Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Představení: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Představení

Poslední aktualizace před 6 let
A
Arny62Člen
Přidáno před 6 let
Zdravím vše koho to případně zajímá,

protože zvědavě čtu většinu o čem se na tomto portálu píše a vděčně některé rady, tipy a triky přebírám, tak se taky představím.

Jsme nováčci, před pár týdny jsme koupili Carado A464 a nadšeně jsme se vrhli na život v obytňáku. Jezdíme ve čtyřech: Já (řidič, montér, pomocník, atd.), manželka (rozhoduje), syn 7 a pejsek (43 kg...).

Kára je super, chtěli jsme si to vyzkoušet, hlavně jestli to vyhovuje ředitelce - v případě že ne, tak jsem počítal s tím, že auto hned v lednu zase prodáme :-).

První výjezd v zimě, -12 a vše ok (no, zapoměl jsme doma kleště a tak jsem stál před plynem a neměl jsk měnit - samozřejmě že soused v kempu pomohl).

Vím už ted že příští auto bude větší - mít garaáž nejenom pro bedny ale pro Smarta dává smysl. Takže už plánuji.

Všem zde děkuji za super příspěvky.

Arny
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Tak vitajte v klube aj my sme nováčikovia my mame len karavan od 8.7.2017 ale sa snažíme chodiť každý víkend niekde nám sa to zapáčilo je to super život takto si jazdiť . Tak Vám želáme veľa štátnych km
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
J
JaninkaČlen
Přidáno před 6 let
Jááááák LEN KARAVAN, přece i ten má své nemalé výhody oproti OA né ???
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Jasne to máš pravdu sme radi aj karavanu a co plánujete aké vyletiky ?
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
C
chaloupkapernikovaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, taky jsme tu noví a těšíme se na první výlet, jen co se trochu umoudří počasí
Honza (33), Marťa (36), Anetka !z (2,5) a Ninka :y (1)
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Janinka napsal:

Jááááák LEN KARAVAN, přece i ten má své nemalé výhody oproti OA né ???



Tady nejde ani tak o výhody a nevýhody, ale aby byl člověk spokojený :)
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
My chodíme aj teraz . Minuly víkend sme boli na Oraviciach je tam lyžovanie aj termálna voda
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
C
chaloupkapernikovaNováček
Přidáno před 6 let
Také nás to určitě čeká, ale chceme s hočičkama začít, až bude trochu tepleji :) zimní výlety vyzkoušíme příští rok :z
Honza (33), Marťa (36), Anetka !z (2,5) a Ninka :y (1)
A
Arny62Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem. Moc děkuji za zprávy - neočekával jsem takové uvítání. Asi bude pravda co mi nedávno říkal kamarád (ředitel velké firmy): kemping změní lidi, dělá je lepšími. Tak tedy moc děkuji za přivítání.

Jezdíme ted i v zimě - Truma to vytopí až tak že se potíme :-). 1.2. jedem směr Lipno/Hochficht/Schöneben, tak jestli tam jede náhodou taky někdo (nejlépe s dětmi) tak dejte vědět.
Tentokrát do kempu nechci, zkusím to jen tak, snad to jde.

Jinak: má někdo zkušenosti s velkou károu do 7,5 tun? Budu vděčný za zkušenosti.

Dík a hezkou neděli všem.

Arny
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Arny62 napsal:

Ahoj všem. Moc děkuji za zprávy - neočekával jsem takové uvítání. Asi bude pravda co mi nedávno říkal kamarád (ředitel velké firmy): kemping změní lidi, dělá je lepšími. Tak tedy moc děkuji za přivítání.

Jezdíme ted i v zimě - Truma to vytopí až tak že se potíme :-). 1.2. jedem směr Lipno/Hochficht/Schöneben, tak jestli tam jede náhodou taky někdo (nejlépe s dětmi) tak dejte vědět.
Tentokrát do kempu nechci, zkusím to jen tak, snad to jde.

Jinak: má někdo zkušenosti s velkou károu do 7,5 tun? Budu vděčný za zkušenosti.

Dík a hezkou neděli všem.

Arny


Ahoj, mame tu clena s obrovskym Manem, jmenuje se ivano, ma to jako expedicni vozidlo, takovej jezdici hrad.. tak tam, viz pode mnou.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 18.02.2018 14:35, před 6 let
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: floridan79, Joza, Arny62, chaloupkapernikova, Michal Levice, Vlasta1, Janinka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,696,678 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24617 sekund | Průměrně za: 0.24617 (0) sekund | Dotazy: 100 | Použitá paměť: 2MB/4MB