Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 For Caravan 2018: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

For Caravan 2018

Poslední aktualizace před 6 let
E
EsperoČlen
Přidáno před 6 let
Byl jsem tam se synem, na rozdíl od vás jsme jeli tak, že auto jsme nechali v Praze na Stodůlkách a pak už pokračovali metrem. Nepotřebovali jsme nejen parkovací, ale vůbec žádné karty. Přímo tam mě skolila chřipka, vrátil jsem se s horečkou, byl tam velmi špatný vzduch, myslím, že to přispělo k celkové nepohodě. Byl jsem dost zklamaný. Doplňkového vybavení a prvků pro interiery minimum. Už taky nevystavují firmy, které do klasických dodávek dělají vnitřní vestavby na míru nebo přání zákazníka. Takže většina expozice patřila prodejcům obytňáků, neboli stále totéž v lišících se provedeních povrchu nábytku a křesel. Počáteční cena kolem 1,3 mil. Nejvvyšší jsem ani nehledal, asi tak kolem 4 mil. Spíš jsem se podíval na to vnitřní vybavení z pohledu výrobců a je tam jednoznačná snaha používat nejdražší řešení i tam, kde pro ně není vhodné místo-třeba důsledně aplikované do prostoru otevírací dvířka skříněk zabírají místo a vyžadují vyšší pracnost i materiálovou nákladovost oproti třeba šoupačkám, které prostor nezabírají při otevření a nepotřebují panty a jiné spojovací prvky, i když by to asi nebylo prvoplánově tak estetické. Přehršel těžké vysoce aglomerované dřevotřísky, náchylné na otřesy. Ovšem designové provedení z fabriky je na nejvyšší úrovni, ovšem neměl by být řešen primárně jen design, ale i funkčnost a ekonomie výroby. To by šlo proti zájmům výrobců - kupce pokud možno odrbat co nejvíce.
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 6 let
Tak jsme se podívali a musím říct, že to co mám, nám bude dlouho stačit. Doba lehkých karavanů je pryč, všechno 1200 a výš. No a karavanové městečko zaplněné tak z poloviny, nevím kam se poděli registrace.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
J
JagrovciČlen
Přidáno před 6 let
Byl jsem v Karavanové městečku od pátku poledne do neděle cca 10 hod. a po celou dobu byla větší část plochy prázdná!
Opravdu by stálo za to najít nějaký lepší způsob rezervace na příští roky.
Jaroslav, Zdena a Nikolka (59/72/00)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,041,532 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14854 sekund | Průměrně za: 0.14854 (0) sekund | Dotazy: 54 | Použitá paměť: 1.67MB/2MB