Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ducato kod motoru: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ducato kod motoru

Poslední aktualizace před 6 let
madmax1200madmax1200Člen
Přidáno před 6 let
Dobrý den, resim vymenu trysek vstrikovacu.... Bohužel dle původních vyndanych se nemuzu ridit. Protoze vubec neodpovídají typu motoru, ktery je sice zapsaný v TP a i na hlinikovem štítku v motorovem prostoru na karoserii.
Dle tp se jedna o 2,5 td 8140.27.......v Ducatu 290.r.v.93.
Poradil by nekdo, kde hledat kod motoru na bloku motoru? DEKUJI
Fiat Hobby 600 2.5TD,Opel Arena 2.5D,Renault Trafic 2.1D,MB W 124 2.5D,Fiat Ducato 230 2.8D ..... neni nad stare dehtové astmatiky :-P
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj mam uplne stejny motor co pises taky rok 1993. A trysky co jsem kupoval jsou DLLA 150P 205 BOSCH a nejlevneji kde jsem je nasel na internetu je tady :_

http://www.pragop...-205-BOSCH

Jinak kod motoru mas vyrazeny zezadu nad alternatorem presne v miste kde ti vede ta zelezna trubka od vodni pumpy tesne pod svodama vyfuku a bez vyndani motoru ci krkolomneho odstraneni te trubky to neprectes..... viz priloha. Jestli to vyctes bez vyndani motoru budes Houdini !n

Snad jsem pomohl :_
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
madmax1200madmax1200Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Citovat

floridan79 napsal:

Ahoj mam uplne stejny motor co pises taky rok 1993. A trysky co jsem kupoval jsou DLLA 150P 205 BOSCH a nejlevneji kde jsem je nasel na internetu je tady :_

http://www.pragop...-205-BOSCH

Jinak kod motoru mas vyrazeny zezadu nad alternatorem presne v miste kde ti vede ta zelezna trubka od vodni pumpy a bez vyndani motoru ci krkolomneho odstraneni te trubky to neprectes..... viz priloha

No tak to si delas pr.... S tim umístěním cisla.... Takze jak to resi na evidencce.... Mrknou na stitek a serou na to? Mam zalusk tam supnout 2,8 tddi 90 kw

Automatické sloučení 15.01.2018 21:27:
Jo kamoska co ma autodily mne tam dle katalogu zase cpala tyhle http://eshop.svet...0p85-firds
Fiat Hobby 600 2.5TD,Opel Arena 2.5D,Renault Trafic 2.1D,MB W 124 2.5D,Fiat Ducato 230 2.8D ..... neni nad stare dehtové astmatiky :-P
Upravil madmax1200 dne 15.01.2018 22:27, před 6 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Ano presne tak to resej, foti se jen stitek co mas vepredu na hrane cela. Delej jak myslis ;-) spatnosti ti radit nebudu ale ja sam mam v TP chcipaka 1,9D :D

Jinak s 2,8idTD 8140.43 bacha, nevejde se ti tam to turbo, je to obr a musel bys vyriznout u nohou spolujezdce kulatou diru a privarit tam otocenou misu na salat aby se veslo :he

Jinak je to turbo velky a ma pomaly nabeh takze to auto "netahne vocpoda" ale takovej motor 2,5TDI Sofim 8140.47 jo ten by se mi libil :g 85kW by bylo dostacujicich

Dan
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
madmax1200madmax1200Člen
Přidáno před 6 let
Jj, ten me taky napadl..... Predpokladam, ze je treba ho vymenit vcetne prevodovky
Fiat Hobby 600 2.5TD,Opel Arena 2.5D,Renault Trafic 2.1D,MB W 124 2.5D,Fiat Ducato 230 2.8D ..... neni nad stare dehtové astmatiky :-P
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

madmax1200 napsal:

Jj, ten me taky napadl..... Predpokladam, ze je treba ho vymenit vcetne prevodovky


Neni a to je to kouzlo prave. Bloky motoru Sofim 8140.67 .27 .47 jsou stejne, Takze na to pasuje jak stara prevodovka z hranace tak novejsi.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
BeranBeranČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

floridan79 napsal:

Ahoj mam uplne stejny motor co pises taky rok 1993. A trysky co jsem kupoval jsou DLLA 150P 205 BOSCH a nejlevneji kde jsem je nasel na internetu je tady :_

http://www.pragop...-205-BOSCH

Jinak kod motoru mas vyrazeny zezadu nad alternatorem presne v miste kde ti vede ta zelezna trubka od vodni pumpy tesne pod svodama vyfuku a bez vyndani motoru ci krkolomneho odstraneni te trubky to neprectes..... viz priloha. Jestli to vyctes bez vyndani motoru budes Houdini !n

Snad jsem pomohl :_


Včera jsem byl na TK,vyfotili jenom VIN a štítek,v protokolu mám napsáno: Typ motoru nezjišťován-hustá zástavba motorového prostoru.Podle měření emisí souhlasí.
Takže u auta které ještě nemá při měření emisí připojenou ŘJ to zřejmě odbudou jenom zápisem o husté zástavbě.:g
Samotář
madmax1200madmax1200Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Beran napsal:

Citovat

floridan79 napsal:

Ahoj mam uplne stejny motor co pises taky rok 1993. A trysky co jsem kupoval jsou DLLA 150P 205 BOSCH a nejlevneji kde jsem je nasel na internetu je tady :_

http://www.pragop...-205-BOSCH

Jinak kod motoru mas vyrazeny zezadu nad alternatorem presne v miste kde ti vede ta zelezna trubka od vodni pumpy tesne pod svodama vyfuku a bez vyndani motoru ci krkolomneho odstraneni te trubky to neprectes..... viz priloha. Jestli to vyctes bez vyndani motoru budes Houdini !n

Snad jsem pomohl :_


Včera jsem byl na TK,vyfotili jenom VIN a štítek,v protokolu mám napsáno: Typ motoru nezjišťován-hustá zástavba motorového prostoru.Podle měření emisí souhlasí.
Takže u auta které ještě nemá při měření emisí připojenou ŘJ to zřejmě odbudou jenom zápisem o husté zástavbě.:g

Diky za poznatek a prispevek.... Mnohym pomohl
Fiat Hobby 600 2.5TD,Opel Arena 2.5D,Renault Trafic 2.1D,MB W 124 2.5D,Fiat Ducato 230 2.8D ..... neni nad stare dehtové astmatiky :-P
Spajky007Spajky007Člen
Přidáno před 6 let
Na STK baterkou a zrcátkem na kanále to snad technik přečetl ale těch sprostejch slov.
Škoda Superb II combi 4x4 + Fendt 410
Slávek-Petra-Zdenda
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Spajky007, madmax1200, Beran, floridan79

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,679,702 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23590 sekund | Průměrně za: 0.2359 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.92MB/2MB