Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Poděkování: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Poděkování

Poslední aktualizace před 6 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všichni.

Tímto bych chtěl zde a veřejně poděkovat Jirkovi a Aleně (MTS) za jejich neúnavnou snahu při pomoci těm, kterým osud odepřel to co nám ostatním dal navíc, např. našeho koníčka v karavaningu, který oni nikdy nepoznají. Opět mi skromně a sami od sebe připravili velkou bednu s oblečením, které jsem rád předal tělesně postiženým lidem do ústavu ve Snědovicích. Nejsem si vůbec jist, jestli budou dárci za tuto veřejnou pochvalu rádi, ale myslím, že není vůbec špatné ukázat, že když člověk nemyslí jen na sebe, je na světě fakt docela hezky. Takže..Jirko a Aleno, nezlobte se, musel jsem :)

a všem hezký Nový rok :_
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
TomTP Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 6 let
Vyzdvihnout a pochválit někoho, kdo nemyslí jen na sebe, je v době, kdy si každý stěžuje, jak se máme špatně, jen správné. Za mě :g:^:^
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

PetrM napsal:

Vyzdvihnout a pochválit někoho, kdo nemyslí jen na sebe, je v době, kdy si každý stěžuje, jak se máme špatně, jen správné. Za mě :g:^:^


Přesně tak :^ vždy si řeknu mohlo být i hůř.
Žijeme jen jednou.
coupicicoupiciČlen
Přidáno před 6 let
Vždy mě něco takového potěší :g
obytka s alkovnou, jirka42 gábina37,david8 kuba 5 roků
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: coupici, Laky, PetrM, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,581,054 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14545 sekund | Průměrně za: 0.14545 (0) sekund | Dotazy: 63 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB