Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 mýto a vozy nad 3,5t: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

mýto a vozy nad 3,5t

Poslední aktualizace před 5 let
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Ano mas pravdu a jeden byl dokonce letos v komisnim prodeji, libil se mne moc pana jsem kontaktoval ,ale jak pises doloznost 0 neslo to koupit i kdyz byl nasledne za super cenu .
A
ArchiNováček
Přidáno před 5 let
Jaké systémy placení mýtného používáte na autech těžších 3,5 tuny a kde v Česku se dají pořídit. Je nějaký univerzální systém pro celou Evropu?
Děkuji za typy.
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 5 let
To je to, kdyby byl alespon jednotnej system ale sam se podivej na kamionaky kolik maj za sklem krabicek, ze uz prez ne ani nevidi na silnici :) hlavne ze mame jednotnej system na velikost okurek, bananu a brambor :)

Automatické sloučení 31.12.2018 16:03:
Moc se omlouvam sice jsem vlakno zalozil,ale nakonec jsem po zralem uvazeni a udelani vsemoznych a nemoznych kompromisu objednal a poskladal auto do 3,5t tim padem uz jsem se o tyto veci prestal vice ci mene zajimat. Na myto,krabicky a prave vse okolo bych uz nemel nervy :) Ale jak tu lidi pisi nekomu to vadi, nekomu ne je to nejen o oenezich ale i o tom jak to kdo proste dava a nedava ten nesmysl myta pro obytky :)
Upravil ramtlah1 dne 31.12.2018 17:03, před 5 let
sipadansipadanČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Ramtla napsal:

To je to, kdyby byl alespon jednotnej system ale sam se podivej na kamionaky kolik maj za sklem krabicek, ze uz prez ne ani nevidi na silnici :) hlavne ze mame jednotnej system na velikost okurek, bananu a brambor :)


Bude, už se na něm pracuje a ještě to chvíli potrvá. Mám Eurowag, takže sleduji jen jeho nabídku, ale ostatní to budou mít pořešeno také zcela jistě https://go.eurowag.com/obu/cz/.

Jinak je dost najivní chtít jen tak jeden systém už z principu věci a historie států EU.
Všechno chce čas, nejdříve se musí dohodnout peníze o které jsde vždy zž v první řadě.
4.114683,118.628756
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 5 let
Tak snad se blejska na lepsi casy. Myslim ze se podari i myto na obytky zrusit, ale chce to cas, chce to cas, stejne jak na dostavbu D1 atd. Jsem taky optimista, jen ale ty leta mne nejak utikaji. Nezavrhuji ani, ze si opet za par let koupim petitunu tzv nikdy nerikej nikdy :)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 5 let
Blejská se a bez Kapsche, resp. rakouských mýtných návyků může být pouze lépe ....
4.114683,118.628756
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,683,234 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14662 sekund | Průměrně za: 0.14662 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB