Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Oravice: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Oravice

Poslední aktualizace před 6 let
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Chystáme sa cez víkend 19-21.1. na Oravice ma niekto skusenost ?
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Michal Levice napsal:

Chystáme sa cez víkend 19-21.1. na Oravice ma niekto skusenost ?
Byl jsem tam mockrát,naposled loni,vše je OK,je tam i termál.Napiš jak letos,co je nové atd.:_
V
Vendula12Nováček
Přidáno před 6 let
Zákaz nočního stáni na hlavním parkovišti,značka zakazu pro obytne a karavany hlída agentura a po 22 Vás vyženou.Informace tento víkend
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vendula12 napsal:

Zákaz nočního stáni na hlavním parkovišti,značka zakazu pro obytne a karavany hlída agentura a po 22 Vás vyženou.Informace tento víkend
Dík za info,kam jste přejeli? dík pepa
librilibriČlen
Přidáno před 6 let
Byli jsme na podzim pouze osobním autem, ale byla změna, parkoviště vydlážděné a hned za betonovýma zábranama byla odbočka vlevo a na místě,kde se vždy stávalo (dole u cyklostezky) bylo pár míst na staní karavanu. byly obsazené, když jsme odjížděli kolem 21 hod. Jinak se dá stát vedle parkoviště u nové salaše cca 60 m před parkovištěm termálu. Loni jsme tam stáli dvě noci.
Libor + Šárka + pes
V
Vendula12Nováček
Přidáno před 6 let
Vedle druhé parkovistě pro autobusy je velká skládka dřeva tak nevím přes týden jak to funguje.

Automatické sloučení 15.01.2018 21:00:
Jo a tam vlevo už je asfalt a patří to k tomu zákazu my tam stali a byli vyhnáni po 22
Upravil Vendula12 dne 15.01.2018 22:00, před 6 let
J
JaninkaČlen
Přidáno před 6 let
Je tam krásný kemp s novým soc. zařízením a nemusíš řešit kdy tě kdo
vykopne
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Janinka napsal:

Je tam krásný kemp s novým soc. zařízením a nemusíš řešit kdy tě kdo
vykopne

Dakujem my teda pôjdeme do kempu
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
Z
zdenekzvNováček
Přidáno před 6 let
kemp je otvorený celoročne?
J
JaninkaČlen
Přidáno před 6 let
Ano celoročně
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Já nepotřebuju žádné sluźby kempu,mohu u vás (asi Janinka) jen parkovat a platit jen za parkování?Pokud ano budu u vás týden i déle.
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Já nepotřebuju žádné sluźby kempu,mohu u vás (asi Janinka) jen parkovat a platit jen za parkování?Pokud ano budu u vás týden i déle.
Ahoj,přesně tak,zaparkuji večer a ráno vyjedu lyžovat,zaplatim klidně jako za STLP-to by bylo super-rozumné,Měl jsem v plánu na jarní prázdniny -lyžovačku v tomto středisku,asi to změním -parkování za 20 e v kempu je pro mě velký luxus..:_
J
JaninkaČlen
Přidáno před 6 let
Jo to je jasný, každý si zaparkuje kde mu to vyhovuje a za kolik chce. Já tady přece nikomu nic nevnucuju. Tazatel se ptá já odpovím, poradím a tím to končí. Pokud Vám to nevyhovuje Vaše věc.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Jasně Janinko .Já jen chci upozornit kolegy, že tam kde jsem parkoval 40cet let zdarma a bez problémů už to nejde.Tím myslím Oravici.Ať nejsou nepříjemně překvapeni.Osobní zkušenost z loňského podzimu.
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
zemanekpetr:
Bohužel se takové věci stávají.
Mě třeba loni dost naštvali v Meersburgu, kde se chtěla paní máma podívat na pár míst, kde před lety byli ještě s obytnou avií. V celém měste zákaz vjezdu pro obytňáky na úplně všech parkovištích. Jediná možnost je na horním konci města, kde jsou vedle sebe 3 STPL s jednotnou cenou 11€ na den. Vzhledem k tomu, že jsme chtěli zůstat tak 2-3 hodiny a potom jet dál, tak se nám to zdálo dost. Parkovné jsme chtěli zaplatit i jsme se ptali dole ve městě, ale hlídači nás vyhodili, že máme jet na STPL. Zajímavé bylo, že autobusy jim tam nevadily. Vzhledem k tomu, že ta cena byla taková, už se blížil večer a ještě by jsme museli jít pěšky k hradu a k přístavu přes celé město, tak jsme pokračovali dál, do našeho cíle pro ten den.

Ps. omlouvám se za OT
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Já v Oravicích jsem velice často ! Nejprve jsme nocovali na parkovišti nového termálu. Když tam taky karavanisté začali dělat bordel, je tam zákaz. Taky jsme chvíli nocovali dole na bývalém parkovišti autobusu, do výstavby chaty. Teď nocujeme na parkovišti u starého termálu, pod kempem. Už jsem tam 3. měsíce nebyl. Nebo večer vyrazíme a přespíme u termálu v Chocholově, nebo přímo v Zakopaném, máme tam už své místo.
Je to moc špatné, že někteří karavanisté nám dělají špatnými skutkly, špatné jméno.
To samý bylo ve Velkém Mederu, 6 let jsme nesměli na parkoviště u termálu. Ptal jsem se proč ? Karavanisté ná vylévali vodu pod sebe a záchod do křoví. Tak pak se divíte, že nás dávají do jednoho pytle.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
O
opavaciČlen
Přidáno před 6 let
Nikdy jsem v Oravici nebyl, ale zrovna na letošní zimu jsem ji měl v plánu. Dá se prosím nějak rozumně dostat z kempu na lanovku na lyžích a lyžácích? Holt s prckama to jde hůře a autem se mi přejíždět nechce.
Elnagh Nobelart A900g
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
je to kousek, ale přes silnici. Na lyžích asi ne, v lyžácích snad, děti dle kondice.
P
petakČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, z kempu je to k lanovce asi 500 metrů, musíte přejít silnici, takže na lyžích to asi nepůjde, ale
v lyžákách ano.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
PetrD a Vasu:já si nestěžuju jen konstatuju.Dnes jsou na celém P Oravica kamery tak i ten "bordel"který dělají všichni (autobusáci,osobáci ,kempaři atd)je pod kontrolou.Taky mám mìsta kde odjedu,chtěl jsem jen informovat né řešit.Sovensko je pěkné pro mě tam, kde není komerce.Ale na místní kemp jsem slyšel jen pozitiva dokonce od svého syna který tam byl loni.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,006,497 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24315 sekund | Průměrně za: 0.24315 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.31MB/2MB