Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nový karavan: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nový karavan

Poslední aktualizace před 6 let
Z
Zdenka123Nováček
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny karavanisty!

Kempování s karavanem je pro mojí rodinu už doslova závislost, vždy jsme si však karavan půjčovali. Tím se dostávám k mému dotazu. Letos nám to konečně vyšlo, a chtěli bychom si splnit náš velký sen, koupit si karavan z řady Challenger.

Přiznám se, že nevím na jaké odborné specifikace se přímo zaměřit a který je tedy nejlepší. Je jich hrozně moc! Prosím o rady.

https://skladove-...ng.cz/www/


Moc děkuji!
:)
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Že by neplacená reklama? :(
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Zdenka123 napsal:

Zdravím všechny karavanisty!

Prosím o rady.

https://skladove-...ng.cz/www/


Moc děkuji!
:)


Nezapomeň na kytaru....! :he
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Zdenko 123,když je to pro vaši rodinu závislost,tak jistě máte spoustu zkušenností a víš sama na jaké specifikace se zaměřit.Odkaz pošli především členům své rodiny.
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
[quote]Zdenka123 napsal:

Zdravím všechny karavanisty!

Kempování s karavanem je pro mojí rodinu už doslova závislost, vždy jsme si však karavan půjčovali. Tím se dostávám k mému dotazu. Letos nám to konečně vyšlo, a chtěli bychom si splnit náš velký sen, koupit si karavan z řady Challenger.

Přiznám se, že nevím na jaké odborné specifikace se přímo zaměřit a který je tedy nejlepší. Je jich hrozně moc! Prosím o rady.

https://skladove-...ng.cz/www/

Zdenko já už to tu napsal mockrát. Nelze se ti takto od pasu poradit !! Nic o tobě a rodině nevíme, nevíme věk, nevíme věk dětí, neznáme koníčky, záliby, nevíme kam chcete cestovat a co vás baví, nevíme za čím karavan budete tahat, nevíme jestli chcete karavan používat i v zimě, budete kempovat v kempech, nebo chcete i jezdit na divoko, nevíme jestli jste sportovní rodina či třeba rozměry někoho z vás můžou být takové, že vám znemožní spát na lůžku s palandou nebo jinak. Nevíme jestli jste limitováni financemi a v neposlední řadě neznáme tvůj vkus neb si myslím, že to co si kupujeme musí být nejen praktické, ale musí se nám to líbit.
Jinak za sebe - já jsem jednal o zakoupení obytného vozu v procamping a za sebe můžu říci, že přímo majitel se mne věnoval na velmi profesionální úrovni a na úrovni, kterou si jako podnikatel představuji že by měla být. Sám má něco nacestováno a myslím si, že o vozech hodně ví i jeho zaměstnanci. Udělej si tedy čas, domluv si schůzku na místě a dostaneš nejen dobrou radu co pořídit, ale vše uvidíš i v reálu a nad to není. Jinak v březnu je veletrh v Praze, nyní je veletrh ve Stuttgartu a hrozně moc se dá dočíst na těchto stránkách, které jsou podle mne k nezaplacení. Ale hlavně pokud chceš dobře poradit, tak se musíš o sobě podrobněji rozepsat tzv. svléknout do naha, bez toho je to jen plácnutí do vody a ano na někoho to může působit i jen jako reklama. Tom

Ale jinak za mne pokud by šlo o skladovku a vybírat ze skladovek a ježdění s dětmi Challenger 391 MAGEO Cruise Edition
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Tome a Zdeno,je od tebe hezké,že chceš poradit,ale věř tomu,že ani jedno slovo co jsi zde napsal si dotyčná k srdci nevezme-ani si to nepřečte......Zde není cíl radit,zde je cílem koukat na přiložený odkaz.Což se vlastně paní XYZ daří...
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Ale tak mozny je cokoliv dal jsem sanci zareagovat na muj prispevek :) to ze tu brouzdaj i prodejci je vice nez jasne .
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ramtlah1, bleriot11, Zdenka123, PetrDubi, vondracek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,025,871 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14387 sekund | Průměrně za: 0.14387 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.81MB/4MB