Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 For caravan 2018: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

For caravan 2018

Poslední aktualizace před 6 let
T
TomaliČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem,

jedu prvně na For caravan a mame v merku určitý přívěs od Adrie. Nevíte někdo, jestli tam bude vystavovat? A případně jestli jo, bývají nějaké veletržní slevy nebo akce? Nejsem škudla ale i 5% z půl míče je dost peněz. Děkuji za odpověď

Mějte se,
Tom
YettiYettiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj Tome,
nic ve zlým, ale není jednodušší si vygooglit prodejce a dotázat se přímo? Určitě ti rádi odpoví na veškeré Tvé dotazy týkající se nám neznámého, Tebou požadovaného typu. A zajisté ti rádi sdělí i svou obchodní strategii. Tedy pokud ji cíleně nechceš zobrazit na C24 jako skrytou reklamu.
Y.
Yetti
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let
Zeptej se tady: http://www.adria-... Jsou jediní, kdo dělá Adria karavany.
T
TomaliČlen
Přidáno před 6 let
Reklama opravdu ne:) do Adrie v Olomouci jsem psal mail ohledně mnou požadovaného kousku. Byla mi popslaná nabídka na přívěs ale přišel mi hrozně drahý v porovnání s tím, co jsem našel na mobile.de. Mate někdo zkušenosti s tímto serverem? Jestli to není nějak očesané nebo tam neni nejaky fígl?! Ten překladač co tam je to překládá dost zmateně. Popřípadě, je tady někdo kdo umí dobře německý a byl by ochoten zavolat k prodejci, poptat se a pak mi to přetlumočit. Byl bych za to moc vděčný, dlužný bych nezůstal. A prosím ještě jeden obecný dotaz a kvalitu: Adria vs. Weinsberg.

Děkuji za každou radu.
Zdravím,
Tom
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tomali napsal:

Reklama opravdu ne:) do Adrie v Olomouci jsem psal mail ohledně mnou požadovaného kousku. Byla mi popslaná nabídka na přívěs ale přišel mi hrozně drahý v porovnání s tím, co jsem našel na mobile.de. Mate někdo zkušenosti s tímto serverem? Jestli to není nějak očesané nebo tam neni nejaky fígl?! Ten překladač co tam je to překládá dost zmateně. Popřípadě, je tady někdo kdo umí dobře německý a byl by ochoten zavolat k prodejci, poptat se a pak mi to přetlumočit. Byl bych za to moc vděčný, dlužný bych nezůstal. A prosím ještě jeden obecný dotaz a kvalitu: Adria vs. Weinsberg.

Děkuji za každou radu.
Zdravím,
Tom

Ahoj ! My sme si minuly rok kúpili weinsberk One care 550 a to 8.7.2017 tak že sme taký nováčikovia oproti Tebe aj tu diskutujúcim no viem Ti povedať prvé dojmy . My sme si ho vyskladali úplne všetkým od solaru markizy vonkajšej sprchy satelitu muvy nosič prídavné nádrže na vodu ohrievač vody predstan na markizu proste mame úplne všetko . K nášmu karavanu mam úplne iný vzťah odkedy som navštívil Brnenský veľtrh karavanov na jeseň . Od vtedy si vážim co mam lebo tam podobný inej značky stal toľko ako môj nabuchany hoci je vyrobený len v Maďarsku a nie je to daka značka ako Hobby, Adria atd. Dnes viem že som zan za nový podotýkam zaplatil polovicu akoby som kúpil značkový . Adria Alpine sa páci aj mne no za holý bosí by som zan v tej istej veľkosti zaplatil raz toľko . Je to na Tebe kolko chces investovať ako dlho ho chces mat a či chces mat nový a nie použitý . Ja som sa bol pozrieť v Olomouci su to krásne kusy no radšej investujem na cestovanie ako na kúpu značkového karavanu . Pre mna bolo dôležité si kúpiť nový voňavý a dnes neľutujem voľbu
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
T
TomaliČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Michal Levice napsal:

Citovat

Tomali napsal:

Reklama opravdu ne:) do Adrie v Olomouci jsem psal mail ohledně mnou požadovaného kousku. Byla mi popslaná nabídka na přívěs ale přišel mi hrozně drahý v porovnání s tím, co jsem našel na mobile.de. Mate někdo zkušenosti s tímto serverem? Jestli to není nějak očesané nebo tam neni nejaky fígl?! Ten překladač co tam je to překládá dost zmateně. Popřípadě, je tady někdo kdo umí dobře německý a byl by ochoten zavolat k prodejci, poptat se a pak mi to přetlumočit. Byl bych za to moc vděčný, dlužný bych nezůstal. A prosím ještě jeden obecný dotaz a kvalitu: Adria vs. Weinsberg.

Děkuji za každou radu.
Zdravím,
Tom

Ahoj ! My sme si minuly rok kúpili weinsberk One care 550 a to 8.7.2017 tak že sme taký nováčikovia oproti Tebe aj tu diskutujúcim no viem Ti povedať prvé dojmy . My sme si ho vyskladali úplne všetkým od solaru markizy vonkajšej sprchy satelitu muvy nosič prídavné nádrže na vodu ohrievač vody predstan na markizu proste mame úplne všetko . K nášmu karavanu mam úplne iný vzťah odkedy som navštívil Brnenský veľtrh karavanov na jeseň . Od vtedy si vážim co mam lebo tam podobný inej značky stal toľko ako môj nabuchany hoci je vyrobený len v Maďarsku a nie je to daka značka ako Hobby, Adria atd. Dnes viem že som zan za nový podotýkam zaplatil polovicu akoby som kúpil značkový . Adria Alpine sa páci aj mne no za holý bosí by som zan v tej istej veľkosti zaplatil raz toľko . Je to na Tebe kolko chces investovať ako dlho ho chces mat a či chces mat nový a nie použitý . Ja som sa bol pozrieť v Olomouci su to krásne kusy no radšej investujem na cestovanie ako na kúpu značkového karavanu . Pre mna bolo dôležité si kúpiť nový voňavý a dnes neľutujem voľbu


Děkuji Michale,
shodou okolností koukám na stejný karavan. Rozhoduju se mezi Weinsberk 550 a Adria Aviva 563PT. Mám to asi jako ty. Raději nový skromnější než starší luxusnější. Mám rozpočet +/- 500tis., tak vybírám.Ony ty dva karavany vyjdou se stejnou výbabou skoro nastejno. Máš toho svého Weinsberka se třemi palandami? Co na to děti? Zejména to, co spí dole?

Měj se,
Tom
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tomali napsal:

Citovat

Michal Levice napsal:

Citovat

Tomali napsal:

Reklama opravdu ne:) do Adrie v Olomouci jsem psal mail ohledně mnou požadovaného kousku. Byla mi popslaná nabídka na přívěs ale přišel mi hrozně drahý v porovnání s tím, co jsem našel na mobile.de. Mate někdo zkušenosti s tímto serverem? Jestli to není nějak očesané nebo tam neni nejaky fígl?! Ten překladač co tam je to překládá dost zmateně. Popřípadě, je tady někdo kdo umí dobře německý a byl by ochoten zavolat k prodejci, poptat se a pak mi to přetlumočit. Byl bych za to moc vděčný, dlužný bych nezůstal. A prosím ještě jeden obecný dotaz a kvalitu: Adria vs. Weinsberg.

Děkuji za každou radu.
Zdravím,
Tom

Ahoj ! My sme si minuly rok kúpili weinsberk One care 550 a to 8.7.2017 tak že sme taký nováčikovia oproti Tebe aj tu diskutujúcim no viem Ti povedať prvé dojmy . My sme si ho vyskladali úplne všetkým od solaru markizy vonkajšej sprchy satelitu muvy nosič prídavné nádrže na vodu ohrievač vody predstan na markizu proste mame úplne všetko . K nášmu karavanu mam úplne iný vzťah odkedy som navštívil Brnenský veľtrh karavanov na jeseň . Od vtedy si vážim co mam lebo tam podobný inej značky stal toľko ako môj nabuchany hoci je vyrobený len v Maďarsku a nie je to daka značka ako Hobby, Adria atd. Dnes viem že som zan za nový podotýkam zaplatil polovicu akoby som kúpil značkový . Adria Alpine sa páci aj mne no za holý bosí by som zan v tej istej veľkosti zaplatil raz toľko . Je to na Tebe kolko chces investovať ako dlho ho chces mat a či chces mat nový a nie použitý . Ja som sa bol pozrieť v Olomouci su to krásne kusy no radšej investujem na cestovanie ako na kúpu značkového karavanu . Pre mna bolo dôležité si kúpiť nový voňavý a dnes neľutujem voľbu


Děkuji Michale,
shodou okolností koukám na stejný karavan. Rozhoduju se mezi Weinsberk 550 a Adria Aviva 563PT. Mám to asi jako ty. Raději nový skromnější než starší luxusnější. Mám rozpočet +/- 500tis., tak vybírám.Ony ty dva karavany vyjdou se stejnou výbabou skoro nastejno. Máš toho svého Weinsberka se třemi palandami? Co na to děti? Zejména to, co spí dole?

Měj se,
Tom

No deťom sa páci a nemajú problém s tým kto bude späť dole a kto hore neriešili sme to u nás sa to vyriešilo dako samo . A už Ti ho nacenil ? Posli mi cenovú ponuku co si dostal pošlem Ti porovnanie od nás . Možno u nás to kúpiš lacnejšie po prepočte kurzu veď ho vyrábajú 80 km od Levíc . Môj e mail michadami@gmail.com
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 6 let
Máme loni nový Weinsberg 420QD a kvalitě se nedá nic vytknout. Výborná výbava a slušná cena. Nelituju.
T
TomaliČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj Pablo,

A kupoval jsi u nas nebo v zahraničí? Konkrétně me zajímá německo?!
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 6 let
V Hykru
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PabloGS, Tomali, Michal Levice, Tomas Brabec, Yetti

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,253,082 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19596 sekund | Průměrně za: 0.19596 (0) sekund | Dotazy: 99 | Použitá paměť: 2.03MB/4MB