Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Činnost generátoru Trumatic: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Činnost generátoru Trumatic

Poslední aktualizace před 6 let
K
kutil1Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, jsem na výjezdu a topím 3.den. Když má horké topení kvůli regulaci v provozu jen plamínek, začne cvakat generátor. Musím přidat ovladačem na topení, aby kromě plamínku i blaflo topení, pak to přestane cvakat.
Čím to může být?
Provizorně bych mohl odstranit tak, že vytáhnu baterii.
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
Neviem to isto ale tuším že už o tom tu bolo písane v niektorom vlákne.Myslím že by stačilo pozrieť ukostrenie tej krabičky kde máš baterku za pokus to stojí:)
S pozdravom Lubo
K
kutil1Člen
Přidáno před 6 let
Děkuji za reakci. Já nevím, jak to přesně funguje, díval jsem se na to se sundaným krytem topení.
Ten ovládací knoflík je vpravo a ten generátor na 2 tužkové je vlevo. Do toho generátoru vedou 2 vodiče z toho ventilu, co je vpravo. Při otočení toho ovládacího knoflíku z nuly na stupnici, začne cvakat. Při zmáčknutí se zažehne plamínek, stále to cvaká. Když uvolním zmáčknutý knoflík, blafne naplno topení a přestane to cvakat.

Pak po třeba hodině hoří jenom plamínek a začne to cvakat. Při zmáčknutí blafne plyn a přestane to cvakat. Za chvilku zase cvaká. Musím přidat ovládací knoflík na vyšší hodnotu a je to chvíli OK. Takto se to opakuje až do přidání na max, ale po chvíli zase cvaká.
V noci zhasl i plamínek, plyn mám, normálně se vaří.

Poradíte?
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
https://www.carav...;pid=52774
Tak skús toto vlákno možno ti pomôže.
S pozdravom Lubo
K
kutil1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

lubodano napsal:

https://www.carav...;pid=52774
Tak skús toto vlákno možno ti pomôže.


Díky za odkaz, pročetl jsem. Mám na horách trochu problém s netem, proto jsem nemohl prohledat linky.
Jak jsem psal, má to ještě jeden problém. Byl jsem lyžovat a manželce to odpoledne, když to dala na čtyřku, chcíplo. Zase jsem to teď nahodil a jestli to vydrží do rána a nezmrzneme, tak se to pokusím doma nějak rozebrat, proklepat, atd.
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
Inač je aj na yutube veľa návodov na opravu ale ked máš problém s netom a pokial to nevydrží do rána,no už ostáva len dať si niečo do žily ako sa hovorí a túliť sa k sebe lebo aj to má svoje výhody však?!c
S pozdravom Lubo
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: lubodano, kutil1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,673,832 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24698 sekund | Průměrně za: 0.24698 (0) sekund | Dotazy: 68 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB