Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Klimatizace DOMETIC B1600 PLUS: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Klimatizace DOMETIC B1600 PLUS

Poslední aktualizace před 6 let
K
KANDYNováček
Přidáno před 6 let
Dometic B1600 PLUS klimatizace / topení, r.v. 2011 se světlem a dálkáčem. Sundaná z obytného auta, uniká chladivo v létě po naplnění to uniklo za 3 dny - neřešil jsem to dal jsem si okno s ventilátorem klimu nevyužiji, cena tak jak je 10.ooo,-
KANDY Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
FilistepFilistepČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj
dá se používat za jízdy a případně kde se dá vyzvednout.

Dík Martin
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Pokud mohu,tak jsem se mrknul na vyfocený štítek a je tam 230V/50Hz,což za jízdy asi ne?! Pokud by se to mělo realizovat,tak souprava měniče atd. by byla asi dražší než nabízená klima.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
K
KANDYNováček
Přidáno před 6 let
Prosím o trpělivost klimatizace je do 28.1. rezervována, děkuji za pochopení. K.A.
K
KANDYNováček
Přidáno před 6 let
Klimatizace PRODÁNA

omlouvám se všem zájemcům nenašel jsem ale jak smazat inzerát když už není platný.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: KANDY, Mirek a Jirinka, Filistep

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,721,900 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.33728 sekund | Průměrně za: 0.33728 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.78MB/4MB