Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jaký byste doporučili telefon ??: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jaký byste doporučili telefon ??

Poslední aktualizace před 6 let
T
tom74Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj.

Vybírám nový telefon. Mám samsung j5 2016 dual děsně mě štve.
Je plný nesmyslných aplikací, které zabírají strašně místa a nejdou převést na kartu ani odinstalovat.
Vždycky jsem měl nokii a koukám po nokii 6.
Vůbec se v dnešních telefonech nevyznám a určitě by se našel i jiný telefon a možná lepší.
Jde mi o foťák, dual sim, vnitřní pamět aspon 32gb a hlavně minimum předinstalovaných aplikací, aby tam šly nějaké stáhnout.

Díky za vaše rady Th
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 6 let
Dívej se po nečem s čistým Androidem, Nokia 6 není špatná volba. Nebo třeba Blackberry DTEK50, ten jsme měl rok a půl a bezproblému, teď mám novy Blackberry Motion a už je celkem velký, ale zase baterka 4000mAh.

DTEK50 mám na prodej, stav nového, používaný v obalu. Záruka 9 měs, cena 4000,- komplet balení s origo sil.obalem a dopravou.
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
ivoiivoiČlen
Přidáno před 6 let
Xiaomi Mi A1, čistý Android One bez bordelu a s rýchlymi aktualizáciami. Dual SIM, veľká pamäť a duálna kamera (širokouhlá aj tele optika). Rozumná cena. Dá sa kúpiť v ČR napr v Alze a pod.
http://www.mi.com/en/mi-a1/
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 6 let
Mi A1 parametrove fajn, škoda chybejiciho NFC, ale pokud nepoužívám na platby tak chybět ti asi nebude.
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
janvasjanvasČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, používám telefony Xiaomi již od typu MI2S a mužu jen doporučit. Dle mého jeden z nej telefonu na trhu.
:t
Už cesta je cíl..........
Jana a Honza
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Taky bych potřeboval pomoc s výběrem telefonu... Smart TV v autě nemám a tak bych to částečně kompenzoval propojením přes HDMI.. ale málokterý telefon tuto přípojku má. Jaký telefon by jste doporučili s HDMI?
Případně,jaký tablet s HDMI? Diky
ivoiivoiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Koralovci napsal:

Taky bych potřeboval pomoc s výběrem telefonu... Smart TV v autě nemám a tak bych to částečně kompenzoval propojením přes HDMI.. ale málokterý telefon tuto přípojku má. Jaký telefon by jste doporučili s HDMI?
Případně,jaký tablet s HDMI? Diky


Koralovci, HDMI sa v telefónoch už veľmi neobjavuje. Prešlo sa na štandard MHL https://cs.wikipedia.org/wiki/Mobile_...ition_Link kde do Micro USB v telefóne zapájaš kábel, ktorý ma na opačnej strane HDMI.
Môžno sa kukni po nejakom "smart" androidovom zariadení. https://www.aliexpress.com/item/VONTA...eLevelAB=5
Ak očakávaš prehrávač hudby, videa a nejaké hry, tak by to mohlo stačiť. Napájanie to má zvyčajne 5V. Na internet budeš potrebovať WiFi signál alebo pripojiť mobil.
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Díky za radu, můj P9 lite MHL zřejmě nepodporuje, takže budu muset koupit jiný... Pokud máte nějaký tip za rozumné peníze, budu rád :) Může být i tip na tablet, ten můj bych už i rád vyměnil...

a co se týká toho smart androidového zařízení, chápu to správně tak, že se jedná o krabičku, kterou připojím do TV HDMI konektorem, dále ji připojím někam do sítě 12 V (přes USB nebo přes klasické nabíjení přes cigaretový zapalovač), to zařízení má i dálkový ovladač a následne TV ovládám přes tento ovladač? Funguje pomocí WIFI? Tzn, pouze tam, kde mám příjem Wifi signálu? Nebo je to na sim kartu? Díky
Upravil Koralovci dne 31.12.2017 21:38, před 6 let
ivoiivoiČlen
Přidáno před 6 let
Koralovci, tieto smart TV BOXy sú malé počítače s Androidom upraveným na používanie ako multimediálne centrum.
1) áno, pripája sa cez HDMI k telke alebo monitoru
2) napájanie je štandardne cez 220V adaptér, ale vstup je často 5V/2A. Teda by sa to malo dať napájať aj nejakým 12V adaptérom alebo cez dostatočne výkonné USB.
3) zvyčajne je priložené diaľkové ovládanie. TV už veľmi neovládaš, spustíš HDMI IN a všetko riešiš cez ovládanie TV BOXu
4) Na internet potrebuješ WiFi. Obsah ktorý si tam nahráš (video, hudba, obrázky, hry) sa dá prehrávať/používať aj bez Wifi. So slotom na SIM kartu som sa ešte nestretol.
Keď som už do toho takto takto zaryl, tak odporučím, aby to zariadenie malo aspoň 2GB ram. A otravné je, že vozíš, ďalšie zariadenie. Ak budeš mať tablet s pripojením na TV, tak to ani nerieš a zober to len ako informáciu, že niečo takéto existuje.
Na YouTube určite nájdeš videá s ukážkami čo to dokáže. Napríklad https://www.youtube.com/watch?time_co...4wDMjc-Zls

Tablet, tam si musíš položiť otázku, aká veľkosť ti vyhovuje, čo musí vedieť robiť a koľko si ochotný zaplatiť :)
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 6 let
Ty TV Boxy nejsou marné. Často se na ně dá "posílat" obraz přímo z mobilu a tabletu, takže se do nich ani nemusí přímo nic nahrávat ani zapojovat. Já bych šel cestou právě TV Boxu s Androidem (na ebayi jsou už i 4GB osmijadra za nízké ceny), který udělá z obyč televize smart TV. Tablet nebo mobil mi zůstává v ruce pro komunikaci atd a přitom koukám na nějaký ten film...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mafi8, ivoi, Koralovci, janvas, Jakub Satek, tom74

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,372,538 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17640 sekund | Průměrně za: 0.1764 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.96MB/4MB