Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 vařič s dřezem vč. pákové baterie SMEV 8821: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

vařič s dřezem vč. pákové baterie SMEV 8821

Poslední aktualizace před 6 let
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
prodám za 5499 Kč (cena včetně pákové baterie)!!! - viz obrázky ( levé či pravé provedení)

šetříte proti int. cenám cca 2 tis.!!! - možno ověřit např. zde:

http://mobilnechl...r-942.html

V případě, že máte zájem o jiný model či značku, či jiný spotřebič pro Vaši vestavbu, neváhejte mě kontaktovat.

Nabízím bezkonkurenční ceny vestavbových spotřebičů ( vč. solidního jednání)!!

Caravanman, 608 933 495, email: caravanman@seznam.cz
Upravil caravanman dne 18.01.2018 14:02, před 6 let
caravanman Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
dala by se sehnat nějaká varianta s dvěma hořáky, co nejužší?
VW LT 35 maxi
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
třeba Smev 911, šířka 320mm, délka 800 mm

Cena 4949 Kč + pošt.

zde je pro porovnání ceny nabídka Amazonu

https://www.amazo...B002BW9Z2Y
Upravil caravanman dne 18.01.2018 20:28, před 6 let
caravanman Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
O víkendu si to rozkreslím, aby se mi to tam vše vešlo. Možná budu ve finále potřebovat extra vařič a extra dřez. Zbývá mi plocha cca 110x 170, kam musím dostat kuchyň s lednicí a koupelnu a ještě tam projít.

Určitě bych ale chtěl spotřebiče s poklopem.
VW LT 35 maxi
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Měřil jsem to, zbývá mi tam cca 100 cm na kuchyń, potřeboval bych ale vařič s dřezem, aby se dal přilopit.

Buď samostatný vařič, který by přišel nad lednici, tj. rozměry pro skříňku lednice jsou 50x50cm a vedle užší dřez, který by měl rozměry na hloubku do 35cm a šířku také. A aby šel také přiklopit.

Nebo jsem koukal na tento: Dometic SMEV 9103301738 , jen kdyby měl obrácené uspořádání, tj. vařič vlevo. Dá se sehnat za lepší cenu?
VW LT 35 maxi
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
nad lednici by se vešel SMEV 8002 ( dva vařiče s rozměry 48x37cm) nebo Spinflo shb33071 (pravé uspoř) levé typ shb33070 - tři plotýnky ( rohové uspořádání) rozm. 48x48cm a k tomu rohový dřez Spinflo sbl3306 (levé) nebo sbl3305 ( pravé) stejný rozměr
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
ten 8002 by šel, ale ty dřezy ne, ty jsou moc velké. Pak už by byl lepší kombinace Smev 8222, ten bys uměl prosím sehnat? Dřez vpravo.
VW LT 35 maxi
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
normálně nabídce není. Pokud máš ale vážný zájem, pak by asi nebyl problém ho objednat. Další info prosím na email nebo po tel. Díky
allfaallfaČlen
Přidáno před 6 let
Co Dometic MO9722R (Dometic SMEV 9722)?
Upravil allfa dne 04.02.2018 10:59, před 6 let
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
skladem je pouze smev 9222
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Ten tedy je? Vařič má na jaké straně?
VW LT 35 maxi
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
smev 9222 s dvěma hořáky je skladem v pravém provedení. To znamená, že dřez s vod. baterií je vpravo. Cena včetně baterie činí 8449 Kč. Pokud by jsi chtěl levé provedení, pak by se muselo objednat.
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Ano, to chci, vařič vlevo. To je včetně baterie a odtoku? Více třeba do sz, kam mám poslat zálohu. Díky
VW LT 35 maxi
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
sz
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Cibi, caravanman, allfa

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,183,549 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24610 sekund | Průměrně za: 0.2461 (0) sekund | Dotazy: 109 | Použitá paměť: 2.03MB/2MB