Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zaslaný dotaz na MDČR ohledeně aut nad3,5t: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zaslaný dotaz na MDČR ohledeně aut nad3,5t

Poslední aktualizace před 6 let
A
AlumanČlen
Přidáno před 6 let
Tome po tom tvém hezkém soupisu jak si svoje vysněné auto představuješ si myslím, že jednoduchý a levný řešení neexistuje a na MDČR bych se teda nespoléhal.
Buďto zvolíš jednoduchý řešení auto do 3,5tuny s jeho klady i zápory a nebo zvolíš drahý řešení, nějakou pěknou 5ti tunu a smíříš se s mítem.
Sám jsem zvědavý jak to vyřešíš, ale trochu mně to přijde jako by jsi chtěl secesní zámek, ale náklady na údržbu, topení a daň z nemovitosti by jsi chtěl platit jako za třípokoják v paneláku.

Automatické sloučení 10.01.2018 23:46:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Nic ve zlem, ale prijde mi, ze to moc resis.
Variant mas nekolik. Mit auto podle tvych predstav a platit myto, nebo neplatit a jezdit pretizeny s rizikem pokuty a nebo slevit ze svych pozadavku.
Cekat, ze se zmeni legislativa ?
No hlavne cas jde proti nam. Pokud chces fakt obytkou cestovat, tak neco kup a jezdi. Jezdi dokud muzes, protoze to ze muzes neni samozrejmost. To ze muzes je to nejcenejsi.:_


A teď koukám, že to pěkně napsal Jipe, nezbývá než souhlasit.

Automatické sloučení 11.01.2018 06:19:

Citovat

Aluman napsal:

Tome po tom tvém hezkém soupisu jak si svoje vysněné auto představuješ si myslím, že jednoduchý a levný řešení neexistuje a na MDČR bych se teda nespoléhal.
Buďto zvolíš jednoduchý řešení auto do 3,5tuny s jeho klady i zápory a nebo zvolíš drahý řešení, nějakou pěknou 5ti tunu a smíříš se s mýtem.
Sám jsem zvědavý jak to vyřešíš, ale trochu mně to přijde jako by jsi chtěl secesní zámek, ale náklady na údržbu, topení a daň z nemovitosti by jsi chtěl platit jako za třípokoják v paneláku.

Automatické sloučení 10.01.2018 23:46:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Nic ve zlem, ale prijde mi, ze to moc resis.
Variant mas nekolik. Mit auto podle tvych predstav a platit myto, nebo neplatit a jezdit pretizeny s rizikem pokuty a nebo slevit ze svych pozadavku.
Cekat, ze se zmeni legislativa ?
No hlavne cas jde proti nam. Pokud chces fakt obytkou cestovat, tak neco kup a jezdi. Jezdi dokud muzes, protoze to ze muzes neni samozrejmost. To ze muzes je to nejcenejsi.:_


A teď koukám, že to pěkně napsal Jipe, nezbývá než souhlasit.
Upravil Aluman dne 11.01.2018 06:19, před 6 let
J
Jarda36Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

PaMi napsal:

A kde by na to naše policie vzala technické prostředky? Vždyť nestaší vážit ani kamiony, a ty jsou pro ně mnohem lukrativnější.
Jak takové přetížení řeší obytkáři z německa, holandska, francie ... Vždyť i ti musí jezdit přetížení.


nemusí jít vždy o policii. Kousek za mým barákem staví ,,město" váhu, hned vedle kamerového radaru. Z informací ze soukromých zdrojů bude tento systém napojen na registr aut a automaticky tisknout složenky na přetížení. ( všech aut, jestli to je opravdu tak, nelituju toho. že jsem koupil auto nad 3,5t.) až se toto rozkřikne to bude slušnej příjem do městské kasy ( radar 6000přestupků za první měsíc).
M
mstrČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Jarda36 napsal:

Citovat

PaMi napsal:

A kde by na to naše policie vzala technické prostředky? Vždyť nestaší vážit ani kamiony, a ty jsou pro ně mnohem lukrativnější.
Jak takové přetížení řeší obytkáři z německa, holandska, francie ... Vždyť i ti musí jezdit přetížení.


nemusí jít vždy o policii. Kousek za mým barákem staví ,,město" váhu, hned vedle kamerového radaru. Z informací ze soukromých zdrojů bude tento systém napojen na registr aut a automaticky tisknout složenky na přetížení. ( všech aut, jestli to je opravdu tak, nelituju toho. že jsem koupil auto nad 3,5t.) až se toto rozkřikne to bude slušnej příjem do městské kasy ( radar 6000přestupků za první měsíc).


Nešířil bych městské legendy, systém vážení je u nás upraven zákonem, viz https://www.podnikatel.cz/zakony/zako...#f1733265 a automatické napojení a posílání složenek není zatím možné a vysokorychlostní vážení obytných aut taky ne.
fugasfugasNováček
Přidáno před 6 let
Téma váhy, ŘP a doložnosti se našeho projektu týká přímo životně. Vzhledem k tomu, že půjčovna Charley Tramp (pokud má sloužit svému účelu - tzn. nezávislá dovolená těžce zdravotně postižených) musí mít rozsáhlou (a těžkou) speciální výbavu, nemáme možnost "se uskrovnit". V autě musí být nástupní plošina, stropní závěsné zařízení (a tedy také na střeše nosná konstrukce) a dostatečné energocentrum. Auto si velmi často půjčují pečující matky, které se jinak na jakoukoli dovolenou vůbec nemají šanci dostat. Není pro ně tedy řešením udělat si ŘP C.
Přestože Charley Tramp je určitě jediným camperem v EU a zřejmě i na světě, budeme se snažit podpořit jakékoli řešení, které by nám pomohlo.
https://vimeo.com...
Kartouzská 14
612 00 Brno
tel.: 541 321 307
GSM: 606 161 620
ICQ: 569690958
SKYPE: leos.fucik
LinkedIn: https://www.linke...k-46190314
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,284 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15006 sekund | Průměrně za: 0.15006 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.79MB/2MB