Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Montáž topení Truma s 2200: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Montáž topení Truma s 2200

Poslední aktualizace před 6 let
K
kapr100Nováček
Přidáno před 6 let
Zdravím. Pořídil jsem si topení Truma S 2200 Nevím jak daleko musí stát topení od boční stěny karavanu. Topení by stálo asi 15cm od stěny. Sání a výfuk chci řešit přes boční stěnu, ukončeno venkovním krytem. Může být sání a výfuk vedeno ve vodorovné poloze?
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 6 let
Je to do přívěsu nebo do auta? Doporučuji při vzdálenosti 15cm dát mezi stěnu a topení hliníkový plech. Vzdálenost není zásadní problém.
K
kapr100Nováček
Přidáno před 6 let
Děkuji za info. Topení bude v obytném přívěsu. Mezi skříňkou a stěnou karavanu je cca 600mm tak doufám, že to bude OK.

Automatické sloučení 22.12.2017 14:25:
Zdravím. Pro mě je montáž topení Truma S 2200 do karavanu velká neznámá. Může mi někdo doporučit firmu, která se tomu věnuje? Nejlépe Severní Morava.. Děkuji.
Upravil kapr100 dne 22.12.2017 15:25, před 6 let
M
merkurČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, s prvním autem jsem řešil ten samí problém. Obrátil jsem se na firmu co to montuje a tam my poradily že komínek musí být o něco víš než je výstup spalin z topení. Kolik to bylo už si nepamatuji ccá. 10 až 15 cm.
Jak řekly tak jsem udělal , topení fungovalo bez problémů jen do doby kdy jsme v Byku stáli bokem k plotu odkud foukal docela silný vítr přímo na stěnu kde byl komínek . Podotýkám že komponenty byli nové kompletní a originál k tomu typu topení. Topení se samo zhášelo a já nevěděl proč . Prostě foukal silný vítr přímo do komínku. NÁHODA jako ..... Zkoušel jsem tam udělat clonu ale to pomohlo jen částečně . Přejíždět se my nechtělo protože postavený předstan a odjezd za dva dny.
Po návratu domů nákup trubek a střešního komínku ,přepojení na střechu oplakání díry na boku její zalepení. Poté provoz několik let bez jediného problému.
Je my jasné že to byla náhoda ale stalo se .Takže za mě, komínek co nejvíš.
K
kapr100Nováček
Přidáno před 6 let
Děkuji za info. Tohle jsem dohledal na internetu.
kapr100 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: merkur, kapr100, STMax

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,941,532 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17160 sekund | Průměrně za: 0.1716 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB