Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zkušenosti KOV Velim: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zkušenosti KOV Velim

Poslední aktualizace před 4 roky
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 6 let
Dobrý den,
mohu se zeptat jaké máte zkušenosti s prodejcem KOV Velim? Zajímá mne také úroveň záručního a pozáručního servisu a kvalita instalace doplňků (klimatizace, další baterie apod.).
Děkuji
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 6 let
Dobry den ve Velimu jsem byl několikrát vždy ochota a moje spokojenost a nebylo to v zaruce jsou tam opravdu profesionalove a rozumi tomu to jsou moje zkusenosti Hlubucek Ivan
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Za mě :^
Řešil jsem tam ND na ledničku a lišty.
Ochota , poradí, seženou i věci co karavanshopy nevedou.
Docela rozumné ceny, dílna působí profesionálně, čekací doba 1-2 měsíce.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Jezdil jsem tam s přívěsem, následně i na nějakou montáž doplňků s obytkou.
Naposledy ale před 3 roky. Byl jsem tam v celku spokojený.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let
Mohu pouze doporucit, skvely pristup i jednani. Mam od nich suto a vcetne servisu si nemohu stezovat.
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
T
tomaspateraNováček
Přidáno před 6 let
Moje zkušenost je jen pozitivní. Měl jsem tam na opravě topení, kupoval jsem nějaké díly, ani jedno auto nebylo v KOVu zakoupené. Vždy ochota, rozumné ceny a snaha pomoci.
hombredavidhombredavidČlen
Přidáno před 6 let
Tak jsem asi jediny co tam spokojeny nebyl. Byl jsem tam s topenim Truma Combi na zaruku, celkem trikrat z Tachova to je nejakych 250 tam. Nechteli ho ani vyndat . Kdyz jsem tam jel potreti tak uz mi naznacovali at nejezdim. Na tohle tema jsem tenkrat napsal do Trumy do nemecka a oni mi nabidly, ze kdyz zajedu ca 20km od domu za hranice ze to udelaji. Prijel na parkoviste Sprinter jako dilna, v nem silnej starsi fousac. Topeni mel za 10 minut venku, a zacal.... na tyhle typy byly svolavacky, v Kovu nevedeli nic... proste to zkratim, rozebral, vymenil co slo, upravil co se melo upravit sestavil, vyzkousel, a napsal do protokolu a odjel. Od te doby topeni topi bez problemu. Celou anabazi mam schovanou a jsem schopen ji i dokazat aby mne tu nekdo neobvinil. Tot ma zkusenost .
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 6 let
Do KOV Velim jezdím už 8 let. Vždy plně spokojen. Kvalita práce k plné spokojenosti, rady kvalifikovaně zodpovězeny i na telefon. Náhradní díly objednávám telefonem a dodání i bez objednávky. Takto jsem objednal i přední sklo za 40 tis. Kč z Italie.

A vaří i velmi dobrou kávu
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hombredavid napsal:

Tak jsem asi jediny co tam spokojeny nebyl. Byl jsem tam s topenim Truma Combi na zaruku, celkem trikrat z Tachova to je nejakych 250 tam. Nechteli ho ani vyndat . Kdyz jsem tam jel potreti tak uz mi naznacovali at nejezdim. Na tohle tema jsem tenkrat napsal do Trumy do nemecka a oni mi nabidly, ze kdyz zajedu ca 20km od domu za hranice ze to udelaji. Prijel na parkoviste Sprinter jako dilna, v nem silnej starsi fousac. Topeni mel za 10 minut venku, a zacal.... na tyhle typy byly svolavacky, v Kovu nevedeli nic... proste to zkratim, rozebral, vymenil co slo, upravil co se melo upravit sestavil, vyzkousel, a napsal do protokolu a odjel. Od te doby topeni topi bez problemu. Celou anabazi mam schovanou a jsem schopen ji i dokazat aby mne tu nekdo neobvinil. Tot ma zkusenost .

Určitě vstříctní,ale c se týče plynu nic moc.Nespravili,naúčtovali ...ale ono je to asi těžký.Další opravář dokonce chtěl udělat opravu za 25 tis.Naštěstí to byla asi prkotina ale to spravili to ve FINASO v Brně.Jinak Laika Brno.Vypadá to že to našli .To dám třeba vědět déle.Uvidíme.Jinak Laika už má je jedno zastoupení.FINASO Litoměřice pobočka Brno.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 6 let
Děkuji všem za příspěvky.
J
jirka jnČlen
Přidáno před 5 let
Musím pochválit kluki na dílně Kov Velim dovezl jsem topení protože nechtělo chytat podařilo se zapálit třeba na popadesáté S3002P vzaly mě sebou na dílnu topení rozebraly ukázaly včem je problém byla pavučina v neužším místě hořáku vyměnily ještě radši thermo pojistku a fičel jsem za 40min domů topení chytá na škrt ,fakt vědí co dělají radost to vidět.
jakodasjakodasČlen
Přidáno před 4 roky
Maximální spokojenost jak s prací, tak s osobním přístupem. Auto mi předával pan Šlais a věnoval mi neskutečně času, aby mi vše vysvětlil, poradil a nakonec i pomohl s dalším směrováním mých začátků u obytek. Protože mi auto noc před odvezením do servisu vykradli, dal mi i tipy na zabezpečení a prodal i stejné nájezdy, co si mimo jiné zloděj odnesl.
Všem servis i pana Šlaise doporučuji a budu se velmi rád vracet!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,487 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15184 sekund | Průměrně za: 0.15184 (0) sekund | Dotazy: 100 | Použitá paměť: 1.99MB/4MB