Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nadrz na vodu ATYPICKE rozmery?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nadrz na vodu ATYPICKE rozmery?

Poslední aktualizace před 6 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, potrebuji vyrobit plastovou nadrz do karavanu +/- 160 litru s rozmerama 120cm(d) x 43 cm(s) x 33cm(h) se sroubovacim reviznim otvorem uprostred nahore o velikosti priblizne 25cm s tesnenim. Diry IN (napousteni) a OUT k cerpadlu + vypousteni bych si uz domyslel sam. Takovouhle nadrz nedokazu nikde najit, nemate nekdo napad? Jsem limitovanej temahle skoro presnyma rozmerama ale zaroven tam chci vecpat samozrejme co nejvetsi. Ted tam mam 2 propojene nadrze 50 + 70 litru a maj tak pitomy rozmery ze je tam kolem docela zbytecne misto. Dik Dan
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Nech si ji od někoho kdo dělá jímky, septiky, opravy nárazníků apod. svařit z polypropylenu (PP) přímo na míru včetně držáků. Jako revizní otvor se může navařit plastové HT hrdlo se zátkou, popř. nějaké šikovně uřízlé šroubovací hrdlo z PP kanystru apod. Mám to taky tak, max. spokojenost.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
mám to taky z toho materiálu na jímky, ale nech to udělat z 10 mm má to výhodu, že se nepotí, mám odzkoušeno
Y
YonČlen
Přidáno před 6 let
Napadl me Realplast v Brodě ;-) http://www.azrealplast.cz/
Ale nemam zkušenost, jen jezdím kolem, tak vím že se jim tam válí bazény a nádrže :)
VW Sharan s postelí :-) -> T5 Multivan
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 6 let
Me delali nadrze dle vykresu ve firme JIBA-PLAST v Bystrici u Benesova. Prez zimu ti to svari kazdy bazenar
Z
ZmudovciČlen
Přidáno před 6 let
Plasty slavik ostrava, vyrabi take na miru
W
walibukČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

TomTP napsal:

Nech si ji od někoho kdo dělá jímky, septiky, opravy nárazníků apod. svařit z polypropylenu (PP) přímo na míru včetně držáků. Jako revizní otvor se může navařit plastové HT hrdlo se zátkou, popř. nějaké šikovně uřízlé šroubovací hrdlo z PP kanystru apod. Mám to taky tak, max. spokojenost.


Poprosil by som malé doplnenie informácie, je každý polypropylén zdravotne nezávadný na pitnú vodu, alebo si treba dať pozor z čoho to spravia. ?
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Nejsem žádný odborník v tomto směru, ale polypropylen (PP) a polyetylen (PET) se běžně užívají v potravinářství nebo ve stavebnictví (při rozvodech vody) coby zdraví nezávadné materiály. I přesto ale z nádrže vodu k pití stejně nepoužíváme.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: walibuk, TomTP, Zmudovci, MirekJP, Yon, floridan79, Joza

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,021,349 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16220 sekund | Průměrně za: 0.1622 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.84MB/2MB