Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 recitál Samsona / Jahelky se stáním zdarma: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

recitál Samsona / Jahelky se stáním zdarma

Poslední aktualizace před 6 let
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem. Nabídku jsem dával na FB a doplním i pro komunitu tady. Ještě je trochu volno.

Máme takový areál, kde v březnu/dubnu otevíráme mini camp ( k tomu teď nechci psát ), ale v únoru a březnu pořádám koncert Jardy Samsona Lenka a Ivo Jahelky. Vzhledem k tomu, že Samson sám jezdí bydlíkem a já tam budu taky bydlíkem a pár kamarádů přijede taky bydlíkem na koncert, tak mne napadlo oslovit skupinu a nabídnout. Pokud je tahle muzika ta co posloucháte a v únoru nemáte tip kam jet, zvu k nám. Ke vstupence je stání ( podle počasí - louka ve stávajícím kempu, nebo zpevněné stání v rámci farmy ) a elektriku zdarma. Samson hraje 17.2.2018 a Jahelka 17.3.2018. Koncerty jsou v klubovém prostředí, nic velkého, v podstatě "intimní" prostředí :-) předprodej chvíli běží, ale vlezenky ještě jsou. Víc po SZ pokud bude potřeba nebo 724391316. Je to kousek od Mělníka, www.facebook.com/... .

Automatické sloučení 12.01.2018 15:49:
Jen up infa : Samson je v podstatě vyprodaný, zbývá pár ks. Bydlíků nás bude zatím 12 potvrzených / + ještě čeká na úhradu. Jahelka je ještě trochu volno.











Citovat

Smartnumeric napsal:

Ahoj všem. Nabídku jsem dával na FB a doplním i pro komunitu tady. Ještě je trochu volno.

Máme takový areál, kde v březnu/dubnu otevíráme mini camp ( k tomu teď nechci psát ), ale v únoru a březnu pořádám koncert Jardy Samsona Lenka a Ivo Jahelky. Vzhledem k tomu, že Samson sám jezdí bydlíkem a já tam budu taky bydlíkem a pár kamarádů přijede taky bydlíkem na koncert, tak mne napadlo oslovit skupinu a nabídnout. Pokud je tahle muzika ta co posloucháte a v únoru nemáte tip kam jet, zvu k nám. Ke vstupence je stání ( podle počasí - louka ve stávajícím kempu, nebo zpevněné stání v rámci farmy ) a elektriku zdarma. Samson hraje 17.2.2018 a Jahelka 17.3.2018. Koncerty jsou v klubovém prostředí, nic velkého, v podstatě "intimní" prostředí :-) předprodej chvíli běží, ale vlezenky ještě jsou. Víc po SZ pokud bude potřeba nebo 724391316. Je to kousek od Mělníka, www.facebook.com/... .
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
Upravil Smartnumeric dne 12.01.2018 15:49, před 6 let
Smartnumeric Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Smartnumeric

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,033,530 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11158 sekund | Průměrně za: 0.11158 (0) sekund | Dotazy: 46 | Použitá paměť: 1.62MB/2MB