Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 For Caravan 2018: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

For Caravan 2018

Poslední aktualizace před 6 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Pro zájemce dávám na vědomí, že před chvílí byla spuštěna registrace do "Karavanového městečka".
http://forcaravan...8CKO--2080
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
F
ferdasanČlen
Přidáno před 6 let
Nebudou nějaké volné vstupenky-měl bych zájem o 2 ks.Díky
pilinispilinisČlen
Přidáno před 6 let
Koukám že už se platí vstupné
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Obsazeno. To byl fofr.:o
Fun
Smile
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
To snad nééé? ja tam chci taky :|
Mela to byt premiera pro naseho novyho malinkatyho karavanistu :o Jeho prvni kempovani na akci o karavanech aby si rychle zvykal...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 15.01.2018 14:00, před 6 let
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let
Klasika v Praze... Registrace na parkování, pak tam přijedeš a více než půl parkoviště je prázdné... Nějak jim nedochází, že mnozí tam jedou jen na jednu noc, ne na celý víkend. Amatéři!
J
Jarda36Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tomas Brabec napsal:

Klasika v Praze... Registrace na parkování, pak tam přijedeš a více než půl parkoviště je prázdné... Nějak jim nedochází, že mnozí tam jedou jen na jednu noc, ne na celý víkend. Amatéři!


Nikdy se nezavděčíš všem. Spíš sa pozastavuji nad dotazem ,, to se budou platit i lístky" Naopak spíš jsem udiven , že se vstup dříve neplatil. Nikde jsem ve světě na žádné výstavě nezažil - vstup zdarma. Naposledy v Lipsku ( většina zná) parkovací plocha sice velká , ale placená, vstup také nebyl zdarma.
Upravil Jarda36 dne 15.01.2018 17:44, před 6 let
F
ferdasanČlen
Přidáno před 6 let
Jarda36-ta možnost tady poslední roky byla,tak proč ji nevyužít.Ty sám jsi tady dával na tuto možnost odkaz.Dostal jsem přidáno,tak si holt vstupenku koupím.
J
Jarda36Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

ferdasan napsal:

Jarda36-ta možnost tady poslední roky byla,tak proč ji nevyužít.Ty sám jsi tady dával na tuto možnost odkaz.Dostal jsem přidáno,tak si holt vstupenku koupím.


ano proti tomu nic nemám jen jsem podotknul, že se někdo může podivit nad tím , že si bude muset koupit lístek.
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj Všem,

rád bych Vás poprosil, kdyby jste náhodou někdo NEMOHL jet do KARAVANOVÉHO MĚSTEČKA, jestli by jste mi nepřenechali parkovací místo v karavanovém městečku.

Předem Vám moc děkuji za ochotu :-)

S pozdravem Vlastik :-)
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
MTSMTSČlen
Přidáno před 6 let
No tak letos bez nas, jsem to nestih
:x
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

MTS napsal:

No tak letos bez nas, jsem to nestih
:x


Poslal jsem SZ :_
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

MTS napsal:

No tak letos bez nas, jsem to nestih
:x


Také jsem přišel pozdě, doufejme, že ze 180 míst nebude obsazena pouze polovina - v tom lepším případě.:x
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Ten systém registrace je dost nešťastnej. Takhle dlouho před výstavou by to mohla být jen rezervace s následným povinným potvrzením např. 5-7 dnů před výstavou a obdržením finálního poukazu. Takhle by se dostalo i na náhradníky, kteří by byli v časové posloupnosti také registrovaní, jen by neměli potvrzení rezervace z důvodu prvotní vyčerpání kapacity. Takhle už nikdo nikdy neověří, kolik lidí s již vydaným poukazem má po té delší době stále zájem a skutečně dorazí.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
NytrakNytrakČlen
Přidáno před 6 let
Taky se mi zdá systém dost nešťastný. Ne všichni chtějí jet do Prahy na celý víkend, určitě by bylo možné se na parkovišti vystřídat. :/
Pepino66Pepino66Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cattani napsal:

Citovat

MTS napsal:

No tak letos bez nas, jsem to nestih
:x


Také jsem přišel pozdě, doufejme, že ze 180 míst nebude obsazena pouze polovina - v tom lepším případě.:x


Jsme na tom podobně, rádi by jsme přijeli, ale dvě hodiny po spuštění akce už bylo pozdě....tak kdyby to snad někomu náhodou nevyšlo, rád budu náhradníkem:^
Pepíno!y+ Jana!i + :i Max
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tomas Brabec napsal:

Klasika v Praze... Registrace na parkování, pak tam přijedeš a více než půl parkoviště je prázdné... Nějak jim nedochází, že mnozí tam jedou jen na jednu noc, ne na celý víkend. Amatéři!


Nešťastný systém rezervace? :( To nemyslíte ani náhodou. Naprosto souhlasím s Tomášem:g, jsou to stále neskuteční amatéři.
Rezervace a zadarmo.... jsem zvědav kolik tam opravdu bude těch co si to takhle a s předstihem objednali. Tady v česku? Kolik pak lidí si rezervovalo více míst, i pro kamaráda nebo souseda... sice se s ním ještě nedomluvil, ale dyť proč ne, když je to zadarmo, co kdyby náhodou chtěl jet...
Při systému pošli stovku:o, budeš mít rezervaci, by to bylo ještě teď poloprázdné...

Ještě, že máme tyto stránky a že se najdou hodní lidi na tomto fóru, kteří v případě, že jim to nevyjde, tak dají rezervaci do placu, k využití ostatním....!)
VW Caddy, Hobby 400 SFe
K
komirichNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj všem, taky jsme tam chtěli a taky jsem to nestihl, tak kdyby náhodou někdo měl místo které nepotřebuje, také bych měl zájem. :|
Hobby OPTIMA ONTOUR, T65 HKM
Ssangyong Korando + Knaus Südwind 500
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 6 let
Ano, není nic jednoduššího, než si tu zanadávat, až si to tu z PVA přečtou, příště už to zpoplatní, jako všude jinde a budeme mít po "žížalkách" všichni. Možnost jsme měli všichni stejnou, tak na co si vlastně stěžujeme...
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
J
Jarda36Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Zdenek a Irena Lbc napsal:

Ano, není nic jednoduššího, než si tu zanadávat, až si to tu z PVA přečtou, příště už to zpoplatní, jako všude jinde a budeme mít po "žížalkách" všichni. Možnost jsme měli všichni stejnou, tak na co si vlastně stěžujeme...


Lépe to snad ani napsat nejde. :g:g
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,900 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25718 sekund | Průměrně za: 0.25718 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB