Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Servis Bavaria: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Servis Bavaria

Poslední aktualizace před 6 let
BedynkaBedynkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
právě jsme se stali majiteli starší vestavby Bavaria Camp Pelino r.v. 2006. Samozřejmě vzhledem ke stáří počítáme s tím, že se nějakým servisním zásahům nevyhneme (i když se předchozí majitel o auto staral příkladně). Podvozek je Citroen, s tím problém není. Servis univerzálních spotřebičů typu ledníce, topení, bojler apod. se taky dá sehnat. Jen jsem nikde nedohledal, kdo tady v ČR (pokud vůbec) Bavarii zastupuje (vestavbové díly např. okna, krytky, lišty, zámky, nábytkové díly apod.). Prohledal jsem místní příspěvky a cca po r. 2012 nic. Google zklamal. Díky za info.
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let
Pilote Camping City, www.pilote.cz
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Ano hledej u Pilote uvidis tam i naprosto identicke dily okna atd i ja se tam driv obracel kdyz jsem neco na Bavarii potreboval.Kontakty uz nemam dva roky jiz vuz nevlastnim
BedynkaBedynkaČlen
Přidáno před 6 let
Děkuju všem (oběma) :-)
za info
L
liborekNováček
Přidáno před 6 let
Značka Bavaria Camp nemá s fa. Bavaria nic společného. Bavaria Camp z Untermeitingen převzala v roce 2015 fa. Knaus Tabbert GmbH. Ahoj
Upravil liborek dne 12.01.2018 11:29, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: liborek, Bedynka, ramtlah1, Tomas Brabec

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,017 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15769 sekund | Průměrně za: 0.15769 (0) sekund | Dotazy: 63 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB