Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 centrál na dveře nástavby v klíči?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

centrál na dveře nástavby v klíči?

Poslední aktualizace před 6 let
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj! Mám obytňák na podvozku Fiat Ducato 2013. Centrál mám jen na dveřích kabiny, dálkový ovládač je součásti klíče(originál). Na klíči jsou tři tlačítka, odemknutí-zamknutí-prázdné.

Umí někdo na třetí tlačítko udělat dálkové odemknutí dveří nástavby? Chtěl bych nástavbu otevírat tímto tlačítkem, viděl jsem to u vozů Carthago... díky za rady páni Kolegové :)
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Koralovci napsal:

Ahoj! Mám obytňák na podvozku Fiat Ducato 2013. Centrál mám jen na dveřích kabiny, dálkový ovládač je součásti klíče(originál). Na klíči jsou tři tlačítka, odemknutí-zamknutí-prázdné.

Umí někdo na třetí tlačítko udělat dálkové odemknutí dveří nástavby? Chtěl bych nástavbu otevírat tímto tlačítkem, viděl jsem to u vozů Carthago... díky za rady páni Kolegové :)


Musíš napsat, jaký máš zámek na dveřích, nejlépe vložit foto...
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Foto vložím zítra, ale jedná se o poměrně rozšířené dveře se dvěma zámky( jeden nahoře,jeden dole a uprostřed dveří díra na klíč, snad mě pochopíš .
Dveře jsou prosklené a zevnitř mají integrovaný odpadkový koš.
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Koralovci napsal:

Foto vložím zítra, ale jedná se o poměrně rozšířené dveře se dvěma zámky( jeden nahoře,jeden dole a uprostřed dveří díra na klíč, snad mě pochopíš .
Dveře jsou prosklené a zevnitř mají integrovaný odpadkový koš.


Do těch by to mělo jít dodělat. Ale cenově nemám tušení.
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Nevidím v tom žádnou výhodu ba naopak když se to pokazí , jako už to tady někdo před chvíli řeší . Raději investuj do solo zámku je to lepší a horší pro zloděje .
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Laky, Koralovci, Tomas Brabec

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,037,949 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14429 sekund | Průměrně za: 0.14429 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB