Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Umiera mi batéria, zachráni ma solár?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Umiera mi batéria, zachráni ma solár?

Poslední aktualizace před 6 let
ivoiivoiČlen
Přidáno před 6 let
Ospravedlňujem sa za nadpis, asi by som to mal rozdeliť na dve časti.
Umiera mi pôvodná štartovacia batéria v dva roky starom aute :( Pred tým než kúpim novú by som vás chcel požiadať o váš názor.
Minulý rok som nechal v zime auto stáť 6 týždňov a batéria sa vybila tak, že som auto naštartoval len cez štartovacie káble. V lete celkom OK, jazdil som každý týždeň a nemal som s ňou žiaden problém. Túto zimu sa mi stalo, že nevedela rozbehnúť auto po dvoch týždňoch a teraz už ani po týždni. Viem, že sa výmene nevyhnem.
Je to Ducato 2,3 130PS, nabíjačka je CBE CB-516 (na fotke) a pravdepodobne má aj zosilnený alternátor (neviem nájsť dokumentáciu).
Predajca mi tam pri kúpe namontoval nejakú čínsku cúvaciu kameru, ktorú keď pripojím cez USB s mobilom, tak mám obraz aj pri vypnutom aute.
Pred tým, než kúpim novú, tak sa chcem vyvarovať chýb a zničiť novú v rovnako krátkom čase.
1) Je bežné, že ak auto stojí v zime 6 týždňov, tak sa batéria vybije?
2) Mám zvoliť Fiat servis alebo si kúpiť inú a nechať si ju namontovať inde? Ak inde, tak nejaký váš tip na spoľahlivú batériu.
3) Auto je ešte v záruke, mám trvať na reklamácií alebo je to pri batériách zbytočné?
4) Viete mi odporučiť nejaký spoľahlivý servis v Bratislave alebo blízkom okolí, kde sa mi budú vedieť dobre postarať o auto? Zmerať či tú batériu nevysáva cúvacia kamera alebo niečo iné.

A teraz k tomu soláru.
Pohrávam sa s myšlienkou, že by som dal na strechu L2H2 Ducata solárny panel. Jazdím radšej na divoko a väčšinou sa nezdržím na jednom mieste dlhšie ako dve noci. Najbližšie cestovateľské sny sú jar, jeseň na juh do Portugalska alebo Albánska a v lete na sever do Poľska, Nemecka alebo ešte vyššie.
V aute živím len chladničku Waeco MDC-090K (na fotke), Led osvetlenie, 12V nabíjačku na notebook, USB nabíjanie mobilov a externého reproduktoru, čerpadlo vody a kúrenie Truma Combi 4 (ak sa nemýlim). Chcem pridať autoalarm a GPS tracker. Napája to Banner Running Bull 95Ah v dobrom stave.
Veľkosť panelu a umiestnenie obmedzuje strecha (na fotke), rozmery (na fotke) sú orientačné.
Chcel by som namontovať amorfný panel Solar Frontier SF 170-S, MPPT BlueSolar regulátor 150/35 a očakávam od neho, že v sezóne dokáže dobíjať moju výbavu pri 2-3 dňovom kempovaní a v zime, že aspoň čiastočne bude dobíjať batérie. (nemám kde pripájať auto na elektrickú sieť a dobíjať). Zároveň nie som úplne typ, ktorý rád parkuje na priamom slnku a ak som dobre čítal ostatné príspevky, tak amorfný panel by mal byť účinnejší pri horších slnečných podmienkach.
5) Je to dobrá cesta, alebo mám riešiť radšej niečo iné?
6) Amorfný panel Solar Frontier SF 170-S (http://www.sticka.cz/kategorie/fotovo...-sf-170-s/). Je 170Wp veľa alebo málo. Rozhodli by ste sa radšej pre poly 160Wp a lacnejší MPPT regulátor (s tým, že od amorfného panelu nemám mať v zime žiadne očakávania), prípadne mono/poly 270-300Wp panel na strešný nosič?
7) Regulátor MPPT BlueSolar regulátor 150/35 (http://www.sticka.cz/kategorie/victro...or-150-35/). S kvalitou asi nebude problém ale tá cena. Voc amorfného panelu 112.0 V mi veľa možností nedáva
8) Umiestnenie regulátora. Bude mu vadiť ak bude pod lavicou pri kúrení (na fotke)? Je tam aj výstup káblov, ktoré by mohli byť predpríprava na montáž klimatizácie/soláru (musím overiť). Neviem kam by som ho najlepšie skryl. Pri ostatnej elektronike už nie je miesto.
9) Umiestnenie panelu. Bolí ma vŕtanie aj lepenie. Pri montáži na strešní nosič (https://www.elsaslovakia.sk/stresny-n...6/#gallery) sa zase obávam krádeže a toho, čo s tým urobí vietor pri rýchlejšej jazde. Ako by bolo najvhodnejšie umiestniť/prichytiť 20kg panel 1257 x 977 x 35 mm? Páčilo by sa mi to na nosiči aby som k nemu mohol v prípade potreby domontovať strešný box aj keď by som prišiel o otváranie zadného strešného okna.
10) A opäť, poznáte nejaký servis v okolí Bratislavy schopný tejto operácie aby som sa po montáži nebál, že sa niekde šetrilo na kábloch, alebo mi bude zatekať do auta? V tomto prípade by som si možno urobil aj výlet a nechal si odporučiť aj niečo vzdialenejšie s dobrým pomerom kvalita/cena.

Uff, je toho dosť ale skúsil som čo najpresnejšie opísať moju situáciu a zmýšľanie.
Vopred veľmi ďakujem za vaše skúsenosti, názory a rady. Vážim si váš čas.

Ivo
Upravil ivoi dne 20.01.2018 22:35, před 6 let
ivoi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
A
albertČlen
Přidáno před 6 let
Jestli že necháš vybit baterku do 0V .tak je nezvratně zničena a už ji nic nezachrani
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Jako první bych přepojil tu zpětnou kameru na vodič jenž je po vypnutí start. klíče bez proudu - špatně zapojeno bude ti to jinak dělat stejný problém . Také na trakční zapojit všechna čidla přes hl.vypínač
2. Tu startovací skus zapojit na silnější nabiječku od 25A -50A možná se chytne je dva roky stará ?
3. Na SK je schopná firma co dělá komplet výbavu , majitelka je žena ale název nevím ,někde je to i tady .Nebo u nás tady .

http://www.obytne...
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 21.01.2018 10:36, před 6 let
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

albert napsal:

Jestli že necháš vybit baterku do 0V .tak je nezvratně zničena a už ji nic nezachrani


Umím i nulovou baterii vzkřísit, ale nesmí být zasulfatovaná a ne moc staráa ne AGM nebo VRLA.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Kameru je u obytky dle meho nazoru dobre mit na zvlastni vypinac. Nekdy se hodi mit ji pustenou i pri parkovani. Tedy ne kvuli smirovani posadky za mnou ale je řada dalsich duvodu.
Miloš
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let
Kup si novou baterii - pokud zhebla, bude zlobit. Ja mam auto v zime u domu, tedy kdyz nikam nejedeme, pripojene na 220V a baterie se imrvere dobijeji. Mam je tam uz 6.rokem a naprosto v pohode, ted nam dali 7 dnu v kuse pres Vanoce a solar toho moc nedaval.

Dle doporuceni tedy z fora mam 2x 100ah, neco jako tohle: https://m.heureka.cz/autobaterie/vart...0-402-083/. Lednici mam ale na LPG, takze pouze rozfuk, nabijeni tabletu a obcas mixer a remoska (ta pouze za jizdy), vse redene prevodnikem 12/220V.
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
W
walibukČlen
Přidáno před 6 let
ja som bol s Ducatom v servise Fiat na Rožňavskej, pomalí, ale neuveritelne precízni, závadu čo nedokázali odstrániť v štyroch servisoch oni zvládli.

Bateria sa vybije za mesiac do tla ak je v aute alarm, ale ten ty nemáš. Takže buď si mal od novoty zlú batériu, niekto ju mohol vymeniť za opotrebovanú, alebo auto stálo dlhé mesiace než sa predalo a bateria sa vybila skoro do nuly, to sa už nedá obnoviť jednoduchým nabitím. Reklamaciu asi neuhráš, ale skús ak máš čas, jeden nikdy nevie. Je možné že máš niekde nejaký odber, trebars ta kamera ako spomínaš.
Ja kupujem Optimu, je najodolnejšia.

K tomu fotovoltaickému soláru, ak sa postavíš do tieňa, tak ta účinnosť je velmi malá a podla mňa neuživí kompresorovú chladničku. Tá ti spotrebuje v lete za 24 hod. min 24 Ah a viac, podla nastavenej teploty. Panel nemusíš mať na streche, videl som že ho vybrali z auta a dali na slnko, auto stálo v tieni. Nevýhoda je že musíš byť pri aute, výhoda je že ak ho nastavíš kolmo na slnko, aj zapadajúce, tak dáva vtedy max. výkon. Takže za hodinu dostaneš do batérie kludne 10- 12 A, podla velkosti a výkonu panelu . Prípadne dva panely, jeden trvalo na streche, druhý vyberatelný.

Ja idem teraz na jar prerábať dodávku a najlepšie riešenie sa mi vidí štartovacia Optima 75 Ah, prevádzková 100 Ah LiFePo, buster a vyberatelný solár s reglerom, to ešte nemám vybrané. Účel prerábky je cestovanie, teda takmer každodenné presuny . Predpokladám že ak denne pôjde motor 4 hod, tak pri 140 A alternátore bez problémov dobijem batérie. Panel bude rezerva.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
@ivoi:
částečně už Ti odpověděli kolegové karavanisti, zkusím to shrnout:

Kamera: žere i když nic nedělá a je vypnutá. Po montáži tudíž držela baterku trvale v polo až zcela vybitým stavu, a tak ji zasulfatovala. Žádný oživování (desulfatace - u tohoto typu baterek) nemá smysl.
řešení: vyměň startovací baterku a na napájení kamery dej vypínač

Soláry: Amorfák má trojnásobnej rozměr než článkovej panel (odkaz navíc nepíše rozměry).
Dej tam klasickej článkovej panel (co největší - mono/poly je úplně jedno, jde o míry). Klidně na střešní nosič, nestane se vůbec nic. Do střechy se vrtá jediná díra; a to kabelový prostup. Případně lze kabeláž protáhnout i jinak.

Já na tyto aplikace standartně osazuju: 200-260Wp + MPPT regulátor odpovídajícího výkonu.
Nástavbová baterka 90Ah je tragicky málo, dávám 140-180Ah olovo, nebo Lithium.

Tož tak.
:_ Karel
G
GSmanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, jak píše Karel Prokop" Klidně na střešní nosič, nestane se vůbec nic. Do střechy se vrtá jediná díra; a to kabelový prostup. Případně lze kabeláž protáhnout i jinak. "

Já ho měl na střešním držáku na Trafiku 4 roky a předpokládám, že tam je pořád (cca 5 let po prodeji)
Nic to při jízdě nedělalo, toho se neboj.
Jen si nejsem jistej, jestli se ti tam vejde i ten box. To chce poměřit.
http://hondaboy.rajce.idnes.cz/Renaul...010058.jpg

Dan
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Pokud tam budes mit i box musis pak pri parkovani davat pozor aby ti nezastinil panel. Kolikrat lidi zvednou satelit a nechaji ho pres den nahore a pak se divi ze to malo dobiji.
Miloš
ivoiivoiČlen
Přidáno před 6 let
Páni, ďakujem za odpovede aj názory.
Štartovacia batéria určite pôjde nová a kamera dostane vypínač.

Skúsim to ešte zhrnúť:
2) kuknúť štartovaciu batériu Optima (možno by nebolo zlé urobiť anketu aké autobatérie kto kupuje)
3) reklamácia skôr nie, ale môžem skúsiť
4) Fiat Rožňavská
@Herman - "..komplet výbavu , majitelka je žena.." to bude zrejme http://www.turcan-auto.sk/prestavby
6) panel čo najvýkonnejší. Budem teda zvažovať aj Mono/Poly 270-320Wp panel.
@karel Prokop - rozmer Solar Frontier SF 170-S je 1257 x 977 x 35 mm (20kg) a napríklad GWL/Sunny Poly 160Wp 36 cells je 1482 x 669 x 35 mm (11,8kg), čo nie je až tak dramatický rozdiel vo veľkosti. Samozrejme ak by som volil Mono/Poly na strešný nosič, tak by bol s vyšším výkonom ako 260Wp.
Na väčšiu batériu už nie je pod sedadlom vodiča miesto. Časom to dúfam vyriešim cez LiFePo4 alebo podobnú.
9) Solárny panel na strešnom nosiči je OK
@GSman - pekná inštalácia medzi priečniky. Pomeriam koľko miesta je na Ducate L2H2 medzi druhým (stredným) a tretím (posledným zadným) priečnikom, či by sa tam dalo niečo takto pekne vložiť. Zatiaľ skôr predpokladám, že panel budem musieť položiť na priečniky.

Idem napísať do Fiatu čo potrebujem a pokračovať s plánovaním soláru.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ivoi, Karel Prokop, GSman, Garda, walibuk, upman, RomanPatrol, Laky, albert

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,158,150 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30753 sekund | Průměrně za: 0.30753 (0) sekund | Dotazy: 106 | Použitá paměť: 2.08MB/4MB