Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Měnič napětí: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Měnič napětí

Poslední aktualizace před 6 let
FilistepFilistepČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj
nemůže mi někdo prosím poradit zda se dá pořídit nějaký měnič napětí který bude stačit na domácí klimatizaci viz foto

Děkuji
Martin
Filistep Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
Já bych si do svýho auta osadil Victron Energy 1600VA (montuju je).
Laciná varianta bude nějaká Carspa Sínus 2000W.
FilistepFilistepČlen
Přidáno před 6 let
Děkuji za radu,je možné poslat cenu měniče a máš nějakou zkušenost jak velké mají být baterie a délka provozu klimatizace ??

Děkuji
Martin
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
pro provoz klimy používáme zásadně LFP baterie.
počítej že sestava která funguje na baterky (měnič,klima a baterky) spolehlivě přesáhne stotisícovou hranici.
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Filistep napsal:

Děkuji za radu,je možné poslat cenu měniče a máš nějakou zkušenost jak velké mají být baterie a délka provozu klimatizace ??

Děkuji
Martin


Je to jen trocha základní fyziky, abys získal základní představu I=P/U tzn. 1200W/12Vbaterie=100A a protože nic nemá 100% účinnost tak počítej min 110A. A baterie má li např. 100Ah tak se to udává pro vybití za 20h tzn. po 20hod při odběru 5A. Pokud z ní budeš cucat 100A tak to vlivem ztrát nebude 1h ale někde okolo 0,5h. Na klimu je tedy potřeba jít rozumně s centrálou nebo přípojkou.
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
FilistepFilistepČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Děkuji za názory chtěl jsem klimatizaci protože v autě bohužel nemám, chtěl jsem jí používat za jízdy??

Martin
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 6 let
Za jízdy pokud vyřešíš zejména odvod teplého vzduchu tak pak jde o výkon alternátoru, ale cucat trvale navíc cca 100-110A z altíku - počítej že tak 50A si ještě cucá auto. Ale ve výsledku ti půjde pořád z výdechů v autě horký vzduch a větrat musíš.
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Dej si zabudovat motorovou a jeste usetris.
Najdi si tu vlakno kde jsme to probirali.
Miloš
LumajrLumajrČlen
Přidáno před 6 let
Taky jsem měl takový plán, ale upustil od toho:

https://www.carav...ost_234073
https://www.carav...ost_230594
Lumajr
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Lumajr, Garda, JardaK2, Filistep, Karel Prokop

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,033,131 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14835 sekund | Průměrně za: 0.14835 (0) sekund | Dotazy: 82 | Použitá paměť: 1.84MB/4MB