Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nový bufík: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nový bufík

Poslední aktualizace před 6 let
kajman111kajman111Člen
Přidáno před 6 let
kajman111kajman111Člen
Přidáno před 6 let
To jsem sice četl,ale Planar je taková jakási kopie Ebru ,tak toto je asi čínská kopie Planaru a jenom za 5 000kč. Před měsícem jsem koupil jetýho Eber. chvíli jel a chcípnul. Oprava bude stát asi 3-5 tis. Tak mi tohle přijde zajímavá alternativa pro "nás holé prd..e" co máme autí za 45 tis a jsme rádi za to,tak ty naše stařečky opečováváme a látáme jak se dá.
Žducháto 2,5tdi L1H1, Čmundajek ix20 1.4crdi, LMC 400SD
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
myslím, že problém těchto dovozů bude v tom, že tady nemá žádný servis a možnost náhradních dílů. Asi pojede do první závady a pak ho zahodíš - jestli to bereš s tímto vědomím, tak dobrý.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Mě se to líbí,vážně o tom uvažuji.Do karavanu v řádu 40 tis,mě to přijde ok.Pořád řeším levný topení na pár akcích bez elektriky.Pořízení topení za cca 5 tis,když ho použiju 10 nocí za rok-ideální.Asi každýmu z nás někdy v noci byla zima a v tu chvíli by dal i víc jak 500kč za teplo.Pocho..plus nafta...
Bohužel Ježíšek si přáníčko už odnesl...
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
No ja mam plynovej Trumatic E1800 a tech 1,8kW v ty my plechovy krabici staci jen pokud tam spime 2 a neni pod 0. Ale v takovyhle zime jako byla pred par dny a jaka urcite jeste v lednu a unoru prijde...... tohle naftovy topeni za 6 tisic prijde fakt dobry. Jestli umi opravdu az tech 5kW a nestoji 15+ a neprijde postou jen zabalena cihla tak o nem taky premyslim.... Na hluk nehledim, dulezite je teplo a to zvlast ted kdyz mame noveho maleho cloveka ktery stejne vydava 100x horsi zvuky nez bude mit ten naftak.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
L
lusyČlen
Přidáno před 6 let
Na Aliexpress je toho spousta
2Kw 12V Car air heater, diesel boat heater, RV diesel heater, truck- similar eberspacher, Webasto, belief heater. Not Original
http://s.aliexpre...omSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)
prcek123prcek123Člen
Přidáno před 6 let
kajman: jakej Eber ti umrel? Airtronic? Co mu je? Koupim ho na dily.
ShebaShebaČlen
Přidáno před 6 let
Já taky holoprdelník s autem za pajdu jsem v září koupil jeté 2kw Ateso za pět klacků,tak jsu taky zvědavý,jak dlouho a jestli vůbec pojede. B)B)!t
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
kajman111kajman111Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

prcek123 napsal:

kajman: jakej Eber ti umrel? Airtronic? Co mu je? Koupim ho na dily.


Tak vyřešeno.Málem mně jeblo,jak jsem na to došel. Bufík jsem vytáhl z auta,všechno vyházel,bufík doma kompletně rozhodil,postupně vyzkoušel dmychadlo ,čerpadlo a žhavičku přes 2xčlánek lipo ,všechno ok. Druhý den jenom tak provizorně ,nahození do auta a nic. Nakonec jsem chytl nerva ,fest zaškupal origo kabeláží ,která byla k němu a najednou" hutot jako sviňa " a bufík se rozjel. Takže resumé: radši si podle schéma udělám novou kabeláž sám a pořádně a budu mít klid. Tolik "zelených "spojů se jen tak nevidí. Akorát jsem zmrzlý jak sobolí ho...o , protože dělám všechno na chodníku před barákem a s nudlí u nosu se moc dobře nepřemýšlí. Fotil jsem to mobilem,tak to není nic extra. To zelené jsem utřel ,protože jsem nevěřil vlastním bulvám :o
Žducháto 2,5tdi L1H1, Čmundajek ix20 1.4crdi, LMC 400SD
kajman111 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kajman111, prcek123, Sheba, hugo 007, Joza, bleriot11, floridan79, lusy

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,331,124 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21570 sekund | Průměrně za: 0.2157 (0) sekund | Dotazy: 97 | Použitá paměť: 1.98MB/2MB