Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 TPMS povinně: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

TPMS povinně

Poslední aktualizace před 6 let
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let
A tak to funguje..... Jinak hezký svátky všem !!!

http://www.autofo...-internetu
Upravil Majli dne 24.12.2017 18:45, před 6 let
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 6 let
Mám nepřímý systém na Yetim, za 3 roky se ozval 2x a v obou případech to byl defekt. Nic nemění na tom, že nepřímý systém sleduje jen odchylku, nepomůže udržet správný tlak. Ale náklady na zavedení nula nula nic.
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Majli napsal:

A tak to funguje..... Jinak hezký svátky všem !!!

http://www.autofo...-internetu


Hlavně že autor nepřímo píše, že je to tahání peněz z kapes motoristů. Ale že servisy to stojí zbytečně desetitisíce, to už neví...
Bylo by dobré, aby šli autoři takových článků někdy na praxi...
Zákazník si koupil novou Dachnu a chtěl zimní komplet kola,ale ne od Renaultu.To bylo přemlouvání, že to musí být od nich...
Nedivím se,r.v.2017 a nemá to hlídání tlaku?Asi žabožrouti mají evropskou vyjímku!
Hezké vánoce všem !st)
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Upravil mb dne 24.12.2017 23:43, před 6 let
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Hlavně že autor nepřímo píše, že je to tahání peněz z kapes motoristů. Ale že servisy to stojí zbytečně desetitisíce, to už neví...
Bylo by dobré, aby šli autoři takových článků někdy na praxi...
Zákazník si koupil novou Dachnu a chtěl zimní komplet kola,ale ne od Renaultu.To bylo přemlouvání, že to musí být od nich...
Nedivím se,r.v.2017 a nemá to hlídání tlaku?Asi žabožrouti mají evropskou vyjímku!
Hezké vánoce všem !Vanoce

No nevím, mám tak zvanou ,, Dachnu" a hlídání tlaku mám přímé, tj senzory v kolech, do zimáků jsem je dokoupil kolem 300 za kus, že byli origo nemuselo se nic párovat a kdyby náhodou, tak stačí podržet tlačítko na reset, asi tak nejak k těm žabožroutům, když nevíš nekritizuj.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 6 let
Taky jsem měl vagínu na kapotě bez rezervy a se senzorama v kolech měnit letní zimní kola katastrofa došlo to tak daleko že se to muselo vyřadit přes počítač a když není rezerva a jenom ta sračka na dojetí která je při větší díře úplně k ho... už nikdy více:o
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

kucmais napsal:

Citovat

Hlavně že autor nepřímo píše, že je to tahání peněz z kapes motoristů. Ale že servisy to stojí zbytečně desetitisíce, to už neví...
Bylo by dobré, aby šli autoři takových článků někdy na praxi...
Zákazník si koupil novou Dachnu a chtěl zimní komplet kola,ale ne od Renaultu.To bylo přemlouvání, že to musí být od nich...
Nedivím se,r.v.2017 a nemá to hlídání tlaku?Asi žabožrouti mají evropskou vyjímku!
Hezké vánoce všem !Vanoce

No nevím, mám tak zvanou ,, Dachnu" a hlídání tlaku mám přímé, tj senzory v kolech, do zimáků jsem je dokoupil kolem 300 za kus, že byli origo nemuselo se nic párovat a kdyby náhodou, tak stačí podržet tlačítko na reset, asi tak nejak k těm žabožroutům, když nevíš nekritizuj.


Nikdo ti tvůj zázrak nekrituzuje a tvou ješitnost obdivuji!
Záměrně jsem nepsal o jaký typ se jedná...A to co radíš by měl znát běžný uživatel vozidla.
V servisu toho musíme znát opravdu více,věř mi...např.to párování ,nemusí být nic origo.
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

V servisu toho musíme znát opravdu více,věř mi...např.to párování ,nemusí být nic origo.

Až na to že origo bylo lacinější, než ostatní, na tvou narážku ohledně ješitnosti raději nereaguju, jen si myslím své.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

kucmais napsal:

Citovat

V servisu toho musíme znát opravdu více,věř mi...např.to párování ,nemusí být nic origo.

Až na to že origo bylo lacinější, než ostatní, na tvou narážku ohledně ješitnosti raději nereaguju, jen si myslím své.
p

Omlouvám se, měl jsem napsat oddanost či hrdost ke značce !y
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
PalmosPalmosČlen
Přidáno před 6 let
Citam tuto diskusiu a rozmyslam, ci sa povinne zavedenie TPMS tyka aj dodavok. Mam Fiat Ducato r.v. 2016 a nejak som nepostrehol, ze by tam nieco take bolo. Ale necital som dopodrobna manual k autu a za dva roky pouzivania sa mi ziadna podobna kontrolka neobjavila.

Tak som teraz zneistel, ci tam nieco take nemam a ci som si tym padom nedokupoval zbytocne externy monitorovaci system, s ktorym som zatial maximalne spokojny.

https://shop.tire...-240/a-57/
Palmos
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Palmos napsal:

Citam tuto diskusiu a rozmyslam, ci sa povinne zavedenie TPMS tyka aj dodavok. Mam Fiat Ducato r.v. 2016 a nejak som nepostrehol, ze by tam nieco take bolo. Ale necital som dopodrobna manual k autu a za dva roky pouzivania sa mi ziadna podobna kontrolka neobjavila.

Tak som teraz zneistel, ci tam nieco take nemam a ci som si tym padom nedokupoval zbytocne externy monitorovaci system, s ktorym som zatial maximalne spokojny.

https://shop.tire...-240/a-57/


Fiat Ducato od r.v. 2015 to má (měl by mít) v základní výbavě, jako kterékoliv auto do 3500 kg v evropské unii. :_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

mb napsal:

Citovat

kucmais napsal:

Citovat

V servisu toho musíme znát opravdu více,věř mi...např.to párování ,nemusí být nic origo.

Až na to že origo bylo lacinější, než ostatní, na tvou narážku ohledně ješitnosti raději nereaguju, jen si myslím své.
p

Omlouvám se, měl jsem napsat oddanost či hrdost ke značce !y


A tak na konec MB sam mas Dachnu mezi obytkama, tak vis, ze i relativne lacine veci muzou dobre fungovat jejich hrdym majitelum. A to je fajn.st):^

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
JiPe, mám 5/2015 ...!) A je to Duchato
A je jedno kdo co má, ale kdo co s tím umí..!h
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 6 let
Mám starý auta, takže se o to zatím nezajímám. Ale vzhledem k tomu, že to bylo zavedeno jako povinnost, to ve mně budí odpor bez ohledu na to, jestli je to dobrá věc nebo ne.

Hlavně si myslím, že v dnešní době, kdy se automobilky primárně soustředí na kdejaké funkcionality infotainmentu, by to stejně za chvíli mělo skoro každé auto (buď v základu nebo za minimální příplatek). Tím pádem legislativa jako obvykle k hovnu.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

mb napsal:

Citovat

Palmos napsal:

Citam tuto diskusiu a rozmyslam, ci sa povinne zavedenie TPMS tyka aj dodavok. Mam Fiat Ducato r.v. 2016 a nejak som nepostrehol, ze by tam nieco take bolo. Ale necital som dopodrobna manual k autu a za dva roky pouzivania sa mi ziadna podobna kontrolka neobjavila.

Tak som teraz zneistel, ci tam nieco take nemam a ci som si tym padom nedokupoval zbytocne externy monitorovaci system, s ktorym som zatial maximalne spokojny.

https://shop.tire...-240/a-57/


Fiat Ducato od r.v. 2015 to má (měl by mít) v základní výbavě, jako kterékoliv auto do 3500 kg v evropské unii. :_




2017 už to zase nemá :-D . Ale je možný, že Maxi verze je vlastně původně 4 tuna, tak možná proto.


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
pilinispilinisČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj já si koupil tohle na Amazonu a funguje : https://www.amazo...ik%C3%A1ch
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
Y
YenkeeČlen
Přidáno před 6 let
TMPS z výroby je povinné pouze u kategorie M1 - osobní automobil. U kategorie N1- nákladní automobil toto není povinné což jsou všechny klasické plechové dodávky, pokud nemají víc míst.
PalmosPalmosČlen
Přidáno před 6 let
Citam podrobne navod k Ducatu r.v. 2016 a naozaj tam nic take nie je, cize asi bude mat Yenkee pravdu..

pilinis: na prvy pohlad to vyzera velmi podobne ako ten moj monitorovaci pristroj. Ak to naozaj funguje spolahlivo, tak za stvrtinu ceny sa to urcite oplati..
Palmos
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JiPe Highlanders, pilinis, Yenkee, jarous350, mb, Palmos, prcek61, kucmais, Majli, Jakub Satek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,893,587 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.31255 sekund | Průměrně za: 0.31255 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB