Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plynový uzavírací kohout - dotaz: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plynový uzavírací kohout - dotaz

Poslední aktualizace před 6 let
MirDa2MirDa2Nováček
Přidáno před 6 let
Chystáme dva spotřebiče, topení a vařič. jak jsem četl, tak by každej spotřebič měl mít svůj uzavírací kohout, za tím účelem se prodávají tyhle věci:
obrazky.trinom.org/obrazky/gc61_kohout.jpg

Pro nás by tedy připadal v úvahu tenhle dvojkohout. Nikde jsem nenašel příklad umístění takovýho kohoutu.
Prosím, kde by takový kohout měl být? Podle citu bych ho dal do místa, kde je odvětraný, např pod servisní dvířka. Mohli byste sem dát nějaké příklady, kde máte uzavírací kohouty, pokud je máte, umístěné?
MirDa
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
My je máme přístupné po otevření šuplíku na příbory, jsou zespodu na pracovní desce.
Podle mne jsem je viděl i ve skříňcě na boku.
Vzhledem k tomu že budeš dělat revizi teť nebo v budoucnu radši bych se zeptal toho kdo bude dělat revizi plynu.
U nás ti poradí STMax určitě má i nějaký materiál.
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
MirDa2MirDa2Nováček
Přidáno před 6 let
Díky za info! :-)
MirDa
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: MirDa2, gut

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,037,647 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13371 sekund | Průměrně za: 0.13371 (0) sekund | Dotazy: 55 | Použitá paměť: 1.66MB/2MB