Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 23

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 11,466
· Nejnovější člen: Miloslav Cakl

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Zdenek a Irena Lbc
18.06.2018 15:45
Petrovi "Nožkovi" přejeme vše jen to nejlepší k dnešním narozkám! Zdraví, štěstí, dlouhá léta a stále dobrou náladu. Narozky stesti sun mavam mavam

Jergusaci 1719
13.06.2018 16:52
Ahoj vyrazime 10.7. smer Atheny nechce se nekdo pridat

cestaci
12.06.2018 14:22
Michale, děkujeme za super víkend v Komoči, velmi se nám líbilo. mavam

fun
21.05.2018 09:45
V OASE bylo s vámi moc fajn. Díky. Ok

DavidJanaNikiVendy
20.05.2018 21:14
Velké díky za zorganizování vyjezdu do Oasy v Praze moc se to povedlo a počasí také vyšlo na jedničku bylo to super

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ » Návrhy (tipy) na výjezdy
 Vytisknout diskuzi
recitál Samsona / Jahelky se stáním zdarma
Ahoj všem. Nabídku jsem dával na FB a doplním i pro komunitu tady. Ještě je trochu volno.

Máme takový areál, kde v březnu/dubnu otevíráme mini camp ( k tomu teď nechci psát ), ale v únoru a březnu pořádám koncert Jardy Samsona Lenka a Ivo Jahelky. Vzhledem k tomu, že Samson sám jezdí bydlíkem a já tam budu taky bydlíkem a pár kamarádů přijede taky bydlíkem na koncert, tak mne napadlo oslovit skupinu a nabídnout. Pokud je tahle muzika ta co posloucháte a v únoru nemáte tip kam jet, zvu k nám. Ke vstupence je stání ( podle počasí - louka ve stávajícím kempu, nebo zpevněné stání v rámci farmy ) a elektriku zdarma. Samson hraje 17.2.2018 a Jahelka 17.3.2018. Koncerty jsou v klubovém prostředí, nic velkého, v podstatě "intimní" prostředí :-) předprodej chvíli běží, ale vlezenky ještě jsou. Víc po SZ pokud bude potřeba nebo 724391316. Je to kousek od Mělníka, www.facebook.com/... .

Automatické sloučení 12.01.2018 15:49:
Jen up infa : Samson je v podstatě vyprodaný, zbývá pár ks. Bydlíků nás bude zatím 12 potvrzených / + ještě čeká na úhradu. Jahelka je ještě trochu volno.

Smartnumeric napsal:

Ahoj všem. Nabídku jsem dával na FB a doplním i pro komunitu tady. Ještě je trochu volno.

Máme takový areál, kde v březnu/dubnu otevíráme mini camp ( k tomu teď nechci psát ), ale v únoru a březnu pořádám koncert Jardy Samsona Lenka a Ivo Jahelky. Vzhledem k tomu, že Samson sám jezdí bydlíkem a já tam budu taky bydlíkem a pár kamarádů přijede taky bydlíkem na koncert, tak mne napadlo oslovit skupinu a nabídnout. Pokud je tahle muzika ta co posloucháte a v únoru nemáte tip kam jet, zvu k nám. Ke vstupence je stání ( podle počasí - louka ve stávajícím kempu, nebo zpevněné stání v rámci farmy ) a elektriku zdarma. Samson hraje 17.2.2018 a Jahelka 17.3.2018. Koncerty jsou v klubovém prostředí, nic velkého, v podstatě "intimní" prostředí :-) předprodej chvíli běží, ale vlezenky ještě jsou. Víc po SZ pokud bude potřeba nebo 724391316. Je to kousek od Mělníka, www.facebook.com/... .
Smartnumeric přiloženo následujícíobrázky:
jahelka_plakt.jpg samson_a2_final_tisk_2.jpg

Upravil/a Smartnumeric dne 12.01.2018 15:49
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.25 sekund
169,003,891 návštěv