!Zúčastněte se prázdninové soutěže!

Partner Caravan24

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Říjen 2018 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
TOPlist
Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 31

· Členové on-line: 2
jimik, Hroch

· Registrovaní členové: 11,887
· Nejnovější člen: krenda

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Pepa a Jarka
07.10.2018 18:46
Chtěli bychom tímto poděkovat LÁĎOVI za báječný sraz v Kostelci, všechno bylo super včetně i jídla a snad i pro nás objednat tam nahoře to krásné počasí. Díky Láďo,, zdraví Pepa a Jarka

jarda a danka
07.10.2018 17:44
Prodám našeho mazlíka fiat ducato1.9TD registrace 5/200 s alkovnou spaní pro 5 jízda 4, najeto 108500 cena 295000 tel.702878818

serbik54
30.09.2018 19:28
Poděbrady, prosím, která žena odložila svoji bundu a nechala ji v kempu na lavičce má ji uloženou v restauraci k vyzvednutí.

r73
29.09.2018 23:56
Zdravim, prosím o radu, kde se dá na konci října lyžovat v Rakousku a parkovat hned u sjezdovky. Díky

bydlikemevropou
26.08.2018 11:42
SVIJANSKÝ ÚJEZD Pivobraní ----- Všem, kdo má zájem.... vložili jsme fotky ze srazu na https://jedemeevro
pou.rajce.idnes.cz
/Svijany_2018/ Bobeška a Zdenda

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » TECHNIKA » Plyn/Voda
 Vytisknout diskuzi
Nadrz na vodu ATYPICKE rozmery?
Ahoj, potrebuji vyrobit plastovou nadrz do karavanu +/- 160 litru s rozmerama 120cm(d) x 43 cm(s) x 33cm(h) se sroubovacim reviznim otvorem uprostred nahore o velikosti priblizne 25cm s tesnenim. Diry IN (napousteni) a OUT k cerpadlu + vypousteni bych si uz domyslel sam. Takovouhle nadrz nedokazu nikde najit, nemate nekdo napad? Jsem limitovanej temahle skoro presnyma rozmerama ale zaroven tam chci vecpat samozrejme co nejvetsi. Ted tam mam 2 propojene nadrze 50 + 70 litru a maj tak pitomy rozmery ze je tam kolem docela zbytecne misto. Dik Dan
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)

Upravit
Nech si ji od někoho kdo dělá jímky, septiky, opravy nárazníků apod. svařit z polypropylenu (PP) přímo na míru včetně držáků. Jako revizní otvor se může navařit plastové HT hrdlo se zátkou, popř. nějaké šikovně uřízlé šroubovací hrdlo z PP kanystru apod. Mám to taky tak, max. spokojenost.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest

Upravit
mám to taky z toho materiálu na jímky, ale nech to udělat z 10 mm má to výhodu, že se nepotí, mám odzkoušeno

Upravit
Napadl me Realplast v Brodě ;-) http://www.azreal...
Ale nemam zkušenost, jen jezdím kolem, tak vím že se jim tam válí bazény a nádrže Smile
VW Sharan s postelí :-)

Upravit
Me delali nadrze dle vykresu ve firme JIBA-PLAST v Bystrici u Benesova. Prez zimu ti to svari kazdy bazenar

Upravit
Plasty slavik ostrava, vyrabi take na miru

Upravit
TomTP napsal:

Nech si ji od někoho kdo dělá jímky, septiky, opravy nárazníků apod. svařit z polypropylenu (PP) přímo na míru včetně držáků. Jako revizní otvor se může navařit plastové HT hrdlo se zátkou, popř. nějaké šikovně uřízlé šroubovací hrdlo z PP kanystru apod. Mám to taky tak, max. spokojenost.

Poprosil by som malé doplnenie informácie, je každý polypropylén zdravotne nezávadný na pitnú vodu, alebo si treba dať pozor z čoho to spravia. ?

Upravit
Nejsem žádný odborník v tomto směru, ale polypropylen (PP) a polyetylen (PET) se běžně užívají v potravinářství nebo ve stavebnictví (při rozvodech vody) coby zdraví nezávadné materiály. I přesto ale z nádrže vodu k pití stejně nepoužíváme.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.43 sekund
177,018,589 návštěv