedlu tak, ze neproslo nic. Zbytek cisty.
Rekni mi jak by se bezne mechanicke necistoty vyparily vznesly se v lahvi a skoncily v regulatoru? Tedy krome toho smradlavyho sajrajtu co tam davaji.
Mit neco co vetsina ostatnich nemaji, tedy vyhrivane vsechno, pak to ale nelze zobecnovat, ze je to dobre a nutne pro vsechny ostatni.
Kdo o tom nic nevi, tak pak lita po servisech a cpe do toho zbytecne prachy.


Pokud máš originál schránku na plynové lahve, tak v ní určitě mrznout nebude, pokud tedy v rámci úspor v zimě na horách nevypínáš topení. Znám lidi, kteří když jdou v zimě z auta pryč snižují teplotu na +6°C, to záleží na vkusu každého karavanisty :) . Pokud budeš normálně topit, nemůžou ti v originálním boxu lahve zmrznout. Pokud jsi měl plynovou nádrž pod autem, tak se nediv. Je pravda, že obytkou jezdím teprve čtrnáctý rok, ale v žádné jsem s klasickým PB nikdy neměl problém (ani s Elnaghem s jednoduchou podlahou a velmi nekvalitní izolací). Já ale věřím odborníkům, tudíž jsem si nenechal namontovat nádrž pod auto, ale koupil jsem doplňovací lahve do prostoru určeného výrobcem. Vím, že je tady spousta lidí, kteří si myslí. že tým konstruktérů, kteří obytné vozy vyvíjejí jim nesahá ani po kotníky a udělají si to po svém s Frantou v garáži a pak se jim ten blbý PB neodpařuje, já k nim však nepatřím a vše funguje jak má. Co se týče filtrů Truma, tak ty vznikly právě proto, aby nedocházelo k problémům s regulátory a spotřebiči, které jsou na plynový rozvod napojeny. Je to filtr jako každý jiný, znám člověka, který mi tvrdil, že je zbytečné měnit, nebo čistit vzduchový filtr v autě, ono to sice pak moc nejede a víc to žere, ale ušetřil :):):) .
Upravil Hroch dne 24.01.2018 16:59, před 6 let
RobertRobertČlen
Přidáno před 6 let
Tak, jak čumí Floridan 79, čumím i já. Mám nádrž, za ní régl za 250Kč, vše namontováno v r.2008, tedy deset let. Každoročně v karavanu probydlím kolem 120ti dní, všechny (3) spotřebiče na plyn a vše funguje jak má a že už tedy tím réglem muselo projít pěkných pár litrů. Takže za mne - já filtr nepotřebuji. !M
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

STMax napsal:

.....
Filtry se měnit nemusí poud se filtr pravidelně kontroluje a olej se vylévá pryč.

Je to každého věc jak s informacemi naloží. Jen mi pak postupně nevolejte že máte druhý den odjíždět, regulátor nejde, Truma zalepená a manželka je nasraná že hold bude v autě zima nebo nepůjde lednička. Takových případů neustále řeším tolik až hrůza. A vše je jen z nevědomosti nebo najivity. Pak tu stojíte a už neřešíte kolik stojí oprava. Takže filtry nedávejte, aspoň budeme mít my servisáci práci.

Nijak nezpochybňuji tvou kompetenci a sám bych ve Tvém případě nenamontoval regulátor bez filtru. Rozumím, je jednodušší filtr namontovat než řešit případnou reklamaci regulátoru s rozlíceným zákazníkem. Tak proč to rozladění a nasrané manželky? Jen diskutujeme.... !)

Svým příspěvkem jsem chtěl jen nabídnout jiný pohled na věc, než má servisák, ktetrý denně řeší problémy s plynem. Měl bych-li dát na všechny historky, které nosí žena z ordinace, tak už ten nový regler ani kupovat nebudu, protože stejně všichni brzy zahyneme na chřipku, žloutenku.......
Chci tím říct, že zdaleka ne každý regulátor provozovaný bez filtru odejde během oár měsíců. V mém přípdě zatím oba, které jsem provozoval vydrželi do jejich výměny po 10 letech.
Kromě toho mám v plynovém kastlíku málo místa, aby se mi tam vešel DuoComfort a dva filtry a ještě se dalo komfortně s lahvemi manipulovat. Proto hledám jiné řešení. Zatím jím je výhradní používání propanu v originálních lahvích a připravená procedura pro případ poruchy na cestě. Zatím to funguje, kdyby ne, dám sem poctivě zprávu, že tudy cesta nevede.
Upravil Rudy dne 24.01.2018 18:46, před 6 let
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 6 let
Velmi mě překvapilo zjištění, které píše STMax. Také tankuji v Brně na Cejlu už druhým rokem a jsem naprosto spokojen. Žádný olej ve filtru ani jiné nečistoty, kontroloval jsem před zimním provozem. Máme také odesláno něco málo přes 100 nocí. Na propan-butan neustálé čištění trysek vařiče. Miloš
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Hroch napsal:

...... Vím, že je tady spousta lidí, kteří si myslí. že tým konstruktérů, kteří obytné vozy vyvíjejí jim nesahá ani po kotníky a udělají si to po svém s Frantou v garáži a pak se jim ten blbý PB neodpařuje, já k nim však nepatřím a vše funguje jak má. Co se týče filtrů Truma, tak ty vznikly právě proto, aby nedocházelo k problémům s regulátory a spotřebiči, které jsou na plynový rozvod napojeny. Je to filtr jako každý jiný, znám člověka, který mi tvrdil, že je zbytečné měnit, nebo čistit vzduchový filtr v autě, ono to sice pak moc nejede a víc to žere, ale ušetřil :):):) .

Tome nic ve zlém, ale sám si protiřečíš. Nevím o tom, že by některý z výrobců montoval Truma filtry v prvovýrobě. Alespoň jsem je zatím v nových autech neviděl. Nepovažuji za zhola nezbytné napravovat práci tebou zmíněných konstruktérů obytných aut. Tím neříkám, že domontovat filtr není dobré. Ano je, lze se však v určitých případech bez něj obejít. Nakonec odpověz si sám, kolikrát jsi měnil regulátor na starém autě, kde jsi filtr neměl.
Toť vše za mne k tématu.
Hezký večer všem :_
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Tak já 40cet let jen PB a výměnné lahve.Vždy jen regulátor (źádné duo,trio ap žádný filtr) nikdy jsem regulátor neměni kvůli stáří či nefunkčnosti ( ve třech obytkách) a źádné ucpávání trysek.V zimně někdy ve flašce něco zůstane ale to spotřebuju pak na chalupce kde PB vařím.Jasně že mám 4ry náhradní 10seti kilovky( 2000kč) abych mohl vždy vyrazit s plnýma flaškama.Je to takové důchodcovské řešení .Plnicì lahve to je asi jiná story, s tím nemám žádne zkušenosti.
M
michal mttČlen
Přidáno před 6 let
Tak ja sa tiež propojím do diskusie.Mám v aute Rapido duo control 9 rokov a cez 1100 dni na cestách bez filtra,tankujem,alebo mením fľaše čistý propán,Turecko asi 4 mesiace PB ???,na začiatku cca 1,5roka len PB a zatiaľ žiadny problém.Podľa mňa kto tankuje čistý propán ,alebo mení fľaše s propanom tak filtre nepotrebuje.
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Rudy napsal:

Tome nic ve zlém, ale sám si protiřečíš. Nevím o tom, že by některý z výrobců montoval Truma filtry v prvovýrobě. Alespoň jsem je zatím v nových autech neviděl. Nepovažuji za zhola nezbytné napravovat práci tebou zmíněných konstruktérů obytných aut. Tím neříkám, že domontovat filtr není dobré. Ano je, lze se však v určitých případech bez něj obejít. Nakonec odpověz si sám, kolikrát jsi měnil regulátor na starém autě, kde jsi filtr neměl.
Toť vše za mne k tématu.
Hezký večer všem :_


Rudy, nemyslím si, že si protiřečím. Kus mé odpovědi jsi vytrhl z kontextu. Pokud to nebylo zcela srozumitelně napsáno, bavíme se o doplňovacích lahvích, které výrobce v prvovýrobě opravdu nenabízí. Při čištění filtrů vidím, co v nich je.
U minulého auta jsem měl problém s regulátorem jednou a nebylo to zrovna levné, jelikož tam nebyla Truma, ale nějaký francouzský systém s dálkovým vypínáním plynu z auta. Další problém, který jsem díky nečistotám v plynu řešil stále byl zápach z komínku lednice. Všichni, kteří se mnou jezdí o tom ví, po vyčištění komínku chvíli klid a opět se to opakovalo.
Nyní tankuji LPG na stejných místech jako do minulého bydlíka a lednice nezapáchá. Dle mého názoru je to zásluha filtrů.
Chtěl bych zdůraznit, že filtry neprodávám ani nemontuji, jen jsem spokojený zákazník. Čistím je po cca šesti měsících a opravdu je tam toho humusu vždy dost. Kdyby tam filtry nebyly, tak bude v regulátoru a všech spotřebičích.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,048,072 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26212 sekund | Průměrně za: 0.26212 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB