Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Maroko - aktuální situace: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Maroko - aktuální situace

Poslední aktualizace před 4 roky
I
AnonymČlen
Přidáno před 6 let
Jsme (2 dospělí a dvě malé děti s obyt autem) momentálně ve Španělsku a přemýšlíme o výletu na cca týden severozápad Maroka.
Máte někdo aktuální informace, především ohledně bezpečnosti?

A jedna technická, mají v Maroku LPG stanice? Mám Alugas.
pedapedaČlen
Přidáno před 6 let
Sledoval jsem celý listopad jedny švýcary v Maroku-chystáme se tam už druhý rok a bohužel zatím nám štěstí nepřeje,ale letos :-).....resume dle švýcarů-nejbezpečnější stát, je to ryze policejní stát kdy policie fakt hlídá,neotravuje, neprudí....nafta 0,83Euro/Litr, 100DH=10Euro, kemp 5-8 Euro/noc/auto, voda=pumpy nebo kemp

LPG stanice v Maroku nejsou....údajně někteří majitelé kempů dokážou tvoji lahev nějak někde nechat naplnit, načteno mám dost, ale nikdo nepotvrdil osobně
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj,
minulý týden jsme byli v Maroku. Chtěl jsem mapovat pro případný delší pobyt obytkou. Musím konstatovat, že Maroko je pro kampery R Á J . Všude možnost parkovat nebo využít množství campů. U velkých benzínek možnost servisu. Potkali jsme opravdu stovky obytných aut. Samozřejmě nejvíc frantíků, ale i nory, holanďany a němce. Nevím o možnosti plnění lahví ale možnost koupě či vyměnit je na každém rohu. I kvalita silnic nás překvapila, a to příjemně. Najeli jsme s osobákem asi dva tisíce km. Ne všude bychom obytkou jeli, ale i v kaňonech jsme potkali desítky aut a byly tam kempy. Další z možností je využití tamních autopůjčoven. Například v Marrakeši to je ZigZag. Napadlo nás, že třeba zalevno letět do Maroka a tam pojezdit a zase nazpátek. Všechny možná odrazuje těch 3+3 tis km nájezd. Mě teda i z časových důvodů. Maroko stojí o to navštívit.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
D
Duro103Člen
Přidáno před 5 let
Dobry den.

Zigzag je požičovňa?

Pozeral som to ale nič som také nenašiel.

Ďakujem
TivatTivatČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

peda napsal:

Sledoval jsem celý listopad jedny švýcary v Maroku-chystáme se tam už druhý rok a bohužel zatím nám štěstí nepřeje,ale letos :-).....resume dle švýcarů-nejbezpečnější stát, je to ryze policejní stát kdy policie fakt hlídá,neotravuje, neprudí....nafta 0,83Euro/Litr, 100DH=10Euro, kemp 5-8 Euro/noc/auto, voda=pumpy nebo kemp

LPG stanice v Maroku nejsou....údajně někteří majitelé kempů dokážou tvoji lahev nějak někde nechat naplnit, načteno mám dost, ale nikdo nepotvrdil osobně


Ahoj, kdyby vám to letos nevyšlo, tak my bychom se třeba příští rok přidali.
Letos už máme v plánu Norsko.
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj,
Zigzagcamper.com
Nenašel jsem ceny, ale jako první počin???
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
pedapedaČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Tivat napsal:

Citovat

peda napsal:

Sledoval jsem celý listopad jedny švýcary v Maroku-chystáme se tam už druhý rok a bohužel zatím nám štěstí nepřeje,ale letos :-).....resume dle švýcarů-nejbezpečnější stát, je to ryze policejní stát kdy policie fakt hlídá,neotravuje, neprudí....nafta 0,83Euro/Litr, 100DH=10Euro, kemp 5-8 Euro/noc/auto, voda=pumpy nebo kemp

LPG stanice v Maroku nejsou....údajně někteří majitelé kempů dokážou tvoji lahev nějak někde nechat naplnit, načteno mám dost, ale nikdo nepotvrdil osobně


Ahoj, kdyby vám to letos nevyšlo, tak my bychom se třeba příští rok přidali.
Letos už máme v plánu Norsko.


Ahoj....nám už to loni (červenec/srpen 2018) vyšlo a Maroko moooc doporučuji.....stále ho sleduji a tiše závidím všem co můžou jet na 2-3 měsíce teď v zimě.....

....neodpustím si poznámku....máme za sebou zmiňované Maroko, v říjnu 2018 Turecko a teď v únoru Jordánsko,Palestinu a Izrael (to samozřejmě letecky a auta z půjčovny).....a musím konstatovat, ač nejsem ten "sluníčkář", že arabové suuupppeeeer....jsem upřímně zklamanej s chováním křesťanů a obzvlášť židů na území těchto států....how-dál to komentovat nebudu :-)

@Tivat.....letos plán nemáme, ale sem "magor" a asi zítra objednám ten trajekt na Island-ten je taky na tom buketlistu :-))))

Mějte se!
M
MarianMČlen
Přidáno před 4 roky
A kdo by se tam chystal příští rok,na kolik přide trajekt-
TivatTivatČlen
Přidáno před 4 roky
Jak už jsem psal, pro nadcházející rok uvažujeme o cestě do Maroka. Kdy je nejlepší tam jet, aby nebylo moc horko?
janvasjanvasČlen
Přidáno před 4 roky
Jedeme už potřetí , dle nás optimální doba leden až duben, ale lze i od října...
Teploty přes den od 20 výš, v noci podle místa i k nule. Ale určitě doporučujeme
M
MarianMČlen
Přidáno před 4 roky
muzes prosim popsat cestu trajekt,a kde si se tam pohyboval nejake foto kempu

Sloučené 18.12.2019 11:51:
Prosim ty co už tam byli můžete přiložit pír fotek sem,Díky moc.
Carlos-zrxCarlos-zrxČlen
Přidáno před 4 roky
my byli ve střední části koncem května, v noci tričko, přes den dost vedro...když to bude moc, jeď na pobřeží, tam je klidně o 10-15 stupňů méně
Carlos-zrx Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
MarianMČlen
Přidáno před 4 roky
Tak,kdo sem přidá fota z cesty po Maroku ?A zároven nové zážitky a doporučí nám nejlepší kempy ?

Sloučené 20.12.2019 06:14:
Ahoj můžeš popsat cestu a doporučit nějaké kempy
Carlos-zrxCarlos-zrxČlen
Přidáno před 4 roky
Kempy nevím, nebyl jsem svým autem. Letěli jsme do Marrakeše a půjčili si osobák..Určitě je ale zážitek vesnička Imlil ve výšce 1800, odtud se chodí na treky na nejvyšší horu.
janvasjanvasČlen
Přidáno před 4 roky

MarianM napsal:

@MarianM - Tak,kdo sem přidá fota z cesty po Maroku ?A zároven nové zážitky a doporučí nám nejlepší kempy ?

Sloučené 20.12.2019 06:14:
Ahoj můžeš popsat cestu a doporučit nějaké kempy


Nejdou mi nějak přidat fotky, pošli mi přes SZ svůj mail, pošlu ti jich pár.
Honza
janvas Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 4 roky

janvas napsal:

@janvas -
Nejdou mi nějak přidat fotky, pošli mi přes SZ svůj mail, pošlu ti jich pár.
Honza

Přidej je do fotogalerie, tam by neměl být problém. Maroko je moc zajímavé: https://www.carav...alerie.php
Nebo mi je pošli na email info@caravan24.cz
Díky.LikeWink

Sloučené 20.12.2019 09:48:

peda napsal:

@peda -
LPG stanice v Maroku nejsou....údajně někteří majitelé kempů dokážou tvoji lahev nějak někde nechat naplnit, načteno mám dost, ale nikdo nepotvrdil osobně

Jeden úlovek bych měl:Wink
https://www.carav...tpl_id=455

Sloučené 21.12.2019 10:56:
Koupit jejich plynovou lahev a tu měnit, se mi jeví jako dobrý způsob jak vyřešit plyn v Maroku.Like

Sloučené 21.12.2019 11:47:
Super fotky: Like https://www.carav...i_id=46585
Upravil Fun dne 21.12.2019 11:47, před 4 roky
P
Pista55Nováček
Přidáno před 4 roky
Radi by sme pocestovali Marokom. Hľadáme spolucestujúcich taktiež na autokaravane, sme manželia vo veku 60+ a máme Californiu.
janvasjanvasČlen
Přidáno před 4 roky
Sloučené 21.12.2019 10:56:
Koupit jejich plynovou lahev a tu měnit, se mi jeví jako dobrý způsob jak vyřešit plyn v Maroku.Like

Lze koupit plyn ruzných firem, nejrozšířenější je TISSIR GAZ, ten koupíte skoro všude. Pozor, v Maroku je v bombách převážně jenom BUTAN!
M
MarianMČlen
Přidáno před 4 roky
Kdyz ti vyjde pridej letosni fota po Maroku
K
kutil1Člen
Přidáno před 4 roky
[quote name=Carlos-zrx post=281008]@Carlos-zrx - Kempy nevím, nebyl jsem svým autem. Letěli jsme do Marrakeše a půjčili si osobák..Určitě je ale zážitek vesnička Imlil ve výšce 1800, odtud se chodí na treky na nejvyšší horu.[/quote]

Ahoj, jaké máš zkušenosti s půjčením auta právě tam?
Budeme tam začátkem února a rozmýšlím se, jestli půjčit.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: MarianM, janvas, Pista55, Fun, Carlos-zrx, Tivat, peda, idolezal, Dasa a Jirka, Duro103, kutil1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,027,465 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.35002 sekund | Průměrně za: 0.35002 (0) sekund | Dotazy: 150 | Použitá paměť: 2.35MB/4MB